تفریحات

بیوگرافی مبینا رستمی والیبالیست + زندگی نامه و سوابق و عکس

0

بیوگرافی مبینا رستمی والیبالیست + زندگی نامه و سوابق و عکس

بیوگرافی مبینا رستمی

مبینا رستمی (Mobina Rostami) والیبالیست ملی پوش تیم ملی والیبال ایران متولد ۱۹ تیر ۱۳۸۵ در کرج می باشد او دارای قد ۱/۹۲ متر بوده و سال هاست در رشته والیبال فعالیت دارد و عضو تیم ملی والیبال زنان است

بیوگرافی مبینا رستمی والیبالیست + زندگی نامه و سوابق و عکس

مبینا رستمی والیبالیست کیست

مبینا رستمی والیبال را از بطور حرفه ای از نوجوانی آغاز کرده و برای اولین بار با بازی در تیم ملی والیبال نوجوانان ایران در مسابقات شرکت کرد و عملکرد موفقی داشت. او بلند قامت‌ترین والیبالیست نوجوان ایران بوده و در حال حاضر در تیم ملی جوانان والبیال ایران مشغول فعالیت است.

بیوگرافی مبینا رستمی

سوابق

خانم رستمی از سال ۱۴۰۱ عضو تیم ملی والیبال نوجوانان ایران است و در این باره گفته: در مدت یک سال که ورزش حرفه‌ای والیبال را آغاز کردم توانستم به اردوی تیم ملی راه پیدا کنم.

مبینا رستمی والیبالیست البرزی و عضو تیم ملی والیبال نوجوانان ایران در گفت و گو با ایسنا گفت: به دلیل عدم حضور تیم‌های البرزی در لیگ‌های والیبال کشور، تمامی والیبالیست‌های البرزی که به صورت حرفه‌ای بازی می‌کنند راهی تیم‌های سایر استان‌ها می‌شوند.

رستمی افزود: مدت ۳ سال است که به طور حرفه‌ای والیبال بازی می‌کنم در این مدت توانستم نظر سرمربی تیم ملی نوجوانان را به خود جلب کنم و در تمامی اردوهای تیم ملی شرکت کنم .

عکس صفحه اینستاگرام مبینا رستمی

مبینا رستمی والیبالیست کیست

رستمی درباره فعالیت های ورزشی خود در والیبال گفت: در حال حاضر تمرینات خودم را تحت نظر خانم اعظم عیدی در باشگاه خجسته پیگیری می‌کنم و برای حضور در چند تیم لیگ برتری در حال رایزنی هستم. از حمایت‌های خانواده و مربیان عزیزم خانم‌ها دارابی و صمدی و خانم نجفی‌زاده سرپرست تیم ملی و خانم میترا شعبانیان سرمربی تیم ملی که زحمات بسیاری برای من کشیدند تشکر می‌کنم و امیدواریم مسئولان بیشتر به والیبال بانوان ایران بها بدهند.

رستمی در پایان گفت: استعدادهای خوبی در ورزش بانوان وجود دارد اگر برنامه ریزی خوبی برای آموزش و استعدادیابی صورت بگیرد قطعا می‌توانیم موفقیت‌های خوبی در والیبال کشور به دست بیاوریم.

ماجرای کامنت جنجالی در حمایت از اسرائیل

رستمی ملی پوش تیم ملی والیبال نوجوانان ایران در فروردین ۱۴۰۳ و پس از حمله ایران به اسرائیل کامنتی عجیب را نوشت که با واکنش های زیادی همراه بود. اما او این کامنت را تکذیب کرد و گفت: صفحه م هک شد؛ عذرمیخوام

سپس ساعتی بعد فیلم عذرخواهی مبینا رستمی والیبالیست تیم ملی زنان از مردم ایران که در اینستاگرام منتشر شده در شبکه های اجتماعی وایرال شد. او که ظاهرا با پیجش که هک شده یک کامنت ضد ایرانی اشتباهی گذاشته بوده است در این ویدئو توضیح می دهد و عذرخواهی می کند.

نظرات