تفریحات

آخرین وضعیت تعطیلی مدارس فردا دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۴۰۳ (بارندگی و سیل)

0

آخرین وضعیت تعطیلی مدارس فردا دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۴۰۳ (بارندگی و سیل)

جزئیات تعطیلی مدارس دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۴۰۳ و اخبار وضعیت تعطیلی مدارس فردا دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۴۰۳ مشخص شد .

جزئیات تعطیلی مدارس تهران و شهرستانها فردا دوشنبه 3 اردیبهشت 1403

جزئیات تعطیلی مدارس تهران و شهرستانها فردا دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۴۰۳

به گزارش حرف تازه، تا این لحظه اطلاعیه تعطیلی مدارس در روز دوشنبه (۳ اردیبهشت ۱۴۰۳) صادر نشده و قرار است برای تعطیلی مدارس و یا عدم تعطیلی مدارس فردا دوشنبه سوم اردیبهشت ماه تصمیم گیری شود و نتایج آن از طریق این رسانه خبری اطلاع رسانی خواهد شد. آخرین خبر از تعطیلی مدارس در روز دوشنبه ۳ اردیبهشت (۱۴۰۳) را تا ساعاتی دیگر در همین صفحه بروزرسانی می کنیم

هشدار هواشناسی برای وقوع طوفان و بازندذگی در برخی شهرها و استان ها باعث شده تا خبر تعطیلی مدارس دوشنبه ۳ اردییهشت ۱۴۰۳ برای دانش آموزان مهم شود و پیگیر اخبار تعطیلی مدارس باشند. در حال حاضر فردا مدارس تعطیل نیست. لطفا آخرین اخبار تعطیلی مدارس برای فردا را در ادامه پیگیری کنید.

تعطیلی‌مدارس تهران در روز دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۴۰۳ به دلیل وقوع طوفان و باران سیل آسا خبری است که از دقایقی پیش در فضای مجازی در حال انتشار است که صخت ندارد فردا تمام مدارس تهران دایر بوده و باز می باشد. اگر تا ساعات اینده خبرهای تعطیلی مدارس رسما اعلام شد به اطلاع شما می رسانیم.

تعطیلی مدارس اهواز و بوشهر و هرمزگان دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۴۰۳

تا این ساعت هنوز دستور تعطیلی مدارس اهواز و بوشهر و هرمزگان در روز دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۴۰۳ صادر نشده و در حال حاضر فردا هیچ مدسه ای تعطیل نیست.

آیا مدارس اصفهان فردا دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۴۰۳ تعطیل است؟

مدارس اصفهان در روز دوشنبه ۳ اردیبهشت (۱۴۰۳) تعطیل نیست، اگر تا ساعاتی دیگر خبری درباره تعطیلی مدارس اصفهان از سوی وزارت آموزش و پرورش و استانداری ها صادر بشود و ما هم در همین خبر به اطلاع شما خواهیم رساند. شما می توانید اخبار مربوطه از رسانه حرف تازه اطلاع رسانی خواهد شد.

تعطیلی مدارس کازرون و سیستان و بلوچستان فردا ۳ اردیبهشت ۱۴۰۳

احتمال تعطیلی در برخی شهرهای کازرون و سیستان و بلوچستان فردا دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۴۰۳ وجود دارد هنوز برای تعطیلی مدارس کازرون و سیستان و بلوچستان در روز دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۴۰۳ اطلاعیه ای صادر نشده است.

هواشناسی شهرها فردا سوم اریبهشت

سازمان هواشناسی اعلام کرد،طی پنج روز آینده در مناطق مستعد رگبار تگرگ و در مناطقی که بارشی رخ نخواهد داد، وزش باد شدید و خیزش گردوخاک دور از انتظار نخواهد بود.

مدیرکل مدیریت بحران استان تهران با اشاره به پیش بینی سازمان هواشناسی مبنی بر صدور هشدار نارنجی و تشدید سامانه بارشی برای سوم و چهارم اردیبهشت ماه گفت: مدیریت بحران در حال آماده‌باش است.

حامد یزدی مهر از صدور هشدار نارنجی هواشناسی مبنی بر تشدید فعالیت سامانه بارشی با تاکید بر هشدار سطح زرد صادر شده طی روز گذشته(شنبه) خبر داد و اظهار کرد: طبق اعلام سازمان هواشناسی این سامانه از عصر روز دوشنبه سوم اردیبهشت ماه آغاز و تا پایان روز سه شنبه چهارم اردیبهشت ماه ادامه خواهد داشت.

احتمال سیل

وی در ادامه در خصوص احتمال سیلابی شدن رودخانه ها در شهرستان های، فیروزکوه، دماوند، شمیرانات، شمال تهران، پردیس و امامزاده داوود نیز هشدار داد.

یزدی مهر با بیان اینکه منطقه اثر مخاطرات احتمالی در سراسر استان تهران به ویژه نیمه شمالی و غربی پیش بینی شده گفت: به همه شهروندان به خصوص ساکنان نیمه شمالی و غربی استان در خصوص جاری شدن روان آب و بالا آمدن سطح آب رودخانه‌ها و سیلابی شدن مسیل ها هشدار می دهیم که از تردد و توقف در بستر مسیل‌ها و حاشیه رودخانه ها اکیداً خودداری کنند.

مدیرکل مدیریت بحران استان تهران افزود: با توجه به پیش بینی سازمان هواشناسی مبنی بر احتمال رخداد صاعقه و بارش تگرگ گاهی وزش باد خیلی شدید به ویژه در نیمه جنوبی، نواحی غربی و ارتفاعات از مردم عزیز می خواهیم از فعالیت‌های کوه نوردی به ویژه صعود به قله‌ها پرهیز کنند.

وی در ادامه بر عدم پرواز با گلایدر و هواپیماهای سبک نیز تاکید و بیان کرد: با توجه به پیش بینی وزش باد، احتمال خسارت به سازه‌های موقت و تجهیزات موجود در نقاط مرتفع، مانند برج‌ها و دکل‌ها وجود دارد و در این خصوص ضروری است که متولیان نسبت به استحکام و ایمنی این موارد تمهیدات لازم را اتخاذ کنند.

یزدی مهر به احتمال لغزندگی و کاهش دید جاده‌ها و محدودیت دید به ویژه در گردنه‌های کوهستانی نیز اشاره کرد و گفت: با توجه به پیش بینی هواشناسی مبنی بر احتمال بارش برف و کولاک امکان لغزش سنگ از ارتفاعات و ریزش بهمن از قله‌ها وجود دارد، توصیه اکید مدیریت بحران در این خصوص، احتیاط در تردد خودروها به ویژه در مسیرهای کوهستانی است.

مدیرکل مدیریت بحران استان تهران بر ضرورت پاک سازی دهانه پل، ها لایروبی کانال‌ها و آب روها نیز تاکید و اظهار کرد: با صدور هشدار نارنجی مدیریت بحران به حالت آماده باش کامل در آمده این هشدار به تمام دستگاه های اجرایی و امدادی برای کسب آمادگی های لازم ابلاغ شده است

نظرات