تفریحات

بیوگرافی مجید راهب (سلطان گلاب) و همسرش و فرزندان + علت فوت و عکس

0

بیوگرافی مجید راهب (سلطان گلاب) و همسرش و فرزندان + علت فوت و عکس

بیوگرافی و سوابق مجید راهب پدر گلاب ایران و همسرش و فرزندان + عکس های مجید راهب سلطان گلاب ایران و جهان همراه با سوابق از شروع فعالیت اقتصادی تا کارآفرینی و زندگی شخصی و عکس های خانوادگی تا حواشی و علت فوت و درگذشت او را در ادامه میخوانید

بیوگرافی مجید راهب (سلطان گلاب) و همسرش و فرزندان + زندگی نامه و علت فوت و عکس

بیوگرافی مجید راهب

مجید راهب متولد ۱۳۱۶ قمصر کاشان، کارآفرین، فعال اقتصادی مطرح اهل ایران است که در سن ۸۵ سالگی ۳۱ درگذشت. او پس از طی یک دوره بیماری ریوی و کهولت سن پنج‌شنبه ۳۱ فروردین ۱۴۰۳ از دنیا رفت. مرحوم راهب بنیانگذار و مدیرعامل گروه صنایع غذایی ایران گلاب و مالک برندهای معروف گلاب صنعتی در ایران بود و قریب به ۷۰ سال در این عرصه فعالیت داشت و اولین تولیدکننده اولین گلاب بهداشتی ایران بود.

بیوگرافی مجید راهب

سوابق شغلی و مدیریتی

مجید راهب، مالک برندهای معروف گلاب صنعتی مانند گلاب ربیع در ایران بود و قریب به ۷۰ سال در این عرصه فعالیت داشت. او بنیانگذار و مدیرعامل گروه صنایع غذایی ایران گلاب بود.

حاج مجید راهب یک کارآفرین بین‌المللی بود که آوازه شهرت او توانست لقب «سلطان گلاب جهان» را برای ایران به ارمغان آورد.
او از همان دوران کودکی و جوانی شیفته به سنت گلاب گیری در وجودش تاثیر به سزایی گذاشت . با انگیزه های فراوان به تهران نقل مکان نمود و در دوران مدرسه مشغول به بازاریابی گلاب شد

وی با بیش از ۷۰ سال تجربه در تولید گلاب و عرقیات، تجربیات خود و بهره‌گیری از ماشین‌آلات پیشرفته، با بنیان نهادن کارخانه ایران گلاب و برند”ربیع” برای اولین بار موفق به تولید گلاب بهداشتی و پاستوریزه در ایران شد تا آغازی برای تلاش بی‌وقفه‌اش برای اعتلای نام ایران در عرصه جهانی باشد.

علت فوت و درگذشت مجید راهب پدر گلاب ایران

همسر مجید راهب کیست

حاج مجید راهب سال ها پیش با خانم مهین دخت مدنی ازدواج کرده و دارای فرزند می باشد. اطلاعات زیادی در مورد خانواده و فرزندان حاج راهب در دسترس نیست. اما او دارای همسر و فرزند و نوه می باشد. یکی از فرزندانش به نام علیرضا ۶ ماه پیش به طور ناگهانی فوت کرد.

درگذشت پدر گلاب ایران

مجید راهب روز جمعه ٣١ فروردین، پس از طی یک دوره بیماری ریوی و کهولت سن، در ۸۵ سالگی در کاشان درگذشت.

شرکت ایران گلاب

مؤسسه ایران گلاب مرغوب در سال ۱۳۲۸ تاًسیس شد. در این مؤسسه ایده‌ای ناب و پاک را آمیخته کردیم به قدرت عشق و با بهره گیری از نیروی انسانی خلاق و متخصص ایرانی، محصولی ناب را تولید کرده و با ثبت نام تجاری ربیع، اولین گامهای خود در عرصه تولید و صادرات گلاب طبیعی و پاستوریزه را چنان استوار و محکم برداشتیم که در اندک زمانی عطر دلنواز گلاب ایرانی، شامه هر اهل ذوقی را در سرتاسر جهان نوازش داد.

شرکت ایران گلاب که در زمینه صادرات گلاب به بازارهای حوزه خلیج فارس نزدیک به نیم قرن تجربه ‏داشته و در حال حاضر به بیش از ۳۰ کشور جهان صادرات داشته و دارای نمایندگی ‏در خارج از کشور می باشد.‏

نظرات