تفریحات

جدیدترین مدل های مانتو ساحلی برای بهار و تابستان ۱۴۰۳ + راهنمای خرید مانتو ساحلی

0

مدل های مانتو ساحلی : مانتو ساحلی فقط مخصوص ساحل و دریا یا مسافرت نیست بلکه می توان برای استفاده روزمره نیز استفاده کرد و محدودیتی در کار نیست. در ادامه همراه ما در حرف تازه باشید.

مانتو ساحلی

جدیدترین مدل های مانتو ساحلی برای بهار و تابستان ۱۴۰۳ + راهنمای خرید مانتو ساحلی

این لباس مناسب افرادیست که علاقمند به لباس لش و بلند در عین حال خنک و فرم گشاد مناسب است. اگر در فصل گرما از پوشیدن لباس های روزانه احساس گرما زدگی میکنید، مانتو و پیراهن ساحلی را جایگزین دیگر لباسهایتان کنید. از این پوشاک میتوانید به عنوان پیراهن زیرمانتویی بجای لباس بیرونی استفاده کنید. یکی دیگر از دلایل محبوبیت این پوشاک بافت نخی و یکسره شان است که کل بدن را میپوشاند و جلوی اشعه های مضر خورشید که موجب آفتاب سوختگی هست را میگیرد

مدل های مانتو ساحلی

توجه داشته باشید که این پوشاک تنخور آزاد و گشاد دارند، به همین خاطر حتما سایز مناسب اندامتان را بپوشید. چون در غیر این صورت باعث شلختگی و شلوغی تیپ تان میشود. لباس ساحلی معمولا به دو صورت یکسره و کمر کش تولید میشود. اگر تمایل به تفکیک بالا تنه از پایین تنه دارید، حتما از مدل کمرکش استفاده و چنانچه تمایل به استایل لش و گشاد یکسره دارید، مانتو ساحلی فاقد کش تهیه کنید.

مانتو ساحلی دو تکه

لباس ساحلی آستین بلند یقه گرد با ارتفاع بلند که معمولا از پارچه های ساده و بدون طرح دوخته میشوند را با ساپورت یا جوراب شلواری ست و برای تکمیل استایل از کفش کتونی یا کالج الهام بگیرید.همیشه به خاطر داشته باشید که زیباترین استایل متعلق به افرادیست که از رنگ های مکمل اطلاع دارند و بدین دلیل ست های چشم نواز میپوشند.

مانتو ساحلی شیک

اگر اندام چاق و توپری دارید حتما از ساحلی های تیره ساده بدون طرح استفاده کنید، چون پارچه های طرحدار باعث عریض تر جلوه دادن اندام شما میشود. نکته مهم و قابل توجه این است که رنگ تیره جذب نور بالایی دارد و بدین دلیل حتما از لباس ساحلی حریر استفاده کنید تا اندامتان کمتر در معرض گرما زدگی قرار گیرد.

مانتو ساحلی سنتی

مانتو ساحلی ساده

مانتو ساحلی طرح دار

راهنمای خرید مانتو ساحلی

نکات خرید مانتو ساحلی

مانتو ساحلی بلند

همراه ما باشید

نظرات