تفریحات

متن تبریک سالروز تاسیس سپاه پاسداران ۱۴۰۳ +‌عکس نوشته و استوری

0

متن تبریک سالروز تاسیس سپاه پاسداران ۱۴۰۳ +‌عکس نوشته و استوری

پیام و متن تبریک سالروز تاسیس سپاه پاسداران ۱۴۰۳ همراه با متن ادبی کوتاه، اس ام اس سالروز تاسیس سپاه پاسداران رسمی، متن زیبا برای تبریک تاسیس سپاه پاسداران همراه با عکس نوشته تبریک سالروز تأسیس سپاه پاسداران برای گرامیداشت این روز، عکس پروفایل سالروز تاسیس سپاه پاسداران، جملات و شعار روز ارتش، تبریک روز نیروی زمینی ارتش ۱۴۰۳، استوری و کپشن و پست اینستاگرام ارتش ویژه تبریک روز ارتش ۱۴۰۳در ادامه مطلب رایگان از مجله حرف تازه دانلود کنید

متن تبریک سالروز تاسیس سپاه پاسداران 1403 +‌عکس نوشته و استوری

«سالروز تاسیس سپاه پاسداران» معوف به روز سپاه پاسداران در تقویم قمری و شمسی برابر با ۲ اردیبهشت می باشد که معمولا با برگزاری مراسم های ملی گرامی داشته میشود.

فرا رسیدن سالروز تاسیس سپاه پاسداران بر تمامی مردم ایران و خانواده بزرگ سپاه پاسداران گرامی باد

تاسیس سپاه پاسداران چه روزی است

سالروز تاسیس سپاه پاسداران ۲ اردیبهشت است. سپاه پاسداران با فرمان امام خمینی در سال ۱۳۵۸ تاسیس شد. سپاه از سه قوای زمینی و هوایی و دریایی تشکیل شده است.

سالروز تاسیس سپاه پاسداران مبارک باد

**********

پیام تبریک سالروز تاسیس سپاه پاسداران ۱۴۰۳ +پیامک و عکس نوشته و استوری

پیام تبریک سالروز تاسیس سپاه پاسداران 1403 +پیامک و عکس نوشته و استوری

۲ اردیبهشت سالروز تاسیس سپاه پاسداران، یادآور رشادت‌های بزرگ‌مردانی است که شجاعانه جان خود را در طبق اخلاص نهادند تا از کیان نظام مقدس جمهوری اسلامی دفاع کنند.

روز سپاه پاسداران مبارک باد

بیوگرافی و تاریخچه

روز سپاه پاسداران، دوم اردیبهشت ماه هر سال یادآور رویداد مهمی در تاریخ پرفراز و نشیب انقلاب اسلامی است. در چنین روزی در سال ۱۳۵۸ در حالی که هنوز مدت کوتاهی از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و استقرار نظام جمهوری اسلامی ایران و تشکیل هسته های اولیه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با تدبیر حکیمانه و دوراندیشانه رهبر کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی(ره) سپری نشده بود، با تصویب اساسنامه این نهاد انقلابی و مردمی در شورای عالی انقلاب، سپاه پاسداران به عنوان یکی از نهادهای قانونی و سازمان های برخاسته از متن انقلاب و مردم در ساختار نظام اسلامی تثبیت شد.

سپاه پاسداران در ۲۶ شهریور ۱۳۶۴ش با دستور امام خمینی(ره) در سه نیروی زمینی، هوایی و دریایی گسترش یافت و سپس در سال ۱۳۶۹ش به‌فرمان سید علی خامنه‌ای رهبر جمهوری اسلامی ایران دو نیروی دیگر با نام‌های نیروی قدس و سازمان مقاومت بسیج به آن اضافه شد و در مجموع به پنج نیرو گسترش یافت. سپاه پاسداران علاوه بر فعالیت‌های نظامی، در عرصه‌هایی مانند اطلاعات، سازندگی و عمرانی و عرصه‌های فرهنگی نیز به فعالیت می‌کند.

عکس نوشته استوری و پروفایل سالروز تاسیس سپاه پاسداران ۱۴۰۳

۲ اردیبهشت سالروز تاسیس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی قوی‌ترین نیروی نظامی خاورمیانه مبارک باد

********

۲اردیبهشت سالروز تاسیس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی قوی ترین نیری نظامی خاورمیانه مبارک باد

عکس نوشته استوری و پروفایل سالروز تاسیس سپاه پاسداران ۱۴۰۳

امام خمینی نیرو‌های سپاه پاسداران را سربازان اسلام نامیده و سید علی خامنه‌ای این سازمان را از ارکان و عناصر تفکیک‌ناپذیر انقلاب دانسته است که در صورت نبود آن انقلاب با خطر‌های جدی روبرو می‌شود.

********

سپاه پاسداران، پدیده ای منحصر به فرد و مولودِ مبارک ِ انقلابی بر خاسته از روح عزت طلبی، آزادگی و ستم ناپذیری مردم بصیر و دین‌مدار ایران سربلند اسلامی است. این شجره طیبه در سایه رهنمودهای امامین انقلاب، ثمرات ارزشمند و غرور آفرینی در تقویت اقتدار ملی و بنیه دفاعی اسلام داشته است.

*********

با تبریک دوم اردیبهشت سالروز تاسیس سپاه مقتدر و مردمی پاسداران انقلاب اسلامی به خانواده بزرگ آن جنود الهی تبریک گفته و توفیق روزافزون رزمندگان مخلص آن نهاد فداکار را تحت رهبری حکیمانه زعیم عالیقدر و فرمانده عزت آفرین کل قوا امام خامنه‌ای عزیز، خواستارم.

فرارسیدن ۲ اردیبهشت ماه سالروز تأسیس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را به همه‌ی دلیرمردان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و خانواده‌ گران‌قدر شهدا، جانبازان، ایثارگران و تمامی دلاورمردان حماسه‌آفرین تبریک عرض نموده و توفیقات روزافزون این عزیزان را در سایه زعامت فرمانده معظم کل قوا، حضرت آیت‌الله امام خامنه‌ای(مدظله‌العالی) در حفظ و حراست از دستاوردهای عظیم انقلاب اسلامی در کنار سایر نیروهای مسلح و ارتش مردمی از درگاه ایزد منان خواستارم.””

********
دوم اردیبهشت یادآور صدور فرمان پیر جماران برای تشکیل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی است؛ نهادی که در حدود چهار دهه گذشته همواره نگهبان انقلاب اسلامی بوده و اعضای آن بار‌ها از جان خود برای حفظ انقلاب و آبروی ملت گذشته اند.

متن و تصاویر سالروز تاسیس سپاه پاسداران

متن و تصاویر سالروز تاسیس سپاه پاسداران

گرامی می داریم یاد و خاطره شهیدان عالی مقام سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به ویژه سرباز دلاور اسلام، سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی، سالروز تاسیس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را به همه پاسداران جان برکف و خانواده‌های معززشان و ملت شریف ایران تبریک عرض می‌نماییم.

*********
سپاه پاسداران انقلاب اسلامی علاوه بر سربلندی و کسب افتخارات بسیار بزرگ در حوزه دفاعی و امنیتی، در میدان خدمت رسانی به مردم ایران در عرصه‌های مختلف هم خوش درخشیده و در صحنه حوادث و بلایای طبیعی در سال های اخیر و موسم درگیری کشور با پدیده های سیل، زلزله و بیماری منحوس کرونا با حضور به موقع و مؤثر خود در صحنه های نیاز، آسیب‌ها را به حداقل رسانده و بسیاری از مردم گرفتار را نجات داده است

بیانات مقام معظم رهبری

“سپاه پاسداران در سایه روحیه انقلابی و معنویتی که از سرچشمه جوشان دل منور و روح مصفای آن امام عارفان و قدوه صالحان پیوسته می جوشید و بیش از همه، جوانان رزمنده و خالص سپاه و بسیج را سیراب می کرد، توانست نقش تعیین کننده ای را در دفع حمله ایادی استکبار به جمهوری اسلامی ایفا کند و در کنار ارتش و با به کارگیری بسیج مردمی، درس تلخی به دشمنان اسلام بدهد و حفظ استمرار نظام جمهوری اسلامی را تضمین کند.

سپاه پاسداران انقلاب اسلامی که مولود مبارک انقلاب اسلامی است، در همه جهان پس از صدر اسلام پدیده بی سابقه ای است. این پدیده در حقیقت، مظهر عینی و مجسمی است برای شعارهای انقلاب اسلامی، شعار ایستادگی در مقابل همه قدرتهای بزرگ با سلاح اتکال به خدا، شعار ایستادگی در مقابل همه قدرتهای بزرگ با سلاح اتکال به خدا، شعار غلبه خون بر شمشیر و شعار حرکت برای نجات مستضعفان و از همین رو است که سلطه های بزرگ در سراسر جهان با چشم انزجار و نفرت، بدین پدیده الهی می نگرند چنانکه به انقلاب اسلامی.”مقام معظم رهبری

***********
شاید در آن روزهای نخست که هدف سپاه را پاسداری از انقلاب اسلامی و دستاوردهای آن مطرح می کردند، تصور نمی رفت که چه مسئولیت سنگین و رسالت خطیری به عهده این تشکیلات تازه تأسیس خواهد بود؛ اما از آنجا که محرک حضور در این نهاد خدمت بی شائبه به انقلاب اسلامی و اطاعت محض و عاشقانه از مقام والای ولایت فقیه بود جملگی به عنوان بازوی توانمند ولایت فقیه، خویشتن را برای هر نوع مأموریت محوله آماده کرده بودند.

نظرات