تفریحات

سعید بی ناموس کیست؟ + علت مرگ در ساختمان وزرا و عکس

0

سعید بی ناموس کیست؟ + علت مرگ در ساختمان وزرا و عکس

سعید بی ناموس یکی از اراذل و اوباش شرق تهران است که نامش پس فوت بر اثر خودکشی در ساختمان وزرا بر سر زبان ها افتاد. سعید بی ناموس همان شروری که پس از دستگیری با خوردن قرص در ساختمان ورزا فوت شده داراب سوابقی مانند نزاع و درگیری با مردم، آزار و اذیت نوامیس، عربده‌کشی و شکستن شیشه خودرو‌ها و توزیع مواد مخدر مب باشد. اما سعید بی ناموس کیست را در ادامه از مجله حرف تازه می خوانید:

سعید بی ناموس کیست؟ + علت مرگ در ساختمان وزرا و بیوگرافی و عکس

ماجرای فوت و خودکشی سعید یی ناموس

سرهنگ راستی درباره نحوه فوت سعید بی ناموس می‌گوید: «مطابق رویه قانونی پس از بازداشت، متهم باید برای بازسازی صحنه جرم و تحقیق درباره همدست او از زندان منتقل می‌شد برای همین مأموران بدرقه برای انتقال متهم به زندان مراجعه می‌کنند. در جریان انتقال متهم مشخص شد او قرص‌هایی را که در گچ پایش پنهان کرده بود مصرف کرده است، برای همین دچار افت هوشیاری شد و بعد از انتقال به مرکز درمانی جانش را از دست داد.»
سرهنگ راستی تأکید می‌کند مقری که در خیابان وزرا قرار دارد مربوط به مبارزه با اراذل و اوباش و جرائم خشن تهران است.
پلیس تهران در توضیح مرگ این شرور گفته است: متهم که یکی از اوباش سطح یک تهران بود ۹مورد سابقه بازداشت و سوابق متعدد نزاع و درگیری با مردم، چندین فقره آزار و اذیت نوامیس، عربده‌کشی و شکستن شیشه خودرو‌ها و توزیع مواد مخدر را داشت که بازداشت و به زندان منتقل شد.

بیوگرافی سعید بی ناموس

سعید بی ناموس یکی از اراذل و اوباش شرق تهران است که در پرونده وی چندین فقره نزاع و درگیری با مردم، آزار و اذیت نوامیس، عربده‌کشی و شکستن شیشه خودرو‌ها و توزیع مواد مخدر ثبت شده است.

با آغاز طرح پلیس برای برخورد با بی حجابی بار دیگر هجمه رسانه‌های معاند را به همراه داشته و مرگ سعید بی ناموس را به نام مرگ یک دختر در ساختمان ورزا نسبت دادند

ماجرای بازداشت

به گزارش جوان آنلاین: انتشار خبر مجرم معروف به «سعید بی‌ناموس»، همان شروری که پس از دستگیری با خوردن قرص فوت شده نشان می‌دهد معاندان از هر دستاویزی برای حمله به طرح حجاب استفاده می‌کنند.

سرهنگ سعید راستی، رئیس مرکز عملیات پلیس امنیت تهران بزرگ درباره مرگ شرور معروف به «سعید بی‌ناموس» می‌گوید: همزمان با تحویل سال نو، دو نفر از اوباش وارد یکی از محله‌های شهر می‌شوند و شروع به تخریب خودرو‌ها می‌کنند. همزمان با حضور پلیس مشخص می‌شود متهمان از محل گریخته‌اند که تحقیقات برای بازداشت آن‌ها به جریان می‌افتد. ۱۰ روز بعد از حادثه مخفیگاه یکی از متهمان- سعید بی‌ناموس- در شرق تهران شناسایی و زمانی که پلیس در محل حاضر می‌شود، متهم مقابل پلیس مقاومت می‌کند که مأموران با به کار‌گیری قانون استفاده از سلاح تیراندازی می‌کنند و او را در حالی که از ناحیه مچ پا زخمی شده است، بازداشت می‌کنند و به بیمارستانی در شمال تهران منتقل می‌شود.»

سرهنگ راستی درباره اقدام‌های درمانی روی متهم نیز خاطرنشان می‌کند: «بعد از انجام اقدام‌های اولیه درمانی، متهم به بیمارستان فراجا منتقل می‌شود و خانواده‌اش هم در بیمارستان حاضر می‌شوند و پس از کامل شدن اقدام‌های درمانی، متهم به زندان تهران بزرگ منتقل می‌شود.»

ساختمان وزرا

بازداشتگاه وزرا همان جایی است که پیشتر پذیرای زنان و دختران بازداشت شده بود، اما از سال قبل این محل به محلی برای بازداشت اوباش تهران تبدیل شده است. فردی هم که رسانه‌های معاند تلاش می‌کنند آن را دختر معرفی کنند، به «سعید بی‌ناموس» معروف است که به اتهام تعرض به نوامیس مردم و ایجاد اخلال در نظم ناشی از عربده‌کشی بازداشت شده بود. وقتی خبر رسید این فرد به دلیل مصرف قرص دچار مسمومیت شده به مرکز درمانی منتقل شد، اما تلاش برای نجات او ثمری نداشت و فوت شد.

منبع: روزنامه جوان

نظرات