تفریحات

پخش زنده فوتسال ایران و افغانستان پنجشنبه ۳۰ فروردین ۱۴۰۳ بدون سانسور +‌آنلاین

0

مسابقه فوتسال ایران و افغانستان از سری رقابت های قهرمانی آسیا ۲۰۲۴ که امروز ۳۰ فروردین ۱۴۰۳ ساعت ۱۲:۳۰ برگزار می‌شود. شبکه و فرکانس های پخش بازی فوتسال ایران و افغانستان جام ملت های آسیا ۲۰۲۴ امروز پنجشنبه ۳۰ فروردین ۱۴۰۳ از ساعت ۱۲:۳۰ برگزار می‌شود را در لینک زیر تماشا کنید.

پخش زنده فوتسال ایران و افغانستان پنجشنبه 30 فروردین 1403 بدون سانسور +‌آنلاین

شبکه های پخش زنده فوتسال ایران و افغانستان

در لینک های پخش زنده و آنلاین فوتسال ایران و افغانستان در جام ملت‌های فوتسال آسیای ۲۰۲۴ را با کیفیت عالی تماشا کنید

پخش زنده و تماشای انلاین فوتسال قهرمانی آسیا (ایران – افغانستان) ساعت ۱۲:۳۰؛ پخش زنده از سایت آنتن، سایت آپارات‌، شبکه ورزش

⚽️ همچنین پخش زنده فوتسال ایران – افغانستان ۳۰ فروردین ۱۴۰۳ از شبکه های آنتن و کانال های ماهواره ای و تلوبیون و aparatsport و آپارات اسپرت و شبکه ورزش می توانید این مسابقه فوتسال را تماشا کنید.

دیدار تیم ملی فوتبال ساحلی ایران مقابل آرژانتین در مرحله گروهی جام ملتهای اسیا امروز ـ ۳۰ فروردین ماه ـ از شبکه ورزش سیما پخش خواهد شد.

ترکیب ایران مقابل افغانستان را احتمالا این نفرات تشکیل می‌دهند:

شاگردان وحید شمسایی چند روز پیش مطمئن شدند که باید در غیاب حسین طیبی پا به این تورنمنت بگذارند. کاپیتان مشهدی فوتسال ایران، چندی پیش و در جریان بازی تیم باشگاهی اش دچار مصدومیت شد و جام ملت‌های ۲۰۲۴ را از دست داد. البته وحید شمسایی در غیاب طیبی، حساب ویژه‌ای روی سالار آقاپور، سعید احمد عباسی و مسلم اولادقباد باز کرده و امیدوار است تا با این مثلث خطرناک بتواند خاطرات خوش قهرمانی در آسیا را یک بار دیگر زنده کند.

خلاصه

تیم ملی فوتسال افغانستان فردا در اولین دیدار خود در جام ملت‌های فوتسال آسیا ساعت ۱۲:۳۰ به مصاف تیم ملی فوتسال ایران می‌رود.

دیدار ایران – افغانستان امروز ساعت ۱۲/۳۰ برگزار میشود. تیم ملی فوتسال افغانستان در چند سال گذشته با استخدام کادرفنی ایرانی، موفقیت‌های زیادی کسب کرده و حالا در رده دهم بهترین تیم‌های فوتسال آسیا قرار دارد. مجید مرتضایی و حمید معصومیان دو سرمربی مشهدی تیم ملی افغانستان هستند که در دوره قبلی این مسابقات هم تنها بخاطر تفاضل گل نتوانستند به این مرحله صعود کنند، اما ماموریت ناتمام خودشان را سال گذشته به بهترین شکل تمام کردند و حالا برای اولین بار در تاریخ فوتسال افغانستان، جواز حضور در جام ملت‌های آسیا را بدست آوردند.

نظرات