تفریحات

مدل های جدید چادر عروس ۱۴۰۳ جدید و مروارید دوزی شده + راهنمای خرید چادر

0

چادر عروس ۱۴۰۳ : عروس خانم های محجبه برای روز عقد خود قطعا چادر سر می کنند و چه بهتر چادر شیک و مخصوص روس خانم ها را سر کنند. به همین دلیل ما شیک ترین مدل های چادر عروس را برایتان آمااده کرده ایم. همراه ما باشید.

چادر عروس

مدل های جدید چادر عروس ۱۴۰۳ جدید و مروارید دوزی شده + راهنمای خرید چادر عروس

برای انتخاب رنگ چادر خواستگاری محدودیتی ندارید. ممکن است شخصی از رنگ های روشن برای جلسه خواستگاری استفاده نکند؛و این اصلا ایرادی ندارد و بر عکس ممنکن است فردی رنگ روشن بپوشد اما بدانید برای خواستگاری بهتر است رنگ تیره و ساده استفاده کنید.

مدل های چادر عروس

چادری که برای عقد و محضر یا برای عقد در حرم ها استفاده می کنید بهتر است زیب،شیک و خاص باشد یعنی از چادر خاص استفاده کنید مثلا چادر گلدوزی شده با مروارید یا استفاده از گیپور مانند تصاویر زیر که حرف تازه برایتان آماده کرده.

چادر عروس شیک

چادر عروس رنگ‌های سفید و صورتی از طرفداران بیشتری در بین رنگ‌های پارچه‌های چادری برخوردار هستند. رنگ آبی روشن نیز در بین خانواده‌های ایرانی به‌عنوان رنگ شاد و ملایم شناخته می‌شود.برخی از چادرها به‌صورت گلدار تهیه می‌شوند. معمولا در این نوع چادرهای عروس سادگی مورد نظر نیست؛ اما بنا به سلیقه مشتری، زیبایی و شادبودن پارچه در اولویت انتخابی توسط افراد است.

راهنمای خرید چادر عروس

بهترین جنس پارچه در چادر عروس، کرپ حریر است این پارچه در رنگ‌های ملایم و ضخامت مناسب تولید می‌شوند. نداشتن کشسانی و آبرفت از ویژگی‌های مهم این نوع پارچه در نظر گرفته می‌شود.جنس پارچه، کیفیت محصول، زیبایی تزئینات به‌کاررفته و نهایتا رنگ چادر از مهم‌ترین ویژگی‌هایی است که خریدارن را به خرید یک چادر بی‌نظیر ترغیب می‌کند.

چادر عروس جدید

جواهر دوزی بر روی چادرهای مجلسی به‌عنوان یکی از محبوب‌ترین نوع تزئینات در این محصول در نظر گرفته می‌شود. هنگام زیباسازی چادر از این طریق، منجوق، سنگ و پولک‌های متنوعی به کار گرفته می‌شوند تا در نهایت یک اثر هنری بر روی پارچه خلق ‌شود.

چادر عروس ساده

چادر عروس گلدوزی

چادر عروس مرواریدی

نکات خرید چادر عروس

قیمت چادر عروس

همراه ما باشید

نظرات