تفریحات

آخرین وضعیت تعطیلی مدارس فردا چهارشنبه ۲۹ فروردین ۱۴۰۳ (بارندگی و سیل)

0

آخرین وضعیت تعطیلی مدارس فردا چهارشنبه ۲۹ فروردین ۱۴۰۳ آلودگی هوا و بارندگی شدید و وزش باد در این صفحه لحظه به لحظه می خوانید به محض انتشار خبر جدید تعطیلی مدارس فردا چهارشنبه ۲۹ فروردین ۱۴۰۳ آلودگی هوا یا وزش باد و باران و سیل و در این رابطه این خبر بروزرسانی خواهد شد.

آخرین وضعیت تعطیلی مدارس فردا چهارشنبه ۲۹ فروردین ۱۴۰۳ (بارندگی و سیل)

جزئیات تعطیلی مدارس چهارشنبه ۲۹ فروردین ۱۴۰۳ و اخبار وضعیت تعطیلی مدارس فردا چهارشنبه ۲۹ فروردین ۱۴۰۳ مشخص شد در اصفهان، مشهد، کرمان، یزد، تهران و البرز، تبریز ، ایلام ، شهرهای جنوبی ، زاهدان، زابل ، خوزستان ، اهواز ، بوشهر ، زنجان ، رشت ، سقز ، سنندج ، کردستان و شیراز اراک سیستان و بلوچستان و زاهدان به علت بارندگی و آلودگی هوا و بازندگی از حرف تازه پیگیری کنید.

آخرین وضعیت تعطیلی مدارس فردا چهارشنبه 29 فروردین 1403 (بارندگی و سیل)

ایا چهارشنبه ۲۹ فروردین مدارس تعطیل است

تا این لحظه اطلاعیه تعطیلی مدارس در روز چهارشنبه ( ۲۹ فروردین ۱۴۰۳) صادر نشده و قرار است برای تعطیلی مدارس و یا عدم تعطیلی مدارس فردا چهارشنبه ۲۹ فروردین ماه تصمیم گیری شود و نتایج آن از طریق این رسانه خبری اطلاع رسانی خواهد شد. منابع خبری از احتمال تعطیلی برخی مدارس در روز چهارشنبه ۲۹ فروردین ۱۴۰۳ خبر دادند و نوشتند: احتمال تعطیلی مدارس در روز چهارشنبه ۲۹ فروردین به علت باران و سیل و طوفان و تگرگ پیش بینی میشود. اگر تصمیمی در این رابطه اتخاذ شد به اطلاع مردم خواهیم رساند.

بازگشت مجدد سرما و بارش باران و سیل در شهرها و استان های سردسیر و هشدار سطح قرمز هواشناسی و احتمال بارندگی شدید و سیلابی شدن معابر و خیابان ها باعث شده تا خبر تعطیلی مدارس در شبکه های اجتماعی مهم شده و والدین و دانش آموزان پیگیر اخبار تعطیلی مدارس باشند. در حال حاضر فردا هیچ مدرسه ای تعطیل نیست. لطفا آخرین اخبار تعطیلی مدارس برای فردا چهارشنبه ۱۴۰۳/۱/۲۹ را در ادامه پیگیری کنید.

آیا فردا چهارشنبه ۲۹ فروردین ۱۴۰۳ مدارس تهران تعطیل است؟

با توجه به بارش باران احتمال تعطیلی مدارس تهران در روز چهارشنبه ۲۹ اسفند ۱۴۰۲ پیش بینی میشود. اما تا این لحظه مدارس این شهرها و استان ها تعطیل نیست. تا ساعات اینده خبرهای تعطیلی مدارس به اطلاع شما می رسانیم.

تعطیلی مدارس اهواز و بوشهر و هرمزگان چهارشنبه ۲۹ فروردین ۱۴۰۳

روز گذشته به دلیل هشدار هواشناسی و بارندگی و احتمال آبگرفتگی معابر، آموزش دانش‌آموزان مدارس هرمزگان و بوشهر و زاهدان از طریق غیر حضوری برگزار شد اما تا این ساعت هنوز دستور تعطیلی مدارس در روز چهارشنبه ۲۹ فروردین صادر نشده و فردا هیچ مدسه ای تعطیل نیست

آیا فردا ۲۹ فروردین ۱۴۰۳ مدارس اصفهان تعطیل است؟

تا این لحظه مدارس اصفهان در روز چهارشنبه ۲۹ فروردین ۱۴۰۳ تعطیل نیست، اگر تا ساعاتی دیگر شدت بارندگی طوری باشد که مدارس اصفهان فردا تعطیل شود آن وقت هر اطلاعیه رسمی از سوی وزارت آموزش و پرورش صادر بشود و ما هم در همین خبر به اطلاع شما خواهیم رساند. شما می توانید اخبار مربوطه از رسانه حرف تازه اطلاع رسانی خواهد شد.

اطلاعیه سازمان هواشناسی

سازمان هواشناسی، از چهارشنبه ۲۹ فروردین تا جمعه ۳۱ فروردین بارش‌های شدید باران و ورزش باد و طوفان در عمده بخش‌های کشور پیش بینی کرد.

صادق ضیاییان درباره شرایط جوی کشور اظهار کرد: چهارشنبه ۲۹ فروردین در برخی نقاط کرمان، سیستان و بلوچستان، شمال هرمزگان و فارس در ساعات بعد از ظهر و اوایل شب رگبار و رعدوبرق و وزش باد شدید موقت و گاهی خیرش گردوخاک پیش‌بینی می‌شود.

رئیس مرکز ملی پیش‌بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا ادامه داد: جمعه سامانه بارشی وارد کشور می‌شود و در شمال غرب و غرب سبب بارش خواهد شد.

رییس مرکز ملی پیش‌بینی و مدیریت بحران سازمان هواشناسی نسبت به خطر وقوع سیلاب در پی بارش شدید باران هشدارداد و از مردم خواست که تا حد امکان طی دو روز آینده به جنوب کشور سفر نکنند.

صادق ضیاییان گفت: نقشه‌های پیش‌بینی هواشناسی نشان می‌دهد که یک مرکز کم‌ارتفاع در جنوب غرب کشور در تراز میانی جو شکل می‌گیرد که حرکت شرق‌سوی خود را به سمت جنوب و جنوب شرق کشور ادامه می‌دهد و در روز‌های سه‌شنبه و چهارشنبه۲۷ و ۲۸ فروردین این مناطق را تحت تاثیر قرار می‌دهد

آب و هوای شهرها فردا

🔹️ چهارشنبه (۲۹ فروردین) در جنوب کرمان، شمال هرمزگان، شمال و شرق فارس رگبار پراکنده، گاهی رعد و برق و وزش باد شدید موقت پیش‌بینی می‌شود.

🔹️ پنجشنبه (۳۰ فروردین) پنجشنبه و جمعه در ارتفاعات کرمان در ساعات بعد از ظهر و اوایل شب رگبار و رعدوبرق و وزش باد شدید موقت و گاهی خیش گردوخاک پیش‌بینی می‌شود

نظرات