زمان پخش و تکرار سریال رخنه از شبکه یک (۱۴۰۳) + ساعت بازپخش و تکرار

0

زمان پخش و تکرار سریال رخنه از شبکه یک (۱۴۰۳) + ساعت بازپخش و تکرار

سریال رخنه جدیدترین سریال تلویزیونی شبکه یک از سه شنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۳ هر شب ساعت ۲۲ و ۱۵ دقیقه پخش میشود. برای اطلاع از جزئیات زمان پخش سریال رخنه و تکرار سریال رخنه تا انتهای صفحه حرف تازه همراه ما باشید

زمان پخش و تکرار سریال رخنه از شبکه یک (1403) + ساعت بازپخش سریال رخنه

زمان پخش سریال رخنه از شبکه ۱

ساعت پخش سریال رخنه هر شب ساعت ۲۲ و ۱۵ دقیقه از شبکه سک سیما خواهد بود. تکرار نیز روز بعد ساعت ۱۵: ۳۰ و ۱۱ قبل از ظهر می باشد. این سریال از جدیدترین ساخته های مرکز سیمافیلم با محوریت هوافضا و با هدف نمایش توان علمی و دفاعی کشورمان در ژانر امنیتی و پلیسی است که احتمال می رود با استقبال مخاطبان مواجه شود.

جزئیات پخش

این سریال به تهیه‌کنندگی مهدی شفیعی و کارگردانی علی غفاری مربوط به یکی از دانشمندان کشورمان است که بر روی موشک‌های ماهواره‌بر و فضایی تحقیق می‌کند و در این مسیر با تهدیدات و خطراتی از سوی بیگانگان روبه‌رو می‌شود.

رخنه از سه‌شنبه ۱۸ اردیبهشت ماه ماه ۱۴۰۳ ساعت ۲۲:۱۵ آغاز می‌شود و تکرار نیز در ساعات ۱:۳۰ و ۱۱:۰۰ روز بعد این مجموعه را دنبال کنید.

«رخنه» به تهیه‌کنندگی مهدی شفیعی و کارگردانی علی غفاری در ابتدای پروژه و سپس حمیدرضا لوافی، در ۳۰ قسمت در گروه تولیدات حادثه‌ای مرکز سیمافیلم تولید شده است. داستان سریال «رخنه» مربوط به یکی از دانشمندان کشورمان است که بر روی موشک‌های ماهواره‌بر و فضایی تحقیق می‌کند و در این مسیر با تهدیدات و خطراتی از سوی بیگانگان روبه‌رو می‌شود. در این سریال بازیگرانی همچون نادر فلاح، رامتین خداپناهی، امیرحسین صدیق، خسرو شهراز، بهرام ابراهیمی، مریم کاویانی، نیلوفر شهیدی، حدیث نیکرو، سپیده خداوردی، علیرضا جلالی تبار، ایوب آقاخانی، علیرضا مهران و علیرام نورایی به ایفای نقش پرداخته اند.

دیگر عوامل مجموعه «رخنه» عبارتند از: مریم امینی نویسنده، شهرام نجاریان مدیرتصویربرداری، حدیث نیکرو مدیر برنامه ریزی، شهرام متولی باشی صدابردار، هومن معصومی طراح صحنه، حسین زندباف و محمدمصطفی رجبی تدوین و آلبرت آراکلیان موسیقی.

نظرات