تفریحات

دانلود کامل شب آهنگی مهسا طهماسبی قسمت ۱۳ فصل سوم شباهنگی +‌فیلم

0

دانلود کامل شب آهنگی مهسا طهماسبی قسمت ۱۳ فصل سوم شباهنگی +‌فیلم

شب آهنگی مهسا طهماسبی قسمت ۱۳ فصل سوم شباهنگی حامد آهنگی با لینک مستقیم و نسخه اصلی با حضور متفاوت مهسا طهماسبی را در لیتک زیر دانلود کنید. دانلود سکانس جذاب شباهنگی مهسا طهماسبی تا فیلم گفتگوی کامل شب آهنگی حامد آهنگی با حضور مهسا طهماسبی بازیگر در فصل سوم شب آهنگی در ادامه در لینک زیر دریافت کنید:

دانلود کامل شب آهنگی مهسا طهماسبی قسمت 13 فصل سوم شباهنگی +‌فیلم

شب آهنگی مهسا طهماسبی

در بخشی از برنامه شباهنگی را می بینیم که مهمان قسمت جدید این برنامه مهسا طهماسبی بود و سکانس های جذاب این قسمت مانند لباس خنده دار خانم طهماسبی و حرکات جالب حامد آهنگی مورد توجه کاربران قرار گرفته است

لینک دانلود شب اهنگی مهسا طهماسبی با اجرای حامد آهنگی بدون سانسور دانلود کنید:

حامد آهنگی طبق روال هفته های قبل با گفتگوی جذاب و بی نظیرش لحظاتی شاد و مهبج را برای مخاطبان خود رقم زد. برنامه دیشب شباهنگی با سکانس های خنده دار و شاد و بسیار جذاب خانم بازیگر خاصتر بود. لباس خنده‌دار حامد آهنگی و مهسا‌طهماسبی در قسمت جدید برنامه «شب آهنگی» سوژه شد و لحظاتی دلچسب برای تماشاگران رقم زد.

شب آهنگی یک برنامه شاد با اجرای هنرمند محبوب کشورمان حامد آهنگی و با حضور مهمانان معروفی است که اینروزها بسیار پر طرفدار و پر مخاطب شده است و در ایام نوروز ۱۴۰۳ از شبکه نمایش خانگی پخش میشود.

زمان پخش شب اهنگی ۱۴۰۳

شب آهنگی در فروردین ۱۴۰۳ روزهای دوشنبه و پنجشنبه پخش می شود

بیوگرافی

مهسا طهماسبی بازیگر جوان سینما و تلویزیون کشورمان است که آبان ماه سال ۱۳۷۲ در کرج متولد شد. مهسا برادرزاده مائده طهماسبی بازیگر شناخته شده تلویزیون و فرهاد آئیش هم شوهر عمه معروف ایشان می باشد. او در دوران دبیرستان در رشته تجربی تحصیل کرد و قصد داشت که جراح قلب شود اما در زمان ورود به دانشگاه منصرف شد و به سمت تحصیل در زمینه هنر رفت.

این بازیگر جوان سینما و تلویزیون فارغ‌التحصیل لیسانس رشته تئاتر با گرایش عروسکی از دانشگاه تهران می باشد و در دوران دبیرستان در رشته تجربی تحصیل کرد و قصد داشت که جراح قلب شود اما در زمان ورود به دانشگاه منصرف شد و به سمت تحصیل در زمینه هنر رفت. مهسا طهماسبی ۱۹ دی ۱۳۹۹ در ۲۷ سالگی خبر نامزدی خود را رسانه ای کرد و در ۱ تیر ۱۴۰۰ مراسم ازدواجشان را برگزار کردند. اطلاعات زیادی از همسر مهسا طهماسبی (امیر سرچمی) منتشر نشده است.

مهسا‌طهماسبی از همان دوران کودکی به بازیگری علاقه داشت و در دوران تحصیل از هر وقتی برای شرکت در فیلم‌ سازی و تئاتراستفاده می کرد. او در دوره دبیرستان وارد رشته تجربی شد اما پیش از ورود به دانشگاه تغییر رشته داد و لیسانس رشته تئاتر با گرایش عروسکی از دانشگاه تهران را به دست‌آورد.

نظرات