تفریحات

پخش زنده فوتسال ایران و بحرین ۱ اردیبهشت ۱۴۰۳ (جام ملتهای فوتسال آسیا ۲۰۲۴)

0

پخش زنده فوتسال ایران و بحرین ۱ اردیبهشت ۱۴۰۳ (جام ملتهای فوتسال آسیا ۲۰۲۴)

شبکه و فرکانس های پخش بازی ایران و بحرین جام ملت های فوتسال آسیای ۲۰۲۴ از ساعت ۱۷:۳۰ امروز (شنبه ۱ اردیبهشت ماه ۱۴۰۳) در جام ملت‌های آسیای تایلند با هم رقابت می‌کنند لینک تماشای آنلاین بازی ایران و بحرین در جام ملت‌های فوتسال آسیای ۲۰۲۴ را با کیفیت عالی و مستقیم در زیر دریافت ببینید:

پخش زنده بازی فوتسال ایران و بحرین ۱ اردیبهشت ۱۴۰۳ (جام ملتهای فوتسال آسیا ۲۰۲۴)

شبکه های پخش زنده فوتسال ایران و بحرین

⚽️ پخش زنده و تماشای انلاین بازی (ایران – بحرین) فوتسال قهرمانی آسیا ۲۰۲۴ از سایت آنتن، سایت آپارات‌، شبکه ورزش در زیر تماشا کنید:

تیم‌های ملی فوتسال ایران‌-بحرین در دومین مسابقه مرحله گروهی جام ملت‌های آسیای تایلند از ساعت ۱۷:۳۰ امروز (یکشنبه ۲ اردیبهشت ماه ۱۴۰۳) در جام ملت‌های آسیای ۲۰۲۴ تایلند با هم رقابت می‌کنند.

ملی پوشان ایران در بازی اول با قدرت تمام از صد افغانستان گذشتند و ۳ بر ۱ توانستند پیروز مبدان شوند. حالا در دومین بازی خود در صورت برد مقابل بحرین جواز صعود از این مرحله را بدست می‌آورند.

ترکیب ایران مقابل بحرین را احتمالا این نفرات تشکیل می‌دهند:

به گزارش رسمی سایت فدراسیون فوتبال، وحید شمسایی سرمربی تیم ملی ایران برای بازی مقابل بحرین، ترکیب ۵ نفره آغازین بازی را باقر محمدى، علیرضا رفیعی‌پور، مهدى كريمى، اصغر حسن‌زاده و سعید احمدعباسی اعلام کرد.

خلاصه

مسابقه میان ایران و بحرین راس ساعت ۱۷:۳۰ به وقت تهران آغاز می‌شود. این دیدار از طریق شبکه ورزش به صورت زنده پخش خواهد شد.

جلسه فنی پیش از بازی دوم تیم ملی فوتسال ایران در مرحله گروهی جام ملت‌های فوتسال آسیا ۲۰۲۴ که حکم انتخابی جام جهانی را نیز دارد، امروز شنبه برگزار شد. در این جلسه وحید شمسایی سرمربی تیم ملی و شهاب سفال‌منش دستیار اول، نکات فنی در مورد شیوه بازی بحرین، ساختار و نگرش این تیم و تاکتیک‌های مدنظر ایران برای تحمیل بازی خود را با بازیکنان در میان گذاشتند.

تیم ملی ایران در نخستین بازی خود در دور مقدماتی جام ملت‌های ۲۰۲۴ با نتیجه ۳ بر یک مقابل افغانستان پیروز شد.

نظرات