دانلود شب های مافیا زودیاک فصل دوم قسمت ۱۳ سیزدهم (فینال چهارم زودیاک) کامل

0

قسمت ۱۳ فصل دوم شب های مافیا زودیاک (فینال چهارم زودیاک) به کارگردانی سینا دوراندیشان با حضور فینالیست های چهارم فرزاد فرزین ، مریم مومن ، سعید محمد ، فاطیما سرمست در این مطلب دانلود و نیم‌بهاء تماشا کنید. این سریال محصول کشور ایران و در ژانر گیم شو و معمایی است. لینک دانلود فصل ۲ شب های مافیا زودیاک قسمت سیزدهم که فینال دوم این مسابقه استرا در زیر ببینید:

دانلود شب های مافیا زودیاک فصل دوم قسمت 13 سیزدهم (فینال چهارم زودیاک) کامل

دانلود شب های مافیا زودیاک فصل دوم قسمت ۱۳ سیزدهم (فینال چهارم زودیاک) کامل

قسمت سیزدهم فصل ۲ شب های مافیا زودیاک با حضور فینالیست های چهارم مانند فرزاد فرزین ، مریم مومن ، سعید محمد ، فاطیما سرمست در لینک زیر دانلود و نیم‌بهاء تماشا کنید:

شوی شب های مافیا: زودیاک – قسمت ۱۳ فصل دوم را در این مطلب دانلود و تماشا کنید. سریال ایرانی شب های مافیا زودیاک در ژانر گیم شو و مسابقه ای به تهیه‌ کنندگی محمدرضا رضاییان و کارگردانی وی در سال ۱۴۰۲ ساخته شده است.

شرکت کننده های قسمت ۱۳ زودیاک

شرکت کننده های قسمت ۱۳ فصل ۲ شب های مافیا زودیاک فینالیست های سری سوم هستند. فصل جدید شبهای مافیا زودیاک از ۲۱ بهمن ۱۴۰۲ بطور اختصاصی از فیلیمو منتشر شد.

شب های مافیا: زودیاک به کارگردانی محمدرضا رضائیان در سال ۱۴۰۲ ساخته شده است. این سریال محصول کشور ایران و در ژانر گیم شو و خانوادگی می‌باشد. ‌گیم‌شوی «شب‌های مافیا» با سناریوی اصلی و کلاسیک از هفته دوم مردادماه منتشر می‌شود و این‌بار یک قاتل سریالی به نام «زودیاک» در سیسیل به جان شهر و مافیا خواهد افتاد.

زمان پخش

فصل دوم این سریال مهیج قرار است در تاریخ ۲۲ بهمن ماه، بر روی پلتفرم فیلیمو به نمایش درآید. علاقمندان می‌توانند منتظر لحظات ناب و هیجان‌انگیز باشند.

عوامل شبهای مافیا زودیاک ۲

گردانندگی و کارگردانی: محمد بحرانی به‌عنوان گرداننده و محمدرضا رضائیان به‌عنوان تهیه‌کننده و کارگردان، نقش‌های کلیدی در این فصل را بر عهده دارند. آنها با تجربه و مهارت خود، قول یک فصل دیگر پر از هیجان و تعلیق را می‌دهند.
حضور چهره‌های شناخته‌شده: در فصل دوم، شاهد حضور چهره‌هایی چون جواد خیابانی، امید حاجیلی، سروش رفیعی، آصف آریا، شیدا خلیق، حدیث میرامینی، فاطمه مسعودی‌فر و بسیاری دیگر خواهیم بود. این تنوع حضور ستارگان، قطعاً جذابیت‌های فراوانی به برنامه خواهد افزود

نظرات