آخرین وضعیت تعطیلی مدارس فردا چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۴۰۳ (بارندگی و سیل)

0

آخرین وضعیت تعطیلی مدارس فردا چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۴۰۳ آلودگی هوا و بارندگی شدید و وزش باد در این صفحه لحظه به لحظه می خوانید با توجه به شرایط جوی و بارندگی و باد و طوفان در برخی شهرها تا این لحظه هیچ خبری از تعطیلی مدارس فردا چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۴۰۳ نیست.به محض انتشار خبر جدید تعطیلی مدارس فردا چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۴۰۳ آلودگی هوا یا وزش باد و باران و سیل و در این رابطه این خبر بروزرسانی خواهد شد.

آخرین وضعیت تعطیلی مدارس فردا چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۴۰۳ (بارندگی و سیل)

جزئیات تعطیلی مدارس چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۴۰۳ و اخبار وضعیت تعطیلی مدارس فردا چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۴۰۳ مشخص شد تعطیلی مدارس اصفهان، مشهد، کرمان، یزد، تهران و البرز، تبریز ، ایلام ، شهرهای جنوبی ، زاهدان، زابل ، خوزستان ، اهواز ، بوشهر ، زنجان ، رشت ، سقز ، سنندج ، کردستان و شیراز اراک سیستان و بلوچستان و زاهدان به علت بارندگی و آلودگی هوا و بازندگی از حرف تازه پیگیری کنید.

فوری، مدارس یزد و زرند امروز چهارشنبه غیرحضوری شد

به دلیل ناپایداری‌های جوی کلیه مدارس شهرستان زرند برای روز چهارشنبه تعطیل اعلام شد.
به گزارش منیبان به نقل از فرارو، با دستور فرماندار و رئیس ستاد بحران شهرستان زرند به دلیل شرایط نامناسب جوی و احتمال بارندگی شدید در روز چهارشنبه، کلیه مدارس این شهرستان تعطیل می‌باشد.

فرماندار زرند از شهروندان خواست در روز چهارشنبه و پنجشنبه از مسافرت به مناطق کوهستانی و قرار گرفتن در مسیر رودخانه‌ها خودداری نمایند.

رئیس ستاد بحران شهرستان از اعلام آمادگی کلیه دستگاه‌های اجرایی و نهاد‌های خدمات رسان در شهرستان خبر داد.

آخرین وضعیت تعطیلی مدارس فردا چهارشنبه 5 اردیبهشت 1403 (بارندگی و سیل)

ایا چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۴۰۳ مدارس تعطیل است

به گزارش حرف تازه‌‌، تا این لحظه اطلاعیه تعطیلی‌مدارس در روز چهارشنبه (۵ اردیبهشت ۱۴۰۳) صادر نشده و قرار است برای تعطیلی مدارس و یا عدم تعطیلی مدارس فردا چهارشنبه پنجم اردیبهشت ماه تصمیم گیری شود و نتایج آن از طریق این رسانه خبری اطلاع رسانی خواهد شد. کما فی السابق منابع خبری از احتمال تعطیلی برخی مدارس در روز چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۴۰۳ خبر دادند اما هنوز خبر رسمی برای تعطیلی مدارس منتشر نشده است. اگر تصمیمی در این رابطه اتخاذ شد به اطلاع مردم خواهیم رساند.

وقوع باد و طوفان و تشدید بارندگی در تهران و شهرستان ها باعث شده تا خبر تعطیلی مدارس چهارشنبه ۵ اردییهشت ۱۴۰۳برای والدین و دانش آموزان مهم شود و پیگیر اخبار تعطیلی مدارس باشند. در حال حاضر فردا هیچ مدرسه ای تعطیل نیست. لطفا آخرین اخبار تعطیلی مدارس برای فردا را در ادامه پیگیری کنید.

آیا فردا چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۴۰۳ مدارس تهران تعطیل است؟

تشدید بارندگی شدید و وقوع سیل در برخی شهرها و استان ها باعث شده تا خبر تعطیلی فردا چهارشنبه ۵ اردیبهشت برای والدین و دانش آموزان مهم شود و پیگیر اخبار تعطیلی مدارس باشند. در حال حاضر فردا مدارس تعطیل نیست. اگر تا ساعات اینده خبرهای تعطیلی مدارس رسما اعلام شد به اطلاع شما می رسانیم.

تعطیلی مدارس اهواز و بوشهر و هرمزگان چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۴۰۳

در حال حاضر تعطیلی مدارس اهواز و بوشهر و هرمزگان در روز چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۴۰۳ اعلام نشده و اطلاعیه ای درباره این خبر صادر نشده است. اما فردا مدارس اهواز و بوشهر و هرمزگان و تهران و شهرستان ها فردا تعطیل نیست.

آیا فردا چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۴۰۳ مدارس اصفهان و مشهد تعطیل است؟

تا این لحظه مدارس اصفهان در روز چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۴۰۳ تعطیل نیست، اگر تا ساعاتی دیگر مدارس اصفهان فردا تعطیل اعلام شود و اطلاعیه رسمی از سوی وزارت آموزش و پرورش صادر بشود و ما هم در همین خبر به اطلاع شما خواهیم رساند. شما می توانید اخبار مربوطه از رسانه حرف تازه اطلاع رسانی خواهد شد.

هواشناسی شهرها فردا ۵ اریبهشت

سازمان هواشناسی، درپنج روز آینده بارش تگرگ همراه با وزش باد شدید، خیزش گردوخاک برای برخی مناطق پیش بینی کرد.
براساس بررسی نقشه‌های پیش‌یابی و تحلیل الگوهای همدیدی، تا چهارشنبه ( ۵ اردیبهشت) با نفوذ سامانه بارشی، آسمان استان قسمتی ابری تا نیمه ابری و در بعضی ساعات همراه با افزایش ابر و بارش باران، گاهی رگبار و رعد و برق و وزش باد شدید، در مناطق مستعد بارش تگرگ پیش‌بینی می‌شود.

آب و هوای کشور

🔹️ چهارشنبه (۵ اردیبهشت) در طی روز به‌تدریج بارندگی مناطق گسترده‌تری از شمال شرق، شرق و جنوب شرق کشور را فرا می‌گیرد.

فردا کاهش محسوس دما و از پنج شنبه (۶ اردیبهشت) روند تدریجی افزایش دما مورد انتظار است. روزهای پنجشنبه و جمعه (۶ و ۷ اردیبهشت) آسمان صاف تا کمی ابری، همراه با وزش باد خواهد بود.

نظرات