تفریحات

بیوگرافی ملیکا رسولی کاراته باز با عکس و سوابق +‌زندگی نامه و افتخارات

0

بیوگرافی ملیکا رسولی کاراته باز با عکس و سوابق +‌زندگی نامه و افتخارات

ملیکا رسولی کاراته باز متولد ۵ شهریور ۱۳۷۹ در زنجان می باشد او در فروردین ۱۴۰۳ با اهدای جایزه اش به علی دایی نامش بر سر زبان ها افتاد او دانشجوی کارشناسی ارشد فیزیولوژی و تغذیه ورزشی بوده و یکی از استعدادهای کاراته ایران است که از سن کم و از ۸ سالگی فعالیت ورزشی حرفه ای در رشته کاراته و ورزش های رزمی دارد

بیوگرافی ملیکا رسولی

ملیکا رسولی متولد ۵ شهریور ۱۳۷۹ در زنجان کاراته کار اهل ایران است. او دانشجوی کارشناسی ارشد فیزیولوژی و تغذیه ورزشی می باشد.

بیوگرافی ملیکا رسولی کاراته باز با عکس و سوابق +‌زندگی نامه و افتخارات

ملیکا رسولی کاراته کا کیست ؟

ملیکا رسولی کاراته کا دارای کمربند مشکی دان ۳، داور رسمی فدراسیون کاراته، مربی امادگی جسمانی و فیتنس می باشد و این عناوین جزو افتخاراتش محسوب میشود.

به تازگی ویدئویی از ملیکا رسولی در فضای مجازی منتشر شده که جایزه اش به علی دایی اهدا می کند که بسیار پر بازدید شده است.

او در طول فعالیت های ورزشی در تیم اوای رزم تهران به مدت دوسال مشغول بوده و دارای رنکینگ کاتا تیمی می باشد. او یک سال در تیم هیات کاراته زنجان نیز فعالیت داشته است.

بیوگرافی ملیکا رسولی

سوابق

ملیکا رسولی که جایزه اش را به علی دایی تقدیم کرد، در رشته ورزشی کاراته در بخش کاتا انفرادی فعالیت دارد و تا کنون مدال های زیادی کسب کرده است. او از هشت سالگی وارد رشته رزمی کارته شده و در حال حاضر ۱۵ سال است بصورت حرفه ایدر این رشته فعالیت دارد.

خانم رسولی دارای کمربند مشکی دان ۳، داور رسمی فدراسیون کاراته، مربی امادگی جسمانی و فیتنس می باشد و این عناوین جزو افتخاراتش محسوب میشود.

ازدواج و همسر

ملیکا رسولی کارته کا ۲۵ ساله کشورمان هنوز ازدواج نکرده و مجرد می باشد .او گفته یکی از اهدافم موفقیت بیشتر در تمامی عرصه ها می باشد.

ملیکا رسولی کیست
او در طول فعالیت های ورزشی در تیم اوای رزم تهران به مدت دوسال مشغول بوده و دارای رنکینگ کاتا تیمی می باشد. او یک سال در تیم هیات کاراته زنجان نیز فعالست داشته است.

ملیکا اولین لژیونر کاراته کار زنجانی است که به اردو کشور عمان به نام اکادمی بین المللی مسقط دعوت شد.

زندگی نامه ملیکا رسولی

مدال ها و افتخارات

از عناوین و افتخارات ورزشی ملیکا رسولی دختر کاراته کار می‌توان به کسب طلای مسابقات اسیایی در ایران، مقام سوم مسابقات انتخابی تیم ملی بزرگسالان کاتا تیمی، مدال طلای آسیایی هند در بخش کاتا انفرادی، مقام اول مسابقات بین المللی به میزبانی هندمرکزیت برزیل (انلاین)، مقام اول مسابقات بین المللی IMA، مقام سوم مسابقات بین المللی جایزه بزرگ باکو، مقام دوم مسابقات بین المللی کاپ ایران زمین، مقام اول مسابقات بین المللی ISko و دارای چندین طلای کشوری اشاره کرد.

ملیکا رسولی که جایزه اش را به علی دایی اهدا کرد کیست

ملیکا رسولی بانوی کاراته‌کا زنجانی در زندگی نامه و فعالیت هایش در کاراته می گوید: از هشت سالگی وارد این رشته شدم خانواده تصمیم داشتن که فصل تابستون یک رشته رو شروع کنم. خداروشکر رفتم سرکلاس ها و از اول خیلی جدی بودم یعنی منظم کلاسارو میرفتم

سوابق ملیکا رسولی, عکس ملیکا رسولی, اینستاگرام ملیکا رسولی

قهرمان مسابقات مجازی آسیایی کاراته

خانم رسولی، ورزشکار زنجانی توانست مدال طلای مسابقات مجازی آسیایی کاراته (کاتا انفرادی) را از آن خود کند.
معاون ورزش اداره کل ورزش و جوانان استان زنجان ادامه داد: ملیکا‌رسولی به عنوان اولین نماینده کاتاکا استان زنجان در اردوی تمرین آکادمی بین المللی کاراته کشور عمان حضور داشت.

اهدا جایزه به علی دایی

ویدئویی از ملیکا رسولی که علی دایی را به عنوان ورزشکار مرود علاقه اش می داند در فضای مجازی منتشر شده که جایزه اش به علی دایی اهدا می کند این وبدئو ساعاتی پیش وایرال شده و او یکی از مدال ها و جوایزش را به علی دایی تقدیم میکند.

نظرات