تفریحات

فیلم کامل شکست دیوید تیلور در کشتی انتخابی المپیک ۲۰۲۴ و واکنش ها را ببینید

0

فیلم کامل لحظه شکست دیوید تیلور مقابل آرون بروکس در مسابقات کشتی انتخابی المپیک ۲۰۲۴ پاریس که شنبه ۱ اردیبهشت ۱۴۰۳ برگزار شد، به یکی از پربازدیدترین مسابقات کشتی آزاد در شبکه های اجتماعی و فضای مجازی تبدیل شد و واکنش های کاربران را در پی داشت همراه جزئیات و فیلم باخت دیوید تیلور مقابل آرون بروکس در مسابقات کشتی انتخابی المپیک پاریس ۲۰۲۴ را اینجا ببینید

فیلم شکست دیوید تیلور مقایل آرون بروکس کشتی انتخابی المپیک 2024

فیلم کامل لحظه شکست دیوید تیلور در مسابقات انتخابی المپیک ۲۰۲۴ و واکنش ها را ببینید

دیوید تیلور کشتی گیر آزاد کار آمریکایی و حریف سر سخت حسن یزدانی در مسابقات کشتی انتخابی المپیک ۲۰۲۴ پاریس در مبارزه با آرون بروکس حریف قدرتمند و تازه نفس شکست خورد و از المپیک ۲۰۲۴ پاریس جا ماند. شکست تیلور مقابل کشتی گیر گمنام و کم تجربه با واکنش های زیادی همراه بوده و برخی این اتفاق را زلزله ای در کشتی آمریکا عنوان کردند. ویدئو و فیلم باخت دیوید تیلور در انتخابی المپیک پاریس ۲۰۲۴ و فیلم شکست دیوید تیلور و حذف از المپیک را در زیر ببینید:

فیلم کشتی دیوید تیلور و آرون بروکس

دانلود ویدئو

به گزارش اخبار ورزشی حرف تازه از ورزش سه، در‌ کمال ناباوری دیوید تیلور با دو شکست متوالی برابر آرون بروکس از رسیدن به المپیک پاریس بازماند.
قهرمان سه دوره مسابقات جهانی کشتی آزاد و همچنین قهرمان وزن ۸۶ کیلوگرم المپیک توکیو که گربه سیاه حسن یزدانی، قهرمان بزرگ کشتی ایران محسوب می‌شود، با قوانینی که فدراسیون کشتی آمریکا وضع کرده بود، در فینال ایکس یا همان فینال انتخابی تیم ملی کشتی آزاد آمریکا برای حضور در المپیک برابر آرون بروکس ایستاد، کشتی گیری که در نیمه نهایی به سختی و با اختلاف یک امتیاز از سد زاهید والنسیا گذشت.

اما دیوید تیلور كه مستقيما در فينال حاضر بود، عصر شنبه برابر این رقیب نه چندان شناخته شده و تقریبا بدون عنوان قرار گرفت و در حالى كه به نظر می‌رسيد تيلور کار راحتی برای به دست آوردن دوبنده تیم ملی آمریکا در المپیک ۲۰۲۴ پاریس داشته باشد، در مبارزه اول اتفاق عجيب و دور از انتظارى رخ داد. در این مبارزه تیلور ۴ بر یک شکست خورد و شوک بزرگی را متحمل شد.

تصور مى شد در دومين مبارزه وزن ٨۶ کیلوگرم دیوید تیلور نمایش متفاوتی داشته باشد، اما دقیقا اتفاقات کشتی اول تکرار شد. قهرمان المپیک توکیو هر چقدر سعی کرد از دست ها و پاهای ‌پرتوان بروکس عبور کند، موفق نشد و روی یک زیرگیری خودش با زیرکی حریفش خاک شد. تلاش های تیلور تا ثانیه های آخر ادامه داشت، اما در نهایت فقط او‌ یک امتیاز گرفت و ۳ بر یک نتیجه را واگذار‌ کرد تا در‌کمال‌ ناباوری در دومین فینال هم‌ شکست بخورد.

دیوید تیلور دارنده ۴ مدال طلای جهان و المپیک پس از قبول دومین شکست مقابل پدیده ۲۳ ساله کشتی آمریکا و از دست دادن المپیک ۲۰۲۴ پاریس، در حالیکه زانو زده بود در آغوش حریف جوان خود گرفت. او در پایان رقابت‌های مرحله نهایی انتخابی تیم ملی کشتی آزاد آمریکا که در ایالت پنسیلوانیا برگزار شد، در پایان در یک مبارزه سخت و نفس گیر با ارون بروکس با نتیجه ۳ بر یک شکست خورد تا با قبول دومین شکست، ناباورانه حضور در المپیک پاریس را از دست بدهد.

واکنش ها

یزدانی نفس راحت کشید

*******

همیشه نمیشه تو اوج موند

******
پایان پادشاهی دیوید تیلور

********

کشتی بدون حسن یزدانی و تیلور دیگه جذابیت نداره

********

به نظرتون به حسن بخوره میتونه اینجوری پیش بندازه ؟

********

ای کاش که ببره و بیاد المپیک.

*******

واقعا نابغه کشتی جهانه.

***********

المپیک بدون تیلور و سعداله یف ارزش نداره.

*************

تیلور بدنش اماده نبود.جدی نگرفته بود انتخابی رو

نظرات