بیوگرافی و اسامی بازیگران فیلم خانه سنگفرش با نقش +‌عکس و داستان

0

فیلم خانه سنگفرش به کارگردانی و تهیه‌کنندگی کمال مطوف و با موضوع اجتماعی، خانوادگی و طنز تولید شده و قرار بر این است از شبکه نمایش پخش شود. در این فیلم بازیگرانی گمنام و کمتر شناخته زیادی در آن ایفای نقش کردند. در ادامه به معرفی بیوگرافی بازیگران فیلم خانه سنگفرش همراه با بیوگرافی و عکس های تمامی بازیگران فیلم خانه سنگفرش (سی سرا) و بیوگرافی نقش هایشان با عکس های واقعی و همسرانشان در این سریال و زمان پخش می پردازیم.

بیوگرافی و اسامی بازیگران فیلم خانه سنگفرش با نقش +‌عکس و داستان

بیوگرافی همه بازیگران فیلم خانه سنگفرش با عکس جدید

  • جعفر دهقان در نقش پدر پارسا
  • تورج فرامرزیان در نقش خسرو
  • محمد یگانه در نقش دایی جلال
  • احمد نجوایی در نقش اسکندر
  • حسین نجف زاده بازیگر نقش غلامحسین معمار
  • اشکان گله ملکی در نقش برزو
  • نگار گودرزی بازیگر نقش نسرین
  • محمود نجف زاده

اسامی هنرپیشگان فیلم خانه سنگفرش

بیوگرافی همه بازیگران فیلم خانه سنگفرش با عکس جدید

بازیگران فیلم خانه سنگفرش به کارگردانی کمال مطوف عبارتند از:

جعفر دهقان، تورج فرامرزیان، محمد یگانه، احمد نجوایی، حسین نجف زاده، اشکان گله ملکی، نگار گودرزی، محمود نجف زاده که از هنرپیشه های این فیلم می باشند.

اسامی هنرپیشگان فیلم خانه سنگفرش

معرفیو بررسی فیلم خانه سنگفرش

فیلم خانه سنگفرش به کارگردانی کمال مطوف حصول کشور ایران بوده و در سال ۱۴۰۰ ساخته شده است. این فیلم با موضوع طنز و اجتماعی توسط کمال مطوف ساخته شد و برای اولین بار در همان سال از تلویزیون پخش شد.

خلاصه داستان

داستان فیلم خانه سنگفرش حول محور یک زن و شوهر می چرخد که خانه در خلاصه داستان فیلم، توضیحی آمده است: غلامحسین معمار درباره فروش خانه با همسرش اختلاف پیدا می کند همین موضوع باعث قهر کردن همسرش شده است. در نبود همسر معمار، او تصمیمات اشتباهی می گیرد که باعث پشیمانی اش می شود و …

این مجموعه اجتماعی با بر تاکید برنکوهش بحث رباخواری و تاثیر آن بر نابودی خانواده ها، سرگذشت دو خانواده همسایه را که فرزندان آن ها در آستانه ازدواج قرار دارند روایت می کند و در هر قسمت از زمان مجموعه سعی دارند مسایل و اختلافات خود را حل و فصل کنند و قصه داستان را پیش می برند…

زمان پخش و تکرار

فیلم سینمایی «خانه سنگفرش» به کارگردانی «کمال مطوف»، یکشنبه ۱۶ اردیبهشت ماه ساعت ۲۱۰۰ از شبکه نمایش پخش خواهد شد.

لیست عوامل

دیگر عوامل فیلم سی سرا (خانه سنگفرش) عبارتند از:

کارگردان کمال مطوف

سال ساخت:

۱۴۰۰
مدت زمان:

نگار گودرزی در نقش نسرین

نگار گودرزی بازیگر نقش نسرین در فیلم خانه سنگفرش در آثاری همچون فیلم سی سرا یا خانه سنگفرش به عنوان بازیگر حضور داشته است

نگار گودرزی بازیگر نقش نسرین در فیلم خانه سنگفرش

اشکان گله ملکی در نقش ناصر

اشکان گله ملکی بازیگر نقش ناصر در خانه سنگفرش در آثاری همچون سریال “سی سرا یا خانه سنگفرش” به عنوان بازیگر حضور داشته است. او استندآپ کمدین است که در نمایش های زیادی بازی کرده است.

اشکان گله ملکی بازیگر نقش ناصر در فیلم خانه سنگفرش کیست

جعفر دهقان

جعفر دهقان متولد ۲۱ فروردین ۱۳۳۹ در تهران، بازیگر است. فعالیت خود را از سال ۱۳۵۱ با تئاتر زیر نظر سعید کشن فلاح شروع کرد. اولین تجربه سینمایی اش در سال ۱۳۶۰ با فیلم “توجیه” بوده است. در سال ۱۳۷۲ با بازی در فیلم حماسه مجنون توانست سیمرغ بلوری بهترین بازیگر نقش دوم مرد را بدست آورد. بازی زیبای وی در سریال “مردان آنجلس” در سال ۱۳۷۵ او را محبوب و به شهرت رساند. بازی در سریال “یوسف پیامبر” و “معمای شاه” از دیگر کارهای موفق او بوده است.
جعفر دهقان (متولد ۱۳۳۹ در تهران) هنرپیشه سینما و تلویزیون است.مدرک تحصیلی او دیپلم هنرستان فنی است. گفتنی است جعفر دهقان ستاره سینمایی دفاع مقدس و بازیگر بود، تا جایی که او فنون رزمی را در فیلم هایی از جمله ” یاس های وحشی ” و ” شیرهای جوان ” به نمایش گذاشت .جعفر دهقان، از بازیگران با تجربه سینما و تلویزیون است که حضورش در سریال «یوسف پیامبر(ص)» خاطره انگیز است. او این روزها در مجموعه «معمای شاه» حضور دارد و در فیلم «عبور از مه» بازی کرده است. دهقان از جمله بازیگران دفاع مقدس است که در فیلم هایی چون «یاس های وحشی» و «شیرهای جوان» از حرکات رزمی نیز استفاده کرده است. دهقان برای بازی در فیلم «حماسه مجنون» توانست سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش دوم مرد را به دست آورد.

آغاز فعالیت جعفر دهقان به ۱۵ سالگی سال ۱۳۵۴ بر می گردد، یعنی زمانی که در گروه تئاتر مرکز رفاه بازی کرد. در سال ۱۳۶۰، زمانی که جوانی ۲۱ ساله بود، همکاری خود را با حوزه هنری سازمان تبلیغات اسلامی آغاز کرد و در همان سال فعالیت سینمایی خود را با بازی در فیلم ” توجیه ” به کارگردانی منوچهر حقانی پرست شروع کرد. در سال ۱۳۷۲، جعفر دهقان با بازی در فیلم “حماسه مجنون” توانست سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش دوم مرد را به دست آورد.

جعفر دهقان به مدت ۱۶ سال به صورت حرفه ای رشته های رزمی را انجام می داد. رشته ورزشی او رزمیران که نوعی کُشتی کج است، می باشد و دان ۲ کمربند مشکی است.

چیزی که ذهن من را به خود مشغول کرده در آخرین روزهای سال ۹۱ افتاد. بر سر پروژه «عبور از مه» در پارس آباد مغان بودم که قرار بود ساعت ۶ عصر به سمت تهران حرکت کنیم. بچه های ارشاد و تئاتر گفتند که مراسم جشن دارند و اگر ممکن است ما با اتوبوس ساعت ۸ شب حرکت کنیم. ما برای جشن ماندیم و وقتی من به تهران رسیدم متوجه شدم که اتوبوس ساعت ۶ در جاده کرج چپ کرده است و همه مسافران را به بیمارستان منتقل کرده بودند. پاهایم لرزید که خدایا چه حکمتی در این اتفاق بود.
نظر دهقان در مورد بازیگری جالب است:” بازیگری کار سختی است اما این سبب دور شدن بازیگر از این شغل نمی شود، اگر کسی می خواهد وارد این عرصه شود، باید عشق، انگیزه و تلاش داشته باشد. هر چه بیشتر بازی کند، بیشتر احساس نیاز به این شغل می کند.”

حسین نجف زاده

حسین نجف زاده در آثاری همچون سریالهای نیم دری فامیلی، خانه سنگفرش به عنوان بازیگر حضور داشته است.

محمود نجف زاده در آثاری همچون لخانه سنگفرش به عنوان بازیگر حضور داشته است.

تورج فرامرزیان

غلامرضا فرامرزیان متولد ۱۳۲۹ نهاوند است. وی نخستین كار حرفه ای خود را در فیلم « پاتال و آرزو های كوچك » به كارگردانی مسعود كرامتی تجربه كرد و از سال ۱۳۶۶ در كار دستیاری كارگردان هم فعالیت داشته است.او در فیلم های سینمایی بسیاری همچون یوسف هور، خط آتش، جدال بزرگ و سكوت حضور داشته است.

نظرات