تفریحات

زمان پخش سریال زندگی به شرط خنده از شبکه آی فیلم ۱۴۰۳ + ساعت پخش

0

سریال زندگی به شرط خنده از شبکه آی فیلم : در این سایت ساعت و زمان پخش و تکرار این سریال برای علاقه مندان به این سریال را برای شما عزیزانی که قصد دارید تا دوباره به تماشای این مجموعه جذاب بنشینید آماده کرده ایم. با ما همراه باشید.

سریال زندگی به شرط خنده از شبکه آی فیلم

این سریال به به کارگردانی مهدی مظلومی و تهیه کنندگی سید محمدرضا مفیدی است و محصول سال ۱۳۵۴ در ژانر طنز،اجتماعی و خانوادگی است. این مجموعه بار اول در نوروز ۱۳۸۵ از شبکه سه پخش شد و مورد توجه مردم قرار گرفت به قدری که بارها از شبکه های گوناگون بازپخش شد. اکنون قرار است مجدد از شبکه آی فیلم از تاریخ ۳ اردیبهشت ۱۴۰۳ پخش شود و جایگزین مجموعه رشید حرفه ایی می شود. در ادامه همراه ما باشید تا ساعت دقیق را ببینید.

از جمله بازیگران این سریال می توان به حمید لولایی ،سحر ولدبیگی،یوسف تیموری،علی صادقی،بهنوش بختیاری،خشایار راد،رضا داوودنژاد،کتایون امیر ابراهیمی و… می توان اشاره کرد.

در خلاصه داستان آمده در خانه‌ای که صاحب آن در خارج از کشور به سر می‌برد افرادی زندگی می‌کنند که هر کدام برای خود مشکلات و آرزوهایی دارند. در این میان خشایار پیرمرد سودجو و پول‌دوستی که وظیفه مراقبت ازخانه را بر عهده دارد در نبود صاحبخانه آن رابه گروه‌های مختلف فیلمبرداری اجاره می‌دهد و باعث ناراختی همسایگان می شود و درگیری هایی ایجاد می کند که طنز و جذاب است و…

ناگفته نماند این مجموعه در هرقسمت داستانی را روایت می کند و بسیار آموزنده و اخلاقی است.

زمان پخش سریال زندگی به شرط خنده

زمان پخش و تکرار سریال زندگی به شرط خنده از شبکه آی فیلم

این سریال ۹۰ قسمتی قرار است از دو شنبه ۳ اردیبهشت ۱۴۰۳ هرشب ساعت ۱۶ و تکرار آن ساعت ۱۲شب و ۸ صبح روز بعد از شبکه آی فیلم پخش شود.

امیدواریم از دیدن دوباره این مجموعه جذاب و به یاد ماندنی لذت ببرید.

همراه ما باشید

نظرات