تفریحات

بیوگرافی آیبوکه پوسات بازیگر ترک و همسرش +‌‌زندگی نامه و سوابق و عکس

0

بیوگرافی آیبوکه پوسات بازیگر ترک و همسرش +‌‌زندگی نامه و سوابق و عکس

آیبوکه پوسات متولد ۲۵ فوریه ۱۹۹۵ در آنکارا بازیگر و مدل اهل ترکیه می باشد. او دارای قد ۱٫۷۴ بوده و از سال ۲۰۱۸ وارد حرفه بازیگری شده است. آیبوکه دارنده عنوان رتبه سوم دختر شایسته سال ۲۰۱۴ ترکیه می باشد. ادامه بیوگرافی کامل آیبوکه پوسات از بازیگران جوان ترکیه ای و زندگی شخصی آیبوکه پوسات و همسرش و شروع فعالیت هنری و فیلم ها و سریال های وی همراه با پیچ اینستاگرام را مشاهده خواهید کرد، با ما همراه باشید.

بیوگرافی آیبوکه پوسات بازیگر ترک و همسرش +‌‌زندگی شخصی و سوابق و عکس

بیوگرافی آیبوکه پوسات

آیبوکه پوسات (Aybüke Pusat) متولد ۲۵ فوریه ۱۹۹۵ در آنکارا، بازیگر، مربی باله، مدل اهل ترکیه است. تاریخ تولدش به شمسی برابر ۶ اسفند ۱۳۷۳ می باشد.

بیوگرافی آیبوکه پوسات

خانواده

در بیوگرافی آیبوکه پوسات/ Aybüke Pusat آمده آیبوکه پوسات اصالتا ترکیه ای از پدر و مادرش ترک زاده شد. پدر و مادر آیبوکه هر دو کارمند هستند و ۲ برادر دارد. آیبوکه دانش اموخته رشته رقص باله است و در حال حاضر به عنوان بازیگر و مربی باله مشغول فعالیت است.

تحصیلات

فارغ التحصیل رشته تجارت از دانشگاه آنادولو از Hacettepe University Ankara State Conservatory

ایبوکه پوسات از سال ۲۰۲۸ با بازی در سریال جزر و مد وارد سینما و تلویزیون شد. او در هر سالی نقش اصلی را بر عهده داشته و همین موضوع باعث شده تا خیلی زود به شهرت برسد. او در سریال جزر و مد در کنار چاعاتای اولوسوی خوش درخشید و برخی کاربران معتقدند که آنها زوج هنری بسیار دلچسبی هستند.

زندگی نامه آیبوکه پوسات

یکی از مهمترین بخش های بیوگرافی آیبوکه پوسات بازی در سریال قول در نقش بهار بوده که سه بار نامزد دریافت جایزه بهترین بازیگر و یک بار برنده این جایزه شده‌است. او در کنار تولگا ساریتاش، سرهات کلیچ و مهمت اوزگور تجربه خوبی کسب کرد.

او در سال ۲۰۱۸ به همراه بوران کوزوم در سریال تپه شاهین ظاهر شد. او از سال ۲۰۱۹ با نقش اصلی سلین بازی در در سریال همه جا تو را در کنار فورکان آندیچ آغاز کرده‌است.

ایبوکه در سال ۲۰۲۱ در سریال ۵۰ منر مربع بازی کرده است. این سریال آخرین اثر هنری پوسات است که در تلویزیون دیده شد و در این ایران نیز شناخته شد.

زندگینامه آیبوکه پوسات

اگرچه ایبوکه پوسات را به عنوان بازیگر می شناسیم، اما او یکی از بالرین های بسیار با تجربه ترکیه محخسوی میشود. او از ۳ سالگی باله را آغاز کرد و با تحصیل در این رشته دوره های آن را تکمیل کرد. هنوز هم در کنار بازیگری؛ رقص باله را ادامه میدهد و مشغول فعالیت است.

عکس های آیبوکه پوسات

دختر شایسته سال ۲۰۱۴ ترکیه

آیبوکه پس از بدست آوردن مقام سوم دختر شایسته سال ۲۰۱۴ ترکیه، قرار بود تا برای شرکت در مسابقه دختر شایسته جهان به مسابقه Alyz Henrich در فیلیپین سفر کند و با ۱۰۰ دختر شایسته جهان به رقابت بپردازد اما بدیل مشغله بازیگری نتوانست به این سفر برود.

زندگی شخصی و روابط عاشقانه

آیبوکه در حال حاضر مجرد است. اما تاکنون با چند بازیگر ترکیه ای وارد رابطه عاشقانه شده است. در سال ۲۰۱۸ ادعاهایی مبنی بر رابطه عاشقانه بین آیبوکه پوسات و تولگا ساریتاش به گوش می‌رسید اما هر دو آن‌ها در مصاحبه ای اعلام کرده‌اند که فقط دوست معمولی هستند. آیبوکه پس از این شایعات مدتی با جان یوجل ۳۲ ساله (پسر دریا آلابورا بازیگر) دوست شد. در سال ۲۰۱۹ شایعاتی در مورد رابطه آیبوکه پوسات و فورکان آندیچ بوجود آمد که بارها آیبوکه در جواب خبرنگاران، این شایعه را رد کرد. ولی در نهایت همراه با فورکان اندیچ در جشنی رابطه شان لو رفت.

دوست پسر آیبوکه پوسات کیست

فیلم و سریال

۲۰۱۴ جذرومد الیف
۲۰۱۴ اون زندگیه منه زینب
۲۰۱۵ پنج برادر زینب
۲۰۱۶ familya سو بی اغلو
۲۰۱۷ قول بهارکاراسو
۲۰۱۸ تپه شاهین وردا اوزدن
۲۰۱۹ همه جاتو (لروکس) سلین (لروکس)
۲۰۲۰ پنجاه متر مربع دلارا
۲۰۲۳ تشکیلات نسلیهان
سال نام نقش یادداشت
۲۰۱۹ kapi ناردین

بیوگرافی آیبوکه پوسات بازیگر ترکیه ای

پیج اینستاگرام آیبوکه پوسات

پوسات با نشانی aybukepusat@ در اینستاگرام فعالیت دارد.

نظرات