بیوگرافی فرشید هاشم سمیعی مدیرعامل استقلال + سوابق و تصاویر جدید

0

بیوگرافی فرشید هاشم سمیعی مدیرعامل استقلال + سوابق و تصاویر جدید

بیوگرافی فرشید سمیعی

فرشید هاشم سمیعی : او متولد دهه ۵۰ است و وکیل دادگستری، مدیر ورزشی، نایب رییس هیات مدیره و مدیرعامل باشگاه استقلال می باشد. در ادامه به معرفی و بیوگرافی فرشید هاشم سمیعی و سوابق ایشان و همسرش و فرزندانش می پردازیم. با ما همراه باشید.

فرشید هاشم سمیعی

سوابق

او فعالیت حرفه‌ای را با وکالت آغار کرد و سپس معاون حقوقی و قراردادهای باشگاه استقلال را بر عهده گرفت. او که یک مدیر ورزشی اهل ایران است، دارای مدرک دکترای حقوق بوده و ۱۷ سال سابقه وکالت دادگستری دارد. فرشید هاشم سمیعی بعد از برکناری علی خطیر مدیرعامل باشگاه استقلال شد. وی دفتر وکالت در شهربندر انزلی دارد و هم اکنون نایب رئیس هیئت مدیره و سرپرست مدیرعاملی باشگاه فوتبال استقلال تهران وی همچنین در کارنامه ورزشی اش سخنگوی باشگاه فوتبال استقلال تهران و همچنین سمت «معاون حقوقی و قراردادها»‌ باشگاه فوتبال استقلال تهران را دارا بوده است. که در تاریخ ۱۲ اردیبهشت به سمت سرپرست مدیرعاملی منصوب شد.

فرشید هاشم سمیعی مدیر عامل استقلال کیست

طبق اعلام رسانه رسمی شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس و با «با تصمیم هیأت مدیره تیم استقلال، فرشید هاشم سمیعی، نایب رییس هیات مدیره باشگاه با حفظ سمت به عنوان سرپرست مدیرعاملی این باشگاه منصوب شد.

هیات مدیره این تیم همچنین از زحمات علی خطیر که تا پیش از این مدیرعاملی باشگاه فرهنگی ورزشی استقلال را عهده‌دار بود، قدردانی و نهایت تشکر خود را اعلام کرد.»

بیوگرافی کامل و زندگینامه فرشید سمیعی مدیرعامل استقلال + سوابق و تصاویر جدید

فرشید هاشم سمیعی مدیر عامل استقلال کیست

ایشان در تاریخ ۱۹ مهر ۱۴۰۰، پس از انتصاب مصطفی آجرلو به عنوان مدیرعاملی باشگاه استقلال، به عنوان معاون حقوقی و قراردادها انتخاب شد. در تاریخ ۲۴ تیر ۱۴۰۲، پس از انتصاب علی خطیر به عنوان مدیرعاملی باشگاه استقلال، فرشید سمیعی به عنوان عضو حقوقدان وارد هیئت مدیره باشگاه استقلال شد. در تاریخ ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۳،جانشین علی خطیر شد. به عنوان سرپرست مدیرعاملی باشگاه استقلال،با رای اکثریت هیئت مدیره انتخاب شد.

گفتنی است، اختلافات علی خطیر ، مدیرعامل استقلال با جواد نکونام ، سرمربی این تیم در آستانه شروع رقابت های لیگ برتر در نیم فصل دوم رقابت های لیگ برتر باعث به وجود آمدن حاشیه های فراوانی برای استقلال شده است. در نهایت در اردیبهشت ماه ۱۴۰۳ علی خطیر اخراج و فرشید سمیعی جانشین او در استقلال شد.

نظرات