مدل های جدید ست مانتو و شلوار تابستانی زنانه ۱۴۰۳ شیک و خاص + راهنمای خرید

0

ست مانتو و شلوار تابستانی : شیک ترین لباسی که می توانید برای تابستان و روزهای گرم بهار بپوشید قطعا ست مانتو و شلوار است. در ادامه همراه حرف تازه باشید.

ست مانتو و شلوار تابستانی

مدل های جدید ست مانتو و شلوار تابستانی زنانه ۱۴۰۳ شیک و خاص + راهنمای خرید

معمولاً این ست‌ها از جنس پارچه‌های نسبتاً نازک و خنک مانند کتان، پلی استر،حریر،نخی یا مخلوطی از این جنس‌ها ساخته می‌شوند تا در هوای بهاری و تابستانی راحتی بیشتری برای استفاده فراهم کنند پس در انتخاب جنس ست حتما دقت لازم را به خرج دهید.

ست مانتو و شلوار

توجه داشته باشید برای ست مانتو و شلوار تابستانی حتما لازم نیست رنگ شلوار و مانتو یکسان باشد ،حتی شما می توانید رنگ های کاملا متضاد استفاده کنید،مثلا مانتو شبز با شلوار مشکی یا مانتو کرمی با شلوار سفید و…. فقط کافی است رنگ ها را بشناسید و ست زیبایی بسازید.

ست مانتو و شلوار زنانه

برای ساختن ک ست زیبا توجه داشته باشید جنس مانتو و شلوار نیز یکسان باشد اصلا به همین دلیل است که یکسری از افراد ست های مانتو و شلوار آماده می خرند چون ساختن یک ست سخت است مخصوصا از نظر جنس مثلا اگر مانتو شما کتان است حتما باشد شلوار هم از همان جنس باشد.

ست مانتو و شلوار بهاری

برای انتخاب طرح و رنگ ست می توانید کاملا سلیقه ایی استفاده کنید زیرا هم تنوع رنگ زیاد است هم تنوع طرح،اما توجه کنید این رنگ و طرح به شما و استایل و فرم بدنتان بیاید مثلا ار فردی چاق هستید سعی کنید طرح های ساده و رنگ های تیره مانند مشکی،سبز تیره،سرمه ایی و… استفاده کنید و دقت کنید که شاد . مدل آزادی باشد و اگر فردی لاغر هستید ست خود را گشاد نخرید باید کمی فیت بدنتان باشد اما فقط کمی برای انتخاب طرح و رنگ نیز دست شما افراد لاغر باز است و بسته به سلیقه خودتان دارد.

راهنمای خرید ست مانتو و شلوار تابستانی

نکات خرید ست مانتو و شلوار

مدل های ست مانتو و شلوار

ست مانتو و شلوار نخی

ست مانتو و شلوار اسپرت

ست مانتو و شلوار کتان

همراه ما باشید

نظرات