تفریحات

بیوگرافی آیدین بدن آرا کارشناس هوشبری و همسرش + علت مرگ و فوت

0

بیوگرافی آیدین بدن آرا کارشناس هوشبری و همسرش + علت مرگ و فوت

آیدین بدن آرا کارشناس هوشبری کیست

آیدین بدن آرا کارشناس هوشبری بیمارستان های رازی و گلسار رشت پنجشنبه ۳۰ فروردین ۱۴۰۳ درگذشت “آیدین بدن آرا” متولد دهه ۷۰ در انزلی و دارای مدرک تحصیلی کارشناسی هوشبری و کارشناسی ارشد مراقبت ویژه دانشکده پرستاری و مامایی رشت بود. مرحوم بدن آرا متاهل بود و از او یک پسر به یادگار مانده است

علت دقیق مرگ و درگذشت آیدین بدن آرا کارشناس هوشبری بیمارستان رازی رشت هنوز مشخص نشده و ایشان به دلیل نامعلومی فوت کردند اما انجمن بیهوشی استان خواستار توجه بیشتر وزارت بهداشت به کادر درمان شده تا شاهد تکرار چنین حوادث غمبار و خسارت باری باشیم”.

بیوگرافی آیدین بدن آرا کارشناس هوشبری + آیدین بدن آرا که بود و چرا فوت کرد؟

بیوگرافی آیدین بدن آرا

در بیوگرافی آیدین بدن آرا آمده: او متولد دهه ۷۰ در انزلی و دارای مدرک تحصیلی کارشناسی هوشبری و کارشناسی ارشد مراقبت ویژه دانشکده پرستاری و مامایی رشت بود.

به گزارش حرف تازه به نقل از دیارمیرزآ، آیدین بدن‌آرا کارشناس هوشبری شاغل در بیمارستان‌های رازی و گلسار رشت به علت نامشخصی درگذشت.

انجمن بیهوشی و مراقبت های ویژه و درد استان گیلان در همین زمینه با صدور اطلاعیه کوتاهی نوشت: «درگذشت تاسف برانگیز آقای آیدین بدن آرا، دانش آموخته استعداد درخشان مقطع کارشناسی هوشبری و کارشناسی ارشد مراقبت ویژه دانشکده پرستاری و مامایی رشت، عضو هیات علمی سابق گروه هوشبری دانشکده پیراپزشکی شرق و همکار مجرب و با دانش بخش مراقبت های ویژه بیمارستان رازی را خدمت خانواده محترم، اساتید گرامی دانشکده و دانشگاه و خانواده بیهوشی و مراقبت های ویژه گیلان تسلیت عرض می کنیم و امیدواریم شرایط اجتماعی پیرامونی ما به گونه ای نباشد که شاهد تکرار چنین حوادث غمبار و خسارت باری باشیم.»

بیوگرافی آیدین بدن آرا

ازدواج و همسر

دکتر بدن آرا متاهل بود و بک پسر یک ساله دارد. مراسم سوم و هفتم این پزشک جوان روز جمعه ۳۱ فروردین ۱۴۰۳ برگزار شد.

سوابق

آیدین بدن‌آرا دانش آموخته استعداد درخشان مقطع کارشناسی هوشبری و کارشناسی ارشد مراقبت ویژه دانشکده پرستاری و مامایی رشت بود. او همچنین عضو هیات علمی سابق گروه هوشبری دانشکده پیراپزشکی شرق و متخصص هوشبری مجرب و با دانش بخش مراقبت های ویژه بیمارستان رازی بود که امروز به طور ناگهانی از فوت کرد.

دکتر بدن آرا پس از فارغ التحصیلی دوران طرح خود را در شرق گیلان گذارند و مدتی نیز در بیمارستان آریا کار کرد. او در سال ۱۳۹۰ کتاب درباره فیزیولوژی نیز به رشته نگارش دراورده بود و چند سالی می شد که در دانشگاه تدریس می کزد.

او به همراه دکتر پروین بابایی کتاب فیزیولوژی پزشکی برای رشته های پرستاری و مامایی نوشته و انتشارات ارجمند منتشر کرده است.
کتاب فیزیولوژی پزشکی برای رشته های پرستاری ومامایی به تالیف دکتر پروین بابایی ، آیدین بدن آرا ازانتشارات ارجمند است که خواندن آن به پزشکان عمومی ،پزشکان متخصص، پرستاران، دستیاران پزشکی، پزشکان اورژانس و دانشجویان پزشکی ، همچنین کلیه علاقه مندان به مباحث پزشکی توصیه می شود.

علت دقیق فوت

علت فوت و درگذشت آیدین بدن ارا توسط مسئولان رسمی اعلام نشده اما انجمن بیهوشی استان خواستار توجه بیشتر وزارت بهداشت به استرس های فراوان کادر درمان بویژه رشته بیهوشی و مراقبت های ویژه شده است. / منبع: دیارمیرزا

علت مرگ و فوت آیدین بدن آرا

ماجرای درگذشت

درباره فوت بدن‌آرا، انجمن بیهوشی و مراقبت های ویژه استان گیلان آیدین درباره فوت بدن‌آرا با صدور اطلاعیه کوتاهی نوشت: ” درگذشت تاسف برانگیز آقای آیدین بدن‌آرا، دانش آموخته استعداد درخشان مقطع کارشناسی هوشبری و کارشناسی ارشد مراقبت ویژه دانشکده پرستاری و مامایی رشت، عضو هیات علمی سابق گروه هوشبری دانشکده پیراپزشکی شرق و همکار مجرب و با دانش بخش مراقبت های ویژه بیمارستان رازی را خدمت خانواده محترم، اساتید گرامی دانشکده و دانشگاه و خانواده بیهوشی و مراقبت های ویژه گیلان تسلیت عرض می کنیم و امیدواریم شرایط اجتماعی پیرامونی ما به گونه ای نباشد که شاهد تکرار چنین حوادث غمبار و خسارت باری باشیم”.

همچنین بیشتر پزشکان بیمارستان گلسار و رازی رشت مانند دکتر بهرام نادری پیام های تسلیتی ارسال کردند.

نظرات