علت پخش نشدن پایتخت ۶ از آی فیلم چه بود؟

0

علت پخش نشدن پایتخت ۶ از آی فیلم چه بود؟ دلیل عدم پخش فصل ششم پایتخت از آی فیلم را در ادامه می خوانید

پخش پایتخت ۶ متوقف شد, توقیف فصل ششم پایتخت, پخش نشدن تکرار پایتخت ۶, چرا تکرار پایتخت ۶ پخش نشد؟

علت پخش نشدن پایتخت ۶ از آی فیلم چه بود؟

فصل ششم پایتخت از آی فیلم پخش نمی شود، بر اساس گزارش های رسیدهريال سریال «پایتخت ۶» از شبکه آی فیلم پخش نمی شود و سریال پژمان جایگزین آن شد. برخی گمانه زنی ها از توقیف فصل ششم این سریال حکایت می کنند، اما شبکه آیفیلم اعلام کرد از اول هم قصد پخش پایتخت ۶ را نداشته‌اند و کسی آنها را مجبور نکرده که قید پخش آن را بزنند.

روابط عمومی آی فیلم درباره اینکه چرا قصد پخش این فصل را نداشته‌اند توضیحی نداده است. شبکه آی‌فیلم از مدت‌ها قبل شروع به پخش فصل‌های مختلف «پایتخت» کرد و هر فصل به پایان می‌رسید بلافاصله فصل بعدی روی آنتن می‌رفت و مخاطبان مطمئن بودند با پکیجی کامل از این سریال مواجه خواهند بود.

درحالیکه شبکه «آی‌فیلم» فصل‌های ۱ تا ۵ سریال «پایتخت» را در ساعت ۲۱ پخش کرد اما حالا خبری از پخش فصل ششم این سریال نیست. مخاطبان درخواست پایتخت ۶ را کردند تا بار دیگر برای تماشای این سریال پای تلویزیون بنشینند

آی‌فیلم نوشته که از اول هم خودشان قصد پخش فصل ششم را نداشته‌اند و کسی آنها را مجبور نکرده که قید پخش آن را بزنند. روابط‌عمومی این شبکه درباره اینکه چرا قصد پخش این فصل را نداشته‌اند توضیحی نداده است. شبکه آی‌فیلم از مدت‌ها قبل شروع به پخش فصل‌های مختلف «پایتخت» کرد و هر فصل به پایان می‌رسید بلافاصله فصل بعدی روی آنتن می‌رفت و مخاطبان مطمئن بودند با پکیجی کامل از این سریال مواجه خواهند بود.

حواشی و سکانس های سریال «پایتخت ۶» در زمان پخش زیاد بود . تا امروز هیچ‌گاه بازپخش آن روی آنتن نرفت. گویا مخاطبان باید برای همیشه قید آن را بزنند و منتظر پخش فصل هفتم سریال «پایتخت» که وارد مرحله پیش تولید شده و به گفته منابع این امید از سوی عوامل پایتخت وجود دارد که فصل هفتم به پخش در نوروز ۱۴۰۴ برسد باشند

نظرات