تفریحات

فیلم کامل اظهارات جنجالی مجید قناد درباره چرا فیتیله تعطیل شد در برنامه برمودا

0

فیلم کامل اظهارات جنجالی مجید قناد درباره چرا فیتیله تعطیل شد را ببینید در ویدئوی افشاگری مجید قناد از تعطیلی برنامه فیتیله در برنامه برمودا و اشک وی از ساعاتی پیش در شبکه های اجتماعی پربازدید شده و با واکنش های کابران همراه شد. گفتگوی مجید قناد در برنامه برمودا را ببینید

مجید قناد چرا فیتیله تعطیل شد

فیلم کامل اظهارات جنجالی مجید قناد درباره چرا فیتیله تعطیل شد در برنامه برمودا

ویدئوی اظهارات افشاگرانه مجید قناد از تعطیلی برنامه فیتیله در برنامه برمودا از ساعاتی پیش در شبکه های اجتماعی پربازدید شده و با واکنش های کاربران همراه شد.

مجید قناد برنامه ساز و تهیه کننده برنامه فیتیله مهمان برنامه برمودا با اجرای کامران نجف زاده بود. او بعد از گذشت ۱۰ سال سخنانی درباره تعطیلی برنامه فیتیله بر زبان راند در نوع خود تامل برانگیز و تاسف بار است. او در کمال ناباوری و حیرت در “برمودا” از پشت‌پرده تعطیلی برنامه فیتیله و روزهای سختی که بر او گذشت می‌گوید و علت تعطیلی برنامه فیتیله را بیان کرد که در ویدیوی زیر می بینید:

او در بخشی از سخنانش گفته: من همه برنامه‌هایم را دوست دارم، اما در یک مقطع زمانی در اثر اتفاقی که دوست نداشتم، برنامه‌ای را که با تمام وجود برایش زحمت کشیدم و کار می‌کردم، روح مرا مکدر کرد. چون معمولاً هرکس تهیه‌کننده است، برنامه را مانند بچّه خودش می‌داند.

قناد درباره ماجرای تعطیل شدن فیتیله‌ای‌ها توضیح داد: معمولاً کسی از خانه خودش صحبتی را بیرون نمی‌برد. بخاطر آن اتفاقی که در آن برنامه افتاد، واقعاً دلم شکست! جالب اینجاست که مردم هم متوجه شدند، چه اتفاقی افتاده است.

برنامه فیتیله ای ها با وجود ایده‌های خلاقانه و طنزپردازی، به دلیل برخی شوخی‌های نامناسب و بی‌احترامی به شخصیت‌ها، مورد انتقاد بسیاری قرار گرفت. برخی از این شوخی‌ها نه تنها برای کودکان مناسب نبود، بلکه فضای خانوادگی برنامه را نیز تحت‌الشعاع قرار می‌داد. در نهایت، این انتقادات منجر به تعطیلی برنامه شد.

نظرات