تفریحات

دانلود سریال افعی تهران قسمت ۷ (قسمت هفتم سریال افعی تهران) کامل

0

قسمت ۷ سریال افعی تهران در این مطلب دانلود و نیم‌بهاء تماشا کنید. این سریال محصول کشور ایران و در ژانر جنایی و معمایی با موضوع قتل به کارگردانی سامان مقدم و تهیه‌کنندگی جواد فرحانی است.

دانلود سریال افعی تهران قسمت 7 (قسمت هفتم سریال افعی تهران) کامل

سریال سریال افعی تهران محصول سال ۱۴۰۲ کشور ایران و در ژانر درام معمایی به کارگردانی سامان مقدم و تهیه‌کنندگی جواد فرحانی می باشد.

لینک دانلود مستقیم قسمت ۷ هفتم افعی تهران:

داستان قسمت هفتم سریال افعی تهران

داستان قسمت ۷ سریال افعی تهران درباره داوود از بچه های تیم آرمان، آرمان و پسرشو به خانه اش میرسونه که تو راه آرمان با دیدن رستورانی اونجا میگه ماشینو نگه داره و با بابک به داخل میره سپس به صندوقدار میگه من حدود ۳۵ سال پیش اومدم با پدرم اینجا غذا خوردم و فرار کردیم پولشو ندادیم اومدم حساب کنم صندوقدار به پدرش که صاحب اونجاست میگه و او با آرمان دعوا میکنه که غلط کردین فرار کردین آرمان میگه آقای محترم من اون موقع بچه ای بیش نبودم! سپس بعد از گرفتم قیمت میبینه فاکتورشون ۴ میلیون شده سپس جا میخوره و بعد از حساب کردن میره از اونجا. فردای آن روز حاضر شدن تا بابک را بزاره مهدکودک و بره دفتر کارش که صدایی میشنوه و به بیرون میره او میبینه صاحب خانه اش عزیزخانی تو راهرو حالش بد شده و سریعا به بیمارستان میبرنش. اونجا دکتر میگه سکته کرده و اگه دیرتر میاوردینش معلوم نبود چه بلایی سرش میومد. پسر عزیزخانی به اونجا میاد و تشکر میکنه که رسونده پدرشو به بیمارستان و میگه ای کاش قبلش به من زنگ میزدین که بگم بیمارستان خصوصی نیارین تا اینکه….

درباره سریال

سریال افعی تهران مجموعه ای نمایشی به کارگردانی سامان مقدم و تهیه‌کنندگی جواد فرحانی است. این مجموعه محصول سال ۱۴۰۲ در پلتفرم فیلم نت است. سریال افعی تهران هر چهارشنبه ساعت ۸ صبح در پلتفرم فیلم نت پخش می شود.

یک ماه از انتشار نخستین قسمت سریال افعی تهران از پلتفرم فیلم‌نت می‌گذرد و رفته رفته این مجموعه طرفداران خود را پیدا کرده است.

بازی منحصر به فرد پیمان معادی به عنوان کاراکتر اصلی این مجموعه همانطور که پیش‌بینی می‌شد با بازخوردهای مثبتی روبرو شده و اخیرا سکانس مربوط به تقابل او با سحر دولتشاهی نبز در شبکه‌های اجتماعی وایرال شد. حالا در جدیدترین قسمت این مجموعه آرمان بیانی (پیمان معادی) که به عنوان منتقد در برنامه‌ای سینمایی حاضر شده با اظهاراتی جنجالی نسبت به بحث مهاجران افغان در یک فیلم موضع‌گیری می‌کند که تماشایی‌ست.

نظرات