تفریحات

مدل های جدید صندل مردانه ۱۴۰۳ ویژه بهار و تابستان + راهنمای خرید صندل مردانه

0

صندل مردانه : صندل برای آقیان در واقع از واجبات است مخصوصا برای تابستان و بهار ،برای خرید یک صندل خوب نیز داریم ابتدا راهنمای خرید و نکات مهم آن را بشناسیم. همراه ما باشید.

صندل مردانه

مدل های جدید صندل مردانه ۱۴۰۳ ویژه بهار و تابستان + راهنمای خرید صندل مردانه

در هنگام خرید باید توجه داشته باشید، جنس زیره کفش چیست. معمولا زیره صندل‌ها را هم از جنس چرم که از نرمی و انعطاف‌پذیری مطلوبی برخوردار است، تهیه می‌کنند. ناگفته نماند زیره صندل نباید سفت باشد؛ زیرا در طولانی مدت سبب ایجاد ناراحتی‌های مختلفی برای پاهایتان خواهد شد.

مدل های جدید صندل مردانه

توجه کنید با وجود اینکه قسمت عقب و یا جلوی یک صندل لزوما باز و بدون پوشش است، اما نباید سایز آن تنگ و یا خیلی گشاد باشد؛ زیرا هم سبب ایجاد مشکل در زمان قدم زدن و یا دویدن خواهد شد و هم قطعا موجب ایجاد زخم در نواحی مختلفی از پاهایتان می‌شود.

صندل پسرانه

رخی از صندل ها بصورت کشی، برخی دیگر بصورت بندی و تعدادی دیگری بصورت چسبی پوشیده و یا از پا درآورده می شوند. انتخاب اینکه نحوه پوشیدن صندل شما به چه شکل و شمایلی باشد، کاملا بسته به نظر و سلیقه شما دارد اما یادتان باشد اگر از دسته کسانی هستید که کل تابستان را با صندلی شیک می گذرانند، بهتر است به سراغ صندل های بندی بروید.

صندل پسرانه شیک

نکته مهم :

از خرید صندل‌ های لاانگشتی تا حد ممکن خودداری کنید. بند این صندل‌ ها معمولا بین انگشت شست پا و انگشت دوم قرار گرفته و سبب زخم شدن این ناحیه می ‌شود. از آن جا که معمولا بین انگشتان به هم چسبیده و عرق و رطوبت بین آن ها جمع می ‌شود سبب عفونت این زخم ‌ها خواهد شد همچنین جوراب می ‌تواند مانعی مناسب بین پا و بندهای صندل باشد و از آسیب و تاول پا جلوگیری کند. جوراب همچنین می‌ تواند رطوبت و عرق پا را به خود جذب کرده و پا را خشک نگه دارد.

صندل مردانه جدید

راهنمای خرید صندل مردانه

نکات خرید صندل

انواع صندل مردانه

قیمت صندل مردانه

صندل مردانه خاص

همراه ما باشید

نظرات