تفریحات

دانلود کامل شب آهنگی یوسف صیادی قسمت ۱۴ فصل سوم شباهنگی +‌فیلم

0

دانلود کامل شب آهنگی یوسف صیادی قسمت ۱۴ فصل سوم شباهنگی +‌فیلم

شب آهنگی یوسف صیادی قسمت ۱۴ فصل سوم شباهنگی حامد آهنگی با لینک مستقیم و نسخه اصلی با حضور متفاوت یوسف صیادی را در لیتک زیر دانلود کنید. دانلود سکانس جذاب شباهنگی یوسف صیادی تا فیلم گفتگوی کامل شب آهنگی حامد آهنگی با حضور یوسف صیادی بازیگر در فصل سوم شب آهنگی در ادامه در لینک زیر دریافت کنید:

دانلود کامل شب آهنگی یوسف صیادی قسمت 14 فصل سوم شباهنگی +‌فیلم

شب آهنگی یوسف صیادی

در بخشی از برنامه شباهنگی که مهمان قسمت جدید این برنامه یوسف صیادی بود و سکانس های جذاب این قسمت مانند رقص و ادا واطوار خنده دار آقای صیادی دل ههم تماشاگران را برد و این حرکات مورد توجه کاربران قرار گرفته است. یوسف صیادی که به سلطان خنده معروف است در کنار حامد آهنگی زوج هنری بسیار جذاب و شادی را در شباهنگی تشکیل دادند.

لینک دانلود شب اهنگی یوسف صیادی با اجرای حامد آهنگی بدون سانسور دانلود کنید:

حامد آهنگی مثل همیشه با گفتگو و حرکات جذاب و بی نظیر لحظاتی شاد و مهبج را در قسمت ۱۴ فصل سوم شب آهنگی برای مخاطبان خود رقم زد. برنامه دیشب شباهنگی با بازی خنده دار و شاد یوسف صیادی خاصتر بود.

شب آهنگی یک برنامه شاد با اجرای هنرمند محبوب کشورمان حامد آهنگی و با حضور مهمانان معروفی است که اینروزها بسیار پر طرفدار و پر مخاطب شده است و در ایام نوروز ۱۴۰۳ از شبکه نمایش خانگی پخش میشود.

زمان پخش شب اهنگی ۱۴۰۳

شب آهنگی در فروردین ۱۴۰۳ روزهای سه شنبه پخش می شود

بیوگرافی مختصر

یوسف صیادی بازیگر قدیمی سینما و تلویزیون کشورمان است که در تاریخ ۵ اسفند ماه ۱۳۴۸ در تهران متولد شد پدرش اهل روستای امیرنان در طالقان و مادرش اهل گیلان است.
یوسف صیادی سال‌ها پیش با مریم فلاح ازدواج کرده و در حال حاضر متاهل می‌باشد همسر یوسف صیادی بازیگر نیست و مدرک تحصیلی اش در زمینه روانشناسی می‌باشد.

بازیگر نقش دایی در سریال طنز سه دونگ ماه رمضان مسیر هنری خود را با حضور در کلاس‌های فیلمسازی و عکاسی شروع با نمایش کودک رسماً آغاز کرد و مدتی بعد در برنامه‌های طنز تلویزیونی در جایگاه کارگردان تهیه کننده و بازیگر شناخته شد. آقای بازیگر تجربه فعالیت در جایگاه طراح صحنه و لباس برای فیلم اتانازی را نیز در کارنامه هنری خود دارد
مجموعه جنگ جوان و پرواز ۵۷ در دهه ۷۰ آغاز دیده شدن هرچه بیشتر صیادی با کمک مهران مدیری بود و مجموعه ساعت خوش اوج شهرت این بازیگر شد

صیادی جزو بازیگرانی است که علاقه زیادی به موسیقی دارد و به دلیل همین علاقه ساز نواختن را تا حدودی آموخته است در برخی از برنامه‌ها مثل رئالیتی شو جوکر و برنامه اسکار مهران مدیری اشاره به این توانایی خود داشته است. یوسف صیادی گیتار می‌نوازد و سال‌ها پیش یک قطعه موسیقی نیز منتشر کرد.

نظرات