تفریحات

آخرین وضعیت تعطیلی مدارس فردا یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۴۰۳ (بارندگی و سیل)

0

آخرین وضعیت تعطیلی مدارس فردا یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۴۰۳ آلودگی هوا و بارندگی شدید و وزش باد در این صفحه لحظه به لحظه می خوانید با توجه به تشدید بارندگی ها و باد و طوفان در برخی شهرها و استان ها تا این لحظه هیچ خبری از تعطیلی مدارس فردا یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۴۰۳ نیست.به محض انتشار خبر جدید تعطیلی مدارس فردا یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۴۰۳ آلودگی هوا یا وزش باد و باران و سیل و در این رابطه این خبر بروزرسانی خواهد شد.

آخرین وضعیت تعطیلی مدارس فردا یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۴۰۳ (بارندگی و سیل)

جزئیات تعطیلی مدارس یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۴۰۳ و اخبار وضعیت تعطیلی مدارس فردا یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۴۰۳ مشخص شد در اصفهان، مشهد، کرمان، یزد، تهران و البرز، تبریز ، ایلام ، شهرهای جنوبی ، زاهدان، زابل ، خوزستان ، اهواز ، بوشهر ، زنجان ، رشت ، سقز ، سنندج ، کردستان و شیراز اراک سیستان و بلوچستان و زاهدان به علت بارندگی و آلودگی هوا و بازندگی از حرف تازه پیگیری کنید.

آخرین وضعیت تعطیلی مدارس فردا یکشنبه 2 اردیبهشت 1403 (بارندگی و سیل)

ایا یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۴۰۳ مدارس تعطیل است

تا این لحظه اطلاعیه تعطیلی مدارس در روز یکشنبه (۲ اردیبهشت ۱۴۰۳) صادر نشده و قرار است برای تعطیلی مدارس و یا عدم تعطیلی مدارس فردا یکشنبه دوم اردیبهشت ماه تصمیم گیری شود و نتایج آن از طریق این رسانه خبری اطلاع رسانی خواهد شد. آخرین خبر از تعطیلی مدارس در روز یکشنبه ۲ اردیبهشت (۱۴۰۳) را تا ساعاتی دیگر در همین صفحه بروزرسانی می کنیم

تشدید بارندگی شدید و وقوع سیل در برخی شهرها و استان ها باعث شده تا خبر تعطیلی مدارس یکشنبه ۲ اردییهشت ۱۴۰۳ برای والدین و دانش آموزان مهم شود و پیگیر اخبار تعطیلی مدارس باشند. در حال حاضر فردا مدارس تعطیل نیست. لطفا آخرین اخبار تعطیلی مدارس برای فردا را در ادامه پیگیری کنید.

آیا فردا یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۴۰۳ مدارس تهران تعطیل است؟

تعطیلی مدارس تهران در روز یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۴۰۲ به دلیل وقوع طوفان و باران سیل آسا خبری است که از دقایقی پیش در فضای مجازی در حال انتشار است که صخت ندارد فردا تمام مدارس تهران دایر بوده و باز می باشد. اگر تا ساعات اینده خبرهای تعطیلی مدارس رسما اعلام شد به اطلاع شما می رسانیم.

تعطیلی مدارس اهواز و بوشهر و هرمزگان یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۴۰۳

تا این ساعت هنوز دستور تعطیلی مدارس اهواز و بوشهر و هرمزگان در روز یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۴۰۳ صادر نشده و در حال حاضر فردا هیچ مدسه ای تعطیل نیست.

آیا مدارس اصفهان فردا یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۴۰۳ تعطیل است؟

مدارس اصفهان در روز یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۴۰۳ تعطیل نیست، اگر تا ساعاتی دیگر خبری درباره تعطیلی مدارس اصفهان از سوی وزارت آموزش و پرورش و استانداری ها صادر بشود و ما هم در همین خبر به اطلاع شما خواهیم رساند. شما می توانید اخبار مربوطه از رسانه حرف تازه اطلاع رسانی خواهد شد.

تعطیلی مدارس کازرون و سیستان و بلوچستان فردا ۲ اردیبهشت ۱۴۰۳

با توجه به وضعیت جوی و بازندگی ها در استان خراسان رضوی و بارش‌های رگباری و وزش باد، احتمال تعطیلی در برخی شهرهای این استان ها وجود دارد هنوز برای تعطیلی مدارس کازرون و سیستان و بلوچستان در رو یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۴۰۳ اطلاعیه ای صادر نشده است.

هواشناسی شهرها فردا دوم اریبهشت

سازمان هواشناسی، برای بیشتر استان‌های کشور از ساعات بعدازظهر افزایش ابر، رگبار، رعدوبرق و وزش باد شدید پیش‌بینی کرد و از ورود سامانه بارشی جدید از روز دوشنبه و آغاز بارش‌ها در غالب مناطق کشور به جز نوار شرقی خبر داد.

بر اساس اعلام سازمان هواشناسی و بررسی نقشه‌های همدیدی و آینده‌نگری، (یکشنبه ۲ اردیبهشت) در شمال‌شرق فارس، کرمان، ارتفاعات البرز مرکزی و ارتفاعات یزد به تدریج در ساعات بعدازظهر با نفوذ موج تراز میانی جو به غرب کشور افزایش ابر، رگبار پراکنده و وزش باد در مناطقی از غرب و شمال غرب کشور پیش‌بینی می‌شود.
طی پنج روز آینده در مناطق مستعد رگبار تگرگ و در مناطقی که بارشی رخ نخواهد داد، وزش باد شدید و خیزش گردوخاک دور از انتظار نیست.

آب و هوای کشور

🔹️ دوشنبه (۳ اردیبهشت) با ورود سامانه بارشی در غالب مناطق کشور به جز نوار شرقی بارش و وزش باد شدید، رخ خواهد داد.

🔹️ سه‌شنبه (۴ اردیبهشت) از میزان بارش در شمال غرب و غرب کاسته می‌شود و گستره بارندگی به بقیه مناطق کشور کشیده خواهد شد.

نظرات