تفریحات

زمان پخش و تکرار سریال قطب شمال از پلتفرم فیلیمو ۱۴۰۳ + ساعت و روزهای پخش

0

زمان پخش سریال قطب شمال : در این سایت ساعت و زمان پخش و تکرار سریال قطب بشمال برای علاقه مندان به این فیلم را برای شما عزیزانی که قصد دارید تا به تماشای این مجموعه جذاب بنشینید آماده کرده ایم. با ما همراه باشید.

زمان پخش سریال قطب شمال

این سریال به کارگردانی امین محمودی یکتا و تهیه‌کنندگی اکبر تحویلیان محصول ۱۴۰۲ در ژانر اجتماعی،عاشقانه و درام است. این سریال از رمان برجسته کنت مونت-کریستو ازالکساندر دوما استاین گرفته شده و طبق آن ساخته شده، این سریال نمایش خانگی قرار است از جمعه ۷ اردیبهشت ۱۴۰۳ به صورت هفتگی در پلتفرم فیلیمو پخش شود در ادامه ساعت دقیق را به شما اعلام خواهیم کرد.

از جمله بازیگران سریال می توان به فرزاد فرزین، آناهیتا درگاهی، امیرحسین فتحی، نازنین بیاتی، فرزاد حسنی، عباس جمشیدی فر، شهرام قائدی، نگار فروزنده، شهروز دل افکار و… اشاره کرد.

در خلاصه سریال آمده همایون و ارغوان در آستانه ازدواج، قربانی خیانتی هولناک می‌شوند. همایون پشت دیوارهای زندان برای انتقام از سامان لحظه‌شماری می کند که مرگ از راه می‌رسد. آرشام یکتا متولد می‌شود. دختری به نام صحرا کنارش قرار می‌گیرد تا مسیر انتقام از خائن‌ها برای آرشام هموار شود و…..

در کل این مجموعه سریالی عاشقانه و جذاب است و قطعا مخاطبان زیادی را خواهد داشت البته نا گفته نماند این سریال به طور کامل از رمان کنت مونت-کریستو الگو نگرفته و بعضی قسمت ها و بازیگران مانند آن هستند.

سریال قطب شمال از فیلیمو

زمان پخش و تکرار سریال قطب شمال از پلتفرم فیلیمو

این سریال ۱۲ قسمتی نمایش خانگی قرار است از جمعه ۷ اردیبهشت ۱۴۰۳ هر هفته جمعه ساعت ۸ صبح از پلتفرم فیلیمو پخش شود.

از دیگر هنرمندان سریال م توان به روح الله زمانی، فرهاد آئیش، امیر دژاکام، بهادر زمانی، مرتضی آقا حسینی، مه‌لقا می‌نوش، فرهنگ زرگرباشی و… می توان اشاره کرد

امیدواریم از دیدن این مجموعه نمایش خانگی جذاب و به یاد ماندنی لذت ببرید.

همراه ما باشید

نظرات