تفریحات

آخرین وضعیت تعطیلی مدارس فردا سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۴۰۳ (بارندگی و سیل)

1

آخرین وضعیت تعطیلی مدارس فردا سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۴۰۳ آلودگی هوا و بارندگی شدید و وزش باد در این صفحه لحظه به لحظه می خوانید با توجه به شرایط جوی و بارندگی و باد و طوفان در برخی شهرها و استان ها تا این لحظه هیچ خبری از تعطیلی مدارس فردا سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۴۰۳ نیست.به محض انتشار خبر جدید تعطیلی مدارس فردا سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۴۰۳ آلودگی هوا یا وزش باد و باران و سیل و در این رابطه این خبر بروزرسانی خواهد شد.

آخرین وضعیت تعطیلی مدارس فردا سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۴۰۳ (بارندگی و سیل)

جزئیات تعطیلی مدارس سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۴۰۳ و اخبار وضعیت تعطیلی مدارس فردا سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۴۰۳ مشخص شد تعطیلی مدارس اصفهان، مشهد، کرمان، یزد، تهران و البرز، تبریز ، ایلام ، شهرهای جنوبی ، زاهدان، زابل ، خوزستان ، اهواز ، بوشهر ، زنجان ، رشت ، سقز ، سنندج ، کردستان و شیراز اراک سیستان و بلوچستان و زاهدان به علت بارندگی و آلودگی هوا و بازندگی از حرف تازه پیگیری کنید.

آخرین وضعیت تعطیلی مدارس فردا سه شنبه 4 اردیبهشت 1403 (بارندگی و سیل)

ایا سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۴۰۳ مدارس تعطیل است

به گزارش حرف تازه‌‌، تا این لحظه اطلاعیه تعطیلی‌مدارس در روز سه شنبه (۴ اردیبهشت ۱۴۰۳) صادر نشده و قرار است برای تعطیلی مدارس و یا عدم تعطیلی مدارس فردا سه شنبه چهارم اردیبهشت ماه تصمیم گیری شود و نتایج آن از طریق این رسانه خبری اطلاع رسانی خواهد شد. منابع خبری از احتمال تعطیلی برخی مدارس در روز سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۴۰۳ خبر دادند اما کما فی السابق هنوز خبر رسمی برای تعطیلی مدارس منتشر نشده است. اگر تصمیمی در این رابطه اتخاذ شد به اطلاع مردم خواهیم رساند.

وقوع بارندگی و تشدید باد و طوفان در برخی شهرها و استان ها باعث شده تا خبر تعطیلی مدارس سه‌شنبه ۴ اردییهشت ۱۴۰۳برای والدین و دانش آموزان مهم شود و پیگیر اخبار تعطیلی مدارس باشند. در حال حاضر فردا هیچ مدرسه ای تعطیل نیست. لطفا آخرین اخبار تعطیلی مدارس برای فردا را در ادامه پیگیری کنید.

آیا فردا سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۴۰۳ مدارس تهران تعطیل است؟

احتمال تعطیلی مدارس تهران در روز سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۴۰۳ به دلیل تشدید بارندگی وجود دارد اما تا این لحظه فردا تمامی مدارس تهران و البرز و شهرهای استان تهران دایر بوده و تعطیل نیست. اگر تا ساعات اینده خبرهای تعطیلی مدارس رسما اعلام شد به اطلاع شما می رسانیم.

آسمان تهران فردا (۴ اردیبهشت) قسمتی ابری تا ابری، وزش باد، در بعضی ساعت‌ها رگبار و رعدوبرق و گاهی وزش باد شدید با حداقل دمای ۱۵ و حداکثر دمای ۲۰ درجه سانتیگراد خواهد بود همچنین بارش در تهران، البرز، مازندران، ارتفاعات البرز مرکزی و شرقی همچنین در برخی نقاط استان‌های، یزد، کرمان، شمال فارس و جنوب اصفهان شدت دارد.

تعطیلی مدارس اهواز و بوشهر و هرمزگان سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۴۰۳

در حال حاضر دستور تعطیلی مدارس اهواز و بوشهر و هرمزگان در روز سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۴۰۳ صادر نشده و فردا مدارس تعطیل نیست.

آیا فردا سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۴۰۳ مدارس اصفهان و مشهد تعطیل است؟

تا این لحظه مدارس اصفهان در روز سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۴۰۳ تعطیل نیست، اگر تا ساعاتی دیگر مدارس اصفهان فردا تعطیل اعلام شود و اطلاعیه رسمی از سوی وزارت آموزش و پرورش صادر بشود و ما هم در همین خبر به اطلاع شما خواهیم رساند. شما می توانید اخبار مربوطه از رسانه حرف تازه اطلاع رسانی خواهد شد.

هواشناسی شهرها فردا ۴ اریبهشت

سازمان هواشناسی، برای سواحل دریای خزر، خراسان شمالی، دامنه‌های جنوبی البرز مرکزی و شرقی شامل البرز، تهران و سمنان همچنین در استان‌های مرکزی، شرق لرستان، قم، اصفهان، چهارمحال و بختیاری، شرق و شمال فارس، یزد، کرمان، شرق هرمزگان، برخی نقاط خراسان جنوبی و نیمه شمالی سیستان و بلوچستان، برخی نقاط شمال و نوار غربی خراسان رضوی رگبار باران، رعد و برق و وزش باد شدید همراه با کاهش نسبی دما پیش بینی کرد

آب و هوای کشور

🔹️ سه شنبه (۴ اردیبهشت) در مناطقی از شمال شرق و شرق رگبار پراکنده و در جنوب شرق کشور در یزد، شمال و نیمه شرقی فارس، کرمان، برخی مناطق سیستان و بلوچستان و هرمزگان رگبار باران رعد و برق و وزش باد شدید پیش‌بینی می‌شود. جمعه (۶ اردیبهشت) در برخی مناطق جنوب شرق، از طرفی برخی نقاط آذربایجان غربی و شمال آذربایجان شرقی بارش روی می‌دهد.

🔹️ چهارشنبه (۵ اردیبهشت) علاوه بر مناطقی که برای روز قبل ذکر شد، به‌تدریج بارندگی مناطق گسترده‌تری از شمال شرق، شرق و جنوب شرق کشور را فرا می‌گیرد.

به گفته ضیاییان از روز پنجشنبه روند افزایش دما را در کشور شاهد خواهیم بود. از سوی دیگر طی پنج روز آینده در مناطق مستعد بارش تگرگ و در مناطقی که بارش رخ نداده همراه با وزش باد شدید، خیزش گردوخاک دور از انتظار نیست.

1 دیدگاه در “آخرین وضعیت تعطیلی مدارس فردا سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۴۰۳ (بارندگی و سیل)

  1. موحد گفت:

    سلام خدمت ریس آموزش و پروش اگر میشه استان البرز را تعطیل کنید چون هوا سرده و بعضی ازجاهای البرز داره بارون میاد با تشکر از آقای ریس آموزش پروش

نظرات