تفریحات

دانلود کامل سریال گناه فرشته قسمت ۱۸ هجدهم‌+ قسمت آخر سریال گناه فرشته کامل

0

قسمت ۱۸ سریال گناه فرشته (قسمت آخر سریال گناه فرشته) منتشر شد، دانلود قسمت هجدهم و پایانی سریال گناه فرشته با کیفیت های ۴۸۰p، ۷۲۰p،۱۰۸۰p در این صفحه تماشا کنند:

دانلود کامل سریال گناه فرشته قسمت 18 هجدهم‌+ قسمت آخر سریال گناه فرشته کامل

دانلود کامل سریال گناه فرشته قسمت ۱۸ هجدهم‌+ قسمت آخر سریال گناه فرشته کامل

در این صفحه سریال گناه فرشته قسمت ۱۸ هفدهم که قسمت آخر و پایانی این سریال است را دانلود و تماشا کنید، سریالی که اینروزها از شبکه نمایش خانگی در حال پخش است و بسیار مورد توجه قرار گرفته است. لینک دانلود:


قسمت آخر سریال «گناه فرشته»، امروز منتشر شد و سرنوشت شخصیت های داستان مشخص شد. پایانی که مخاطبان را شگفت زده کرده و شما نیز در لینک درج شده می توانید تماشا کنید:

سریال جدید گناه فرشته به کارگردانی حامد عنقا محصول کشور ایران و در ژانر جنایی معمایی در سال ۱۴۰۲ ساخته شده است. امیر شهاب حسینی و پردیس پورعابدینی در این سریال نقش اصلی را بر عهده دارد.

قسمت جدید سریال گناه فرشته ساعت ۸ صبح روزهای جمعه به‌طور اختصاصی از پلتفرم فیلیمو منتشر خواهد شد

قسمت آخر و پایانی سریال گناه فرشته

سریال گناه فرشته، با بازی شهاب حسینی است که بعد از تجربه بازی در سریال‌های شهرزاد و پوست شیر سومین حضور خود را در نمایش خانگی رقم زده است

سریال گناه فرشته محصول سال ۱۴۰۲ به کارگردانی، نویسندگی و تهیه‌کنندگی حامد عنقا در ژانری درام و اجتماعی ساخته شده است.

گناه فرشته سریالی در ژانر درام و اجتماعی محصول سال ۱۴۰۲ از ساخته‌های حامد عنقا است. این سریال محصول کشور ایران بوده و بازیگرانی از جمله شهاب حسینی، دیبا زاهدی، آشا محرابی، امیر آقایی، پردیس پور عابدینی، مهدی سلطانی، لادن مستوفی، بهروز رضوی، سامیه لک و نفس بازغی در آن به ایفای نقش پرداخته‌اند.

عوامل تولید

اولین تجربه سریال سازی حامد عنقا توسط گناه فرشته شکل گرفته است.شبکه نمایش خانگی تا کنون، سریال‌های زیادی برای مخاطبان ساخته است، شهرزاد و پوست شیر از آثار به یادماندنی و پرمخاطب نمایش خانگی با بازی شهاب حسینی است، حالا بعد از تجربه بازی در سریال شهرزاد و پوست شیر در سومین حضور خود در نمایش خانگی، در نقش اصلی سریال گناه‌ فرشته به سینمای خانگی می آید شهاب حسینی با گناه فرشته به سینمای خانگی می آید
در مورد بازیگران سریال گناه یک فرشته سوال کرده بودید که باید بگوییم، نام صحیح سریال، گناه فرشته است و بازیگرانش در ادامه لیست شده اند که تصویرشان در این تیزر این فیلم نیز منتشر شده است.

نظرات