دانلود کامل قسمت ۲ سریال قطب شمال “سریال قطب شمال قسمت دوم” +پخش آنلاین

0

دانلود کامل قسمت ۲ سریال قطب شمال فصل ۱ اول “سریال قطب شمال قسمت ۲” +پخش آنلاین قسمت دوم ۲ سریال قطب شمال با کیفیت های ۰p۴۸ ۰p، ۷۲۰p ، ۱۰۸۰p همراه با عکس و لینک دانلود مستفیم در این صفحه تماشا کنند

دانلود کامل قسمت 2 سریال قطب شمال “سریال قطب شمال قسمت دوم” +پخش آنلاین

لینک دانلود قسمت دوم سریال قطب شمال | قسمت ۲ سریال قطب شمال فصل ۱ اول

شما می توانید در این صفحه قسمت دوم سریال قطب شمال (قسمت ۲ سریال قطب شمال) دانلود و تماشا کنید، سریالی که اینروزها از شبکه نمایش خانگی در حال پخش است و بسیار مورد توجه قرار گرفته است که در زیر دانلود کنید:

زمان انتشار

پخش سریال ایرانی قطب شمال در ژانر عاشقانه، درام و معمایی از روز جمعه ۷ اردیبهشت آغاز شد. این سریال پر ستاره در پلتفرم فیلیمو قابل تماشا است.

سریال قطب شمال با بازی امیرحسین فتحی، آناهیتا درگاهی، نازنین بیاتی و فرزاد فرزین است که هر هفته از طریف فیلیمو پخش می شود. این سریال از روز جمعه هفتم اردیبهشت پخش خود را به طور اختصاصی از پلتفرم فیلیمو آغاز کرده است. و هر جمعه ساعت ۸ صبح از این پلتفرم منتشر می شود.

قطب شمال، ساخته امین محمودی‌ یکتاست که پیش از این نوشتن فیلمنامه سریال‌های «ملکه گدایان» و «عقرب عاشق» را به عهده داشته و قطب شمال اولین ساخته اوست. داستان سریال به شکل خلاصه در باره همایون و ارغوان است که در آستانه ازدواج هستند. اما دوست همایون به نام سامان به دلیل علاقه خود به ارغوان برای رقیب عشقی خود پاپوش درست می‌کند و او را به زندان می‌اندازد تا بتواند با ارغوان ازدواج کند. اما همایون پس از آزادی از زندان و با چهره‌ای تغییریافته سراغ دشمنان خود می‌رود تا انتقام بگیرد.

داستان آن برگرفته از رمان کنت مونت کریستو از الکساندر دوما معرفی شده است، اما واقعیت این است که برای تماشاگر ایرانی و احتمالا برای سازندگان سریال، این داستان بیشتر از این که اقتباسی از کنت مونت کریستو باشد، کپی از سریال ترکی ازل است که در اوایل دهه نود، بینندگان فراوانی داشت.

نظرات