علت مرگ دکتر زهرا ملکی چه بود؟ بیوگرافی و عکس و ماجرای فوت

0

علت مرگ دکتر زهرا ملکی چه بود؟ بیوگرافی و عکس و ماجرای فوت

بیوگرافی دکتر زهرا ملکی قربانی

دکتر زهرا ملکی قربانی : او متولد دهه ۷۰ و دانش‌آموخته‌ دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی تهران بوده و ورودی سال ۹۴ می باشد. او طرح خود را در جاسک استان هرمزگان سپری می‌کرد.

دکتر زهرا ملکی

ماجرای فوت ناگهانی دکتر زهرا ملکی قربانی

انتشار خبر فوت دکتر زهرا ملکی قربانی در جاسک موجب ایجاد شایعه ها و نگرانی‌هایی در بین مردم و جامعه پزشکی شده است. در همین رابطه دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان خبر منتشر شده در فضای مجازی مبنی بر فوت دکتر ملکی به علت خودکشی در جاسک را تکذیب کرد و اعلام کرد فوت وی در تهران و بی ارتباط با مسائل کاری بوده است.

طبق اعلام دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان، خبر درگذشت دکتر «زهرا ملکی قربانی»، پزشک طرحی در جاسک، که این روزها در فضای مجازی منتشر شده، نادرست است و این پزشک در تهران جان باخته است.

بیوگرافی دکتر زهرا ملکی

اطلاعیه دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان

دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان در این اطلاعیه ضمن تسلیت به خانواده این پزشک و جامعه پزشکی توضیح داد: مرحومه دکتر زهرا ملکی قربانی پزشک طرحی در تاریخ ۳۰ دی ماه ۱۴۰۲ به دلیل مشکلات رفت و آمد و به درخواست خود، از بیمارستان جاسک به بیمارستان پارسیان منتقل و در آن‌جا مشغول به کار شد.

آخرین شیفت وی در بیمارستان پارسیان، ۲۰ فروردین ۱۴۰۳ بود و بعد از آن به تهران و نزد خانواده خود سفر کرده و فوت در تهران اتفاق افتاده است.

این اطلاعیه ی افزاید: هیچ گزارشی از درگیری و ضرب و جرح توسط بیمار یا همراهان بیمار در هیچ یک از دو محل خدمت ایشان (جاسک و پارسیان) وجود ندارد. همچنین از زمان آغاز بکار این پزشک در استان هیچ مشکل کاری یا نارضایتی و شکایت یا درخواستی برای رفع مشکل از طرف نامبرده به دانشگاه منتقل نشده است و به همین دلیل فوت وی نمی تواند هیچ گونه ارتباطی با محل خدمت وی داشته باشد.

دانشگاه علوم پزشکی از رسانه‌ها و سایر افراد خواست اخبار را از منابع موثق و معتبر دریافت و از انتشار اخبار کذب و شایعات خودداری کنند.

طی روزهای گذشته خبر فوت این پزشک طرحی جوان تحت عنوان مرگ خودخواسته در جاسک منتشر شده بود که در نهایت تکذیب شد.

در استوری دیگری از وضعیت سخت طرح سخن گفته :

«ماه پیش هم چون بالای سر مریض (سکته) بودم و یک ربع دیر اومدم مریض لیترالی با شکایت کوفتگی و سرماخوردگی رو ببینم از مریض کتک خوردم هیچ کس نیومد کمکم شکایت کنم چون همه باهم فامیلن تو شهرهای کوچیک.. اینا یه گوشه خیلی کوچیک از عذابای طرحه. این بار اولی نیست که کتک خوردم..»

نظرات