بازیگر نقش کتایون در سریال به کجا چنین شتابان کیست + بیوگرافی و تصاویر جدید

0

نقش کتایون در سریال به کجا چنین شتابان : نگین صدق‌گویا زادهٔ ۸ اسفند ۱۳۴۹ بازیگر سینما و تلویزیون اهل ایران است. او فعالیت هنری خود را از سال ۱۳۷۱ با فیلم تیک تاک شروع کرد. در ادامه به بیوگرافی کامل تر نگین صدق گویا بازیگر نقش کتایون در سریال به کجا چنین شتابان خواهیم پرداخت.

نقش کتایون در سریال به کجا چنین شتابان

نگین صدق‌گویا زادهٔ ۸ اسفند ۱۳۴۹ بازیگر سینما و تلویزیون اهل ایران است. او فعالیت هنری خود را از سال ۱۳۷۱ با فیلم تیک تاک شروع کرد.وی از طریق تست دادن و به واسطه اینکه خواهر شیرین صدق گویا معروف به شیرین بیتا است وارد عرصه هنر شد و توانست سال ۱۳۷۱ در فیلم تیک تاک بازی کند اما شهرت ایشان به واسطه فیلم به کجا چنین شتابان بود. جالب است بدانید ایشان در شهریور ۱۳۹۶ در ارکستر و گروه کر «بل کانتو» برای اولین بار بعنوان خواننده آلتو اجرای مجموعه های از اپرهای ایتالیایی گروه را همراهی کرد.

ایشان در سریال به کجا چنین شتابان نقش دختر فریدون است که همراه پدرش جوانی را گول می زنند برای کلاهبرداری.

گفتگو با نگین صدق گویا :

چرا کم کار هستید؟نگران فراموشی خود از ذهن مردم نیستید :

قطعا نگرانی از فراموشی بخاطر کم کاری وجود دارد چراکه سینما بی رحم است ولی وقتی کارهای سخیف انجام دهید هم به همان میزان نگران هستیدترجیح می دهم در کارهایی که برایم خاطره بد بر جای می گذارند حاضر نشوم حتی به قیمت فراموش شدنم.

می توانید بگویید چرا هنوز ازدواج نکردید :

واقعیت اینست که از ترس تنها ماندن در پیری حاضر نیستم زندگی ام را که از آن لذت می برم از دست بدهم و وارد مسیر دیگری شوم

اکنون مشغول چه کاری هستید :

الان هم در رشته طراحی لباس مشغولم، از کودکی کار طراحی لباس را دوست داشتم و فکر کردم اینکه به شکل آکادمیک این رشته را دنبال کنم بهتر خواهد بود

نگین صدق گویا در به کجا چنین شتابان

همراه ما باشید

نظرات