تفریحات

بیوگرافی و اسامی بازیگران فیلم صاحب مقام +‌عکس و داستان

0

فیلم صاحب مقام به کارگردانی محمد جمال العدل و با موضوع درام و اجتماعی تولید شده و قرار بر این است از شبکه نمایش پخش شود. در این فیلم بازیگرانی چون آسر یاسین (یحیی)، یسرا، آمنه خلیل، بیومی فؤاد، حلا فاخر، ابراهیم نصر، فریده سیف النصر، رهام عبدالغفور، محسن محی‌الدین در آن ایفای نقش کردند. در ادامه به معرفی بیوگرافی بازیگران فیلم صاحب مقام همراه با بیوگرافی و عکس های تمامی بازیگران فیلم مصری صاحب مقام و بیوگرافی نقش هایشان در فیلم صاحب‌مقام با عکس های واقعی و همسرانشان در این سریال و زمان پخش در فروردین ۱۴۰۳ می پردازیم.

بیوگرافی و اسامی بازیگران فیلم صاحب مقام +‌عکس و داستان

بیوگرافی همه بازیگران فیلم صاحب مقام با عکس جدید

فیلم صاحب مقام به کارگردانی محمد جمال العدل و نویسندگی ابراهیم عیسی و تهیه کنندگی احمد السبکی محصول کشور مصر بوده و در سال ۲۰۲۰ ساخته شده است. این فیلم برای اولین بار در در کشور مصر پخش شد. صاحب‌مقام داستان اجتماعی و درام دارد و دوران کرونا را راویت می کند. در خلاصه داستان فیلم، توضیحی آمده است: مهندس یحیی جوان ثروتمندی است که یک شرکت ساخت و ساز دارد او با مشاورینش حیکم و حلیم در خصوص ساخت یک مجتمع تفریحی صحبت می کند و برای اینکه مجتمع ساخته شود مرقد شیخ سیدی هلال را باید خراب کنند که …

بیوگرافی همه بازیگران فیلم صاحب مقام با عکس جدید

اسامی بازیگران فیلم صاحب مقام

بازیگران فیلم صاحب مقام به کارگردانی محمد جمال العدل عبارتند از:

یسرا در نقش روح، آمنه خلیل در نقش راندا، بیومی فؤاد در نقش حلیم، حلا فاخر به عنوان یک زن در مسجد الحسین، ابراهیم نصر در نقش عبدالحمید، فریده سیف النصر در نقش حنادی، رهام عبدالغفور، محسن محی‌الدین نقش شیخ که از بازیگران فیلم صاحب مقام می باشند.

اسامی بازیگران فیلم صاحب مقام

معرفی کلی فیلم صاحب مقام

فیلم صاحب‌مقام یکی از جدیدترین فیلم های مصری در ژانر درام، اجتماعی بوده که تاکنون چند بار از تلویزیون مصر پخش شده است و حالا در آخر هفته نیز قرار است بر روی آنتن شبکه نمایش برود.

صاحب مقام اولین فیلم مصری است که به دلیل شیوع ویروس کرونا که سالن های سینما را تعطیل کرده است، به جای سینما روی پلت فرم الکترونیکی (سکوی شهید) نمایش داده می شود. یحیی در دنیایی پر از ثروت و بی تفاوتی زندگی می کند و وقتی تصمیم می گیرد مکانی را که بازدیدکنندگان در آن تردد می کنند برای ایجاد یک اقامتگاه توریستی تخریب کند، همه چیز به سرعت وارونه می شود و تنها امید به زنی مرموز به نام روح تبدیل می شود.

معرفی کلی فیلم صاحب مقام

خلاصه داستان

داستان فیلم صاحب مقام داستان اجتماعی و دارم دارد. فیلم داستان روایت زندگی یحیی مهندس ساخت و ساز است. مهندس یحیی جوان ثروتمندی است که یک شرکت ساخت و ساز دارد او با مشاورینش حیکم و حلیم در خصوص ساخت یک مجتمع تفریحی صحبت می‌کند و برای اینکه مجتمع ساخته شود مرقد شیخ سیدی هلال را باید خراب کنند. حلیم با این کار موافق است، ولی حکیم به او هشدار می‌دهد که این کار را نکند. ولی یحیی این کار را به خاطر سوددهی اش انجام می‌دهد. رائده همسر یحیی چند روز بعد در خانه بیهوش شده و به کما می‌رود و یحیی به توصیه زن مرموزی که در بیمارستان او را می‌بیند تصمیم می‌گیرد که کسانی را که از او رنجیده اند را خشنود نماید و …

زمان پخش و تکرار از شبکه نمایش

فیلم سینمایی «فیلم صاحب‌مقام » پنجشنبه ۳۰ فروردین ماه ساعت ۱۹ دقیقه از شبکه پنج پخش می‌شود.

بیوگرافی عسر یاسین

آسر یاسین بازیگر نقش یحیی در فیلم صاحب مقام کیست

آسر یاسین بازیگر نقش یحیی در فیلم صاحب مقام متولد ۲۵ فوریه ۱۹۸۱، بازیگر مصری است. آغاز کار او از طریق تئاتر دانشگاهی بود که در سال ۱۳۸۳ در نمایش های متعددی شرکت کرد، او در اکتبر ۲۰۱۲ با همکلاسی خود، کنزی العبدالله، ازدواج کرد که از او صاحب دو پسر به نام‌های «طاهر» و «امین» شد.

بیوگرافی یسرا

یسرا بازیگر نقش روح در فیلم صاحب مقام

یسرا بازیگر نقش روح در فیلم صاحب‌مقام متولد ۱۰ مارس ۱۹۵۵ بازیگر مصری که آثار زیادی در سینما و تلویزیون مصر ارائه کرده است و سفیر حسن نیت برنامه توسعه سازمان ملل است. او نزد خانواده‌اش با نام «یسرا» شناخته می‌شد و عموی او افسر سابق اطلاعات عمومی مصر و عضو سازمان افسران آزاد مصر، محمد نسیم است.

این فیلم اولین فیلم مصری است که به دلیل شیوع ویروس کرونا که سالن های سینما را تعطیل کرده است، به جای سینما روی پلت فرم الکترونیکی (سکوی شهید) نمایش داده می شود. یحیی در دنیایی پر از ثروت و بی تفاوتی زندگی می کند و وقتی تصمیم می گیرد مکانی را که بازدیدکنندگان در آن تردد می کنند برای ایجاد یک اقامتگاه توریستی تخریب کند، همه چیز به سرعت وارونه می شود و تنها امید به زنی مرموز به نام روح تبدیل می شود.

عوامل

زبان اصلی
عربی
کشور
مصر
کارگردان: محمد جمال العدل
نویسنده
ابراهیم عیسی
موسیقی
خالد آلکمار
محصول صنعت فیلم
احمد السبکی

نظرات