تفریحات

آخرین وضعیت تعطیلی مدارس فردا شنبه ۱ اردیبهشت ۱۴۰۳ (بارندگی و سیل)

1

آخرین وضعیت تعطیلی مدارس فردا شنبه ۱ اردیبهشت ۱۴۰۳ آلودگی هوا و بارندگی شدید و وزش باد در این صفحه لحظه به لحظه می خوانید با توجه به شرایط جوی و بارندگی و باد و طوفان در برخی شهرها و استان ها تا این لحظه هیچ خبری از تعطیلی مدارس فردا شنبه ۱ اردیبهشت ۱۴۰۳ نیست.به محض انتشار خبر جدید تعطیلی مدارس فردا شنبه ۱ اردیبهشت ۱۴۰۳ آلودگی هوا یا وزش باد و باران و سیل و در این رابطه این خبر بروزرسانی خواهد شد.

آخرین وضعیت تعطیلی مدارس فردا شنبه ۱ اردیبهشت ۱۴۰۳ (بارندگی و سیل)

جزئیات تعطیلی مدارس شنبه ۱ اردیبهشت ۱۴۰۳ و اخبار وضعیت تعطیلی مدارس فردا شنبه ۱ اردیبهشت ۱۴۰۳ مشخص شد در اصفهان، مشهد، کرمان، یزد، تهران و البرز، تبریز ، ایلام ، شهرهای جنوبی ، زاهدان، زابل ، خوزستان ، اهواز ، بوشهر ، زنجان ، رشت ، سقز ، سنندج ، کردستان و شیراز اراک سیستان و بلوچستان و زاهدان به علت بارندگی و آلودگی هوا و بازندگی از حرف تازه پیگیری کنید.

آخرین وضعیت تعطیلی مدارس فردا شنبه 1 اردیبهشت 1403 (بارندگی و سیل)

ایا شنبه ۱ اردیبهشت ۱۴۰۳ مدارس تعطیل است

تا این لحظه اطلاعیه تعطیلی مدارس در روز شنبه (۱ اردیبهشت ۱۴۰۳) صادر نشده و قرار است برای تعطیلی مدارس و یا عدم تعطیلی مدارس فردا شنبه اول اردیبهشت ماه تصمیم گیری شود و نتایج آن از طریق این رسانه خبری اطلاع رسانی خواهد شد. منابع خبری تعطیلی برخی مدارس در روز شنبه ۱ اردیبهشت ۱۴۰۳ رد کردند و نوشتند: تعطیلی مدارس در روز شنبه ۱ اردیبهشت به علت باران و سیل و طوفان و تگرگ کذب است و هنوز خبر رسمی برای تعطیلی مدارس مخصصوا اصفهان و تهران منتشر نشده است. اگر تصمیمی در این رابطه اتخاذ شد به اطلاع مردم خواهیم رساند.

هشدار هواشناسی و بارندگی شدید و وقوع سیل در برخی شهرها و استان ها باعث شده تا خبر تعطیلی مدارس شنبه یکم اردییهشت ۱۴۰۳برای والدین و دانش آموزان مهم شود و پیگیر اخبار تعطیلی مدارس باشند. در حال حاضر فردا هیچ مدرسه ای تعطیل نیست. لطفا آخرین اخبار تعطیلی مدارس برای فردا را در ادامه پیگیری کنید.

آیا فردا شنبه ۱ اردیبهشت ۱۴۰۳ مدارس تهران تعطیل است؟

تعطیلی مدارس تهران در روز شنبه ۱ اردیبهشت ۱۴۰۲ به دلیل وقایع شب گذشته خبری است که از دقایقی پیش در فضای مجازی منتشر شده که دروغی بیش نیست و فردا تمامی مدارس تهران و البرز وشهرهای استان تهران دایر بوده و تعطیل نیست. تا این لحظه مدارس این شهرها و استان ها تعطیل نیست. اگر تا ساعات اینده خبرهای تعطیلی مدارس رسما اعلام شد به اطلاع شما می رسانیم.

تعطیلی مدارس اهواز و بوشهر و هرمزگان شنبه ۱ اردیبهشت ۱۴۰۳

تا این ساعت هنوز دستور تعطیلی مدارس اهواز و بوشهر و هرمزگان در روز شنبه ۱ اردیبهشت ۱۴۰۳ صادر نشده و در حال حاضر فردا هیچ مدسه ای تعطیل نیست.

آیا فردا شنبه ۱ اردیبهشت ۱۴۰۳ مدارس اصفهان تعطیل است؟

با توجه به وقایع اخیر تا این لحظه مدارس اصفهان در روز شنبه ۱ اردیبهشت ۱۴۰۳ تعطیل نیست، اگر تا ساعاتی دیگر مدارس اصفهان فردا تعطیل اعلام شود و اطلاعیه رسمی از سوی وزارت آموزش و پرورش صادر بشود و ما هم در همین خبر به اطلاع شما خواهیم رساند. شما می توانید اخبار مربوطه از رسانه حرف تازه اطلاع رسانی خواهد شد.

مدارس کازرون و سیستان و بلوچستان فردا ۱ اردیبهشت ۱۴۰۳ تعطیل است؟

برای تعطیلی مدارس کازرون و سیستان و بلوچستان در روز شنبه ۱ اردیبهشت ۱۴۰۳ اطلاعیه ای صادر نشده است. آخرین خبر از تعطیلی مدارس در روز شنبه اول اردیبهشت (۱۴۰۳) را تا ساعاتی دیگر در همین صبحه بروزرسانی می کنیم

هواشناسی شهرها فردا اول اریبهشت

سازمان هواشناسی، با صدور هشدار فعالیت سامانه بارشی در کشور طی امروز تا دوشنبه هفته آینده از احتمال سیلاب، تگرک و خسارت به محصولات کشاورزی خبر داد.

برای روز شنبه یکم اردیبهشت ماه در استان های کرمان، شمال هرمزگان، شمال و شرق فارس، جنوب یزد، اصفهان، چهارمحال و بختیاری، کهگیلویه و بویراحمد، لرستان، اردبیل، شمال آذربایجان شرقی، ارتفاعات استانهای تهران، البرز و مازندران، ارتفاعات غربی سمنان، شرق زنجان، ارتفاعات استانهای کردستان و کرمانشاه پیش بینی کرد

هشدار سازمان هواشناسی برای احتمال آبگرفتگی معابر، احتمال جاری شدن روان آب، احتمال تگرگ، وزش باد نسبتا شدید، لغزندگی و کاهش دید بویژه در جاده‌های کوهستانی و گردنه‌ها، احتمال سقوط سنگ از ارتفاعات، احتمال خسارت به سازه‌های موقت، احتمال خسارت به نهال، درختان آسیب پذیر و محصولات باغی و زراعی است.

آب و هوای کشور

🔹️ شنبه (۱ اردیبهشت) در اردبیل، شرق آذربایجان شرقی، زنجان و ارتفاعات البرز مرکزی، دامنه‌های شرقی زاگرس مرکزی شامل استان‌های همدان، مرکزی، قم، شرق لرستان، چهارمحال و بختیاری، برخی نقاط اصفهان، شمال و شرق فارس، یزد، نیمه غربی کرمان و شمال هرمزگان در ساعات بعدازظهر افزایش ابر و رگبار و رعدوبرق و و وزش باد شدید روی می‌دهد. در ارتفاعات زاگرس جنوبی واقع در کرمان بارش شدت خواهد داشت.

🔹️ یکشنبه (۲ اردیبهشت) علاوه بر ادامه این وضعیت در ارتفاعات البرز مرکزی، ارتفاعات یزد، شمال شرق فارس و کرمان به‌تدریج در ساعات بعدازظهر با نفوذ موج تراز میانی جو به غرب کشور ابرناکی رگبار پراکنده و وزش باد در مناطقی از غرب و شمال غرب کشور پیش بینی

1 دیدگاه در “آخرین وضعیت تعطیلی مدارس فردا شنبه ۱ اردیبهشت ۱۴۰۳ (بارندگی و سیل)

  1. مانی گفت:
    0
    0

    خدا کنه تهران فردا تعطیل بشه

نظرات