بیوگرافی حمید نیکویی خبرنگار +‌علت فوت و درگذشت و عکس

0

بیوگرافی حمید نیکویی خبرنگار +‌علت فوت و درگذشت و عکس

بیوگرافی حمید نیکویی

حمید نیکویی خبرنگار متولد محلات بوده و از خبرنگاران قدیمی شهرستان می باشد او در رسانه های بسیاری از جمله روزنامه جمهوری اسلامی ایران فعالیت کرده بود که در ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۳ بر اثر تصادف رانندگی درگذشت. در ادامه به معرفی و بیوگرافی حمید نیکویی خبرنگار کیست و سوابق ایشان و همسرش و فرزندانش می پردازیم. با ما همراه باشید.

بیوگرافی حمید نیکویی خبرنگار و همسرش و فرزندان +‌علت فوت و سوابق و عکس

سوابق

مرحوم نیکویی سال ها در عرصه خبرنگاری و روزنامه نگاری فعالیت داشت. او در سال های اخیر ارتباط خوبی با مجموعه های فرهنگی و هنری در اطلاع رسانی رویدادها داشت و در جلسات مختلف حضور فعال داشت. عضویت در هیات مدیره موسسات خیریه؛ حمایت از بیماران ام اس سرطانی مهر سلامت محلات، خیریه علوی ،خیریه فاطمیه محلات به نام دارلایتام، خیریه سالمندان حضرت رسول اکرم (ص) محلات از فعالیت های عام المنفعه مرحوم نیکویی بود.

بیوگرافی و علت فوت حمید نیکویی

او از جمله پیشکسوتان عرصه خبر و رسانه شهرستان محلات بود که از طریق روزنامه جمهوری اسلامی و سایر خبرگزاری ها ، به پوشش اخبار شهرستان محلات می پرداخت.

درگذشت

حمید نیکویی، خبرنگار روزنامه جمهوری اسلامی روز شنبه ۱۵ اردیبهشت در یک سانحه رانندگی در محور نیزار قم درگذشت

حمید صادقی ، مدیر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان محلات در گفت وگو با خبرنگار ایسنا ، اظهار کرد : زنده یاد حمید نیکویی از جمله پیشکسوتان عرصه خبر و رسانه شهرستان محلات بود که از سال ها پیش ، از طریق روزنامه جمهوری اسلامی و سایر رسانه های کشوری ، به پوشش اخبار شهرستان محلات می پرداخت.

مرحوم نیکویی نمایندگی روزنامه جمهوری اسلامی را در شهرستان محلات داشت. او پیشکسوت عرصه اطلاع رسانی در شهرستان محلات در سال‌های دفاع مقدس به عنوان خبرنگار جبهه وجنگ فعالیت داشت وی همچنین نمایندگی وخبرنگاری روزنامه جمهوری اسلامی درشهرستان محلات را عهده دار بود.

نظرات