آخرین وضعیت تعطیلی مدارس فردا دوشنبه ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۳ (بارندگی و سیل)

0

آخرین وضعیت تعطیلی مدارس فردا دوشنبه ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۳ آلودگی هوا و بارندگی شدید و وزش باد در این صفحه لحظه به لحظه می خوانید با توجه به بارندگی شدید و باد و طوفان و تگرگ در اکثر شهرها تا این لحظه هیچ خبری از تعطیلی مدارس فردا دوشنبه ۱۷ اردیبهشت ماه ۱۴۰۳ نیست.به محض انتشار خبر جدید تعطیلی مدارس فردا دوشنبه ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۳ آلودگی هوا یا وزش باد و باران و سیل و در این رابطه این خبر بروزرسانی خواهد شد.

آخرین وضعیت تعطیلی مدارس فردا دوشنبه ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۳ (بارندگی و سیل)

جزئیات تعطیلی مدارس دوشنبه ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۳ و اخبار وضعیت تعطیلی مدارس فردا دوشنبه ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۳ مشخص شد تعطیلی مدارس اصفهان، مشهد، کرمان، یزد، تهران و البرز، تبریز ، ایلام ، شهرهای جنوبی ، زاهدان، زابل ، خوزستان ، اهواز ، بوشهر ، زنجان ، رشت ، سقز ، سنندج ، کردستان و شیراز اراک سیستان و بلوچستان و زاهدان به علت بارندگی و آلودگی هوا و بازندگی از حرف تازه پیگیری کنید.

آخرین وضعیت تعطیلی مدارس فردا دوشنبه 17 اردیبهشت 1403 (بارندگی و سیل)

ایا دوشنبه ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۳ مدارس تعطیل است

تا این لحظه اطلاعیه تعطیلی‌مدارس در روز دوشنبه (۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۳) صادر نشده و قرار بر این است برای تعطیلی مدارس و یا عدم تعطیلی مدارس فردا دوشنبه هفدهم اردیبهشت ماه تصمیم گیری شود و نتایج آن از طریق این رسانه خبری اطلاع رسانی خواهد شد. منابع خبری تعطیلی برخی مدارس در روز دوشنبه ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۳ تکذیب کردند و نوشتند: فردا مدارس تعطیل نیست اما هنوز خبر رسمی برای تعطیلی مدارس منتشر نشده است. اگر تصمیمی در این رابطه اتخاذ شد به اطلاع مردم خواهیم رساند.

آیا فردا دوشنبه ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۳ مـدارس تهران تعطیل است؟

تشدید باران و تگرگ و رعد و برق در تهران این شائبه را در بین دانش آموزان و والدین ایجاد کرده که احتمال تعطیلی مدارس تهران وجود دارد. اما تا این لحظه تعطیلی مدارس تهران و شهرستان ها اعلام نشده جزئیات تعطیلی مدارس در روز دوشنبه ۱۷ اردیبهشت ماه ۱۴۰۳ تا ساعاتی دیگر به اطلاع شما خواهد رسید.

تعطیلی مدارس اهواز و بوشهر و هرمزگان دوشنبه ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۳

با توجه باراندگی و تگرگ در شهرهای جنوبی مانند بوشهر و بوشهر و خوزستان احتمال تعطیلی مدارس اهواز و بوشهر و هرمزگان در روز دوشنبه ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۳ وجود دارد اما هنوز اطلاعیه ای درباره این خبر صادر نشده است.

آیا فردا دوشنبه ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۳ مدارس اصفهان و مشهد تعطیل است؟

مدارس اصفهان دوشنبه ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۳ تعطیل نیست، اگر تا ساعاتی دیگر مدارس اصفهان فردا تعطیل اعلام شود و اطلاعیه رسمی از سوی وزارت آموزش و پرورش صادر بشود و ما هم در همین خبر از رسانه حرف تازه به اطلاع شما خواهیم رساند.

اطلاعیه هواشناسی

سازمان هواشناسی از جوی آرام در اکثر نقاط کشور برای امروز خبر داد و اعلام کرد: فردا با ورود سامانه بارشی جدید، رگبار، رعد و برق وزش باد شدید همچنین در برخی نقاط بارش تگرگ پیش بینی می‌شود.

🔹 دوشنبه (۱۷ اردیبهشت) بارش در نوار غربی دامنه‌های جنوبی البرز واقع در قزوین، البرز و تهران، غرب سواحل دریای خزر و در برخی نقاط استان اصفهان، ابرناکی و رگبار باران، گاهی رعد و برق و وزش باد پیش بینی می‌شود. در کرمانشاه، غرب کردستان، شمال آذربایجان شرقی، زنجان و گیلان، بارش شدت دارد.

وضعیت آب و هوای شهرها

براساس این گزارش، امروز و فردا در شمال غرب، جنوب شرق و استان‌های واقع در دامنه‌های جنوبی البرز و جنوب غرب در بعضی ساعت‌ها وزش باد شدید و در مناطق مستعد خیزش گردوخاک پیش بینی می‌شود. امروز شرق دریای عمان و غرب دریای خزر دوشنبه شرق دریای عمان و غرب خلیج فارس مواج است.

نظرات