تفریحات

آخرین وضعیت تعطیلی مدارس فردا سه شنبه ۲۸ فروردین ۱۴۰۳ (جزئیات)

0

آخرین وضعیت تعطیلی مدارس فردا سه شنبه ۲۸ فروردین ۱۴۰۳ آلودگی هوا و بارندگی شدید و وزش باد در این صفحه لحظه به لحظه می خوانید به محض انتشار خبر جدید تعطیلی مدارس فردا سه شنبه ۲۸ فروردین ۱۴۰۳ آلودگی هوا یا وزش باد و باران و سیل و در این رابطه این خبر بروزرسانی خواهد شد.

آخرین وضعیت تعطیلی مدارس فردا سه شنبه ۲۸ فروردین ۱۴۰۳ (جزئیات)

جزئیات تعطیلی مدارس سه شنبه ۲۸ فروردین ۱۴۰۳ و اخبار وضعیت تعطیلی مدارس فردا سه شنبه ۲۸ فروردین ۱۴۰۳ مشخص شد در اصفهان، مشهد، کرمان، یزد، تهران و البرز، تبریز ، ایلام ، شهرهای جنوبی ، زاهدان، زابل ، خوزستان ، اهواز ، بوشهر ، زنجان ، رشت ، سقز ، سنندج ، کردستان و شیراز اراک سیستان و بلوچستان و زاهدان به علت بارندگی و آلودگی هوا و بازندگی از حرف تازه پیگیری کنید.

آخرین وضعیت تعطیلی مدارس فردا سه شنبه 28 فروردین 1403 (جزئیات)

ایا سه شنبه ۲۸ فروردین مدارس تعطیل است

فوری: برخی از مدارس فارس و هرمزگان و زاهدان و  ۴ شهر استان بوشهر فردا سه شنبه (۲۸ فروردین ۱۴۰۳) غیر حضوری شدند: اسامی شهرها،

تعطیلی مدارس فارس

مدیریت بحران استانداری فارس:

🔹به دلیل هشدار هواشناسی، آموزش دانش‌آموزان مدارس شهرستان‌های مهر، لامرد، لارستان، گراش، اوز، جویم، خنج، فراشبند و قیرکارزین در روز سه‌شنبه، ۲۸ فروردین به صورت غیرحضوری خواهد بود.

همه مدارس هرمزگان فردا سه‌شنبه، ۲۸ فروردین تعطیل شد

🔹معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی و سخنگوی استانداری هرمزگان گفت: باتوجه به اعلام هشدار سطح قرمز هواشناسی و احتمال بارندگی شدید و سیلابی شدن، معابر و خیابان ها تمامی مدارس استان فردا سه شنبه تعطیل بوده و آموزش ها به صورت غیرحضوری است.

برخی از مدارس زاهدان سه‌شنبه ۲۸ فروردین غیر حضوری شدند

مجیب حسنی فرماندار نیکشهر گفت :

بنابر تصمیم ستاد مدیریت بحران شهرستان نیکشهر و با توجه به فعالیت سامانه بارشی در پیش از ظهر روز سه شنبه ۲۸ فروردین ۱۴۰۳ ، فعالیت مدارس شهرستان نیکشهر فردا در تمامی مقاطع به صورت غیر حضوری اعلام می شود

مدارس و دانشگاه‌های ۴شهرستان جنوب استان بوشهر غیرحضوری است

🔹 ستاد مدیریت بحران استانداری بوشهر: به دلیل بارندگی و احتمال آبگرفتگی معابر، تمام مدارس و دانشگاه‌های شهرستان‌های کنگان، دیر، جم و عسلویه در روز سه شنبه ۲۸ فروردین در نوبت صبح و عصر به صورت غیر حضوری برگزار می‌شود.

باتوجه به شرایط جوی و بازش های رگباری و بارندگی شدید و به علت حمله ایران به اسرائیل، خانواده ها پیگیر آیا دانش آموزان باید سه شنبه ۲۸ فروردین به مدرسه بروند؟ یا نه؟ می باشند. کمافی‌السابق تا این لحظه اطلاعیه تعطیلی مدارس در روز سه شنبه (۲۸ فروردین ۱۴۰۳) صادر نشده و منابع خبری از عدم تعطیلی مدارس خبر دادند و نوشتند: فردا سه شنبه ۲۸ فروردین ۱۴۰۳ همه مدارس باز و دایر است و هیچ خبری مبنی بر تعطیلی احتمالی فردا سه شنبه نیست.

گفتنی است از روز گذشته برخی کانال های زرد شایعاتی مبنی بر تتعطیلی مدارس به علت جنگ ایران و اسرائیل در حال انتشار است که صحت ندارد و خبرهای موثق را از رسانه حرف تازه معتبرترین رسانه خبرهای تعطیلی مدارس دنبال کنید. ما اخرین خبرهای تعطیلی مدارس را لحظه لحظه در این صفحه درج خواهیم کرد.

مدارس سراسر کشور فردا دایر بوده و تا این لحظه تنظیم خبر، هیچ اطلاعیه رسمی برای تعطیلی احتمالی فردا سه شنبه ۲۸ فروردین صادر نشده است.

آیا فردا سه شنبه ۲۸ فروردین ۱۴۰۳ مدارس تهران تعطیل است؟

تعطیلی مدارس تهران، فردا سه شنبه ۲۸ فروردین ۱۴۰۳ از خبرهایی است که مورد توجه کاربران و دانش‌آموزان قرار گرفته است. قابل توجه دانش اموزان و والدین گرامی همه مدارس شهرهای استان تهران دایر است و تعطیل نیست.

اطلاعیه سازمان هواشناسی

به گزارش هواشناسی صادق ضیاییان درباره شرایط جوی کشور اظهار کرد: سه‌شنبه (۲۹ فروردین) در برخی نقاط کرمان، سیستان و بلوچستان، شمال هرمزگان و فارس در ساعات بعد از ظهر و اوایل شب رگبار و رعدوبرق و وزش باد شدید موقت و گاهی خیرش گردوخاک پیش‌بینی می‌شود.

وی افزود: در نیمه شمالی کشور نیز دوشنبه در برخی نقاط شمال غرب استان‌های واقع در دامنه‌های زاگرس مرکزی، گیلان، مازندران، ارتفاعات البرز مرکزی و برخی نقاط خراسان رضوی و سه‌شنبه تا پنجشنبه در ارتفاعات البرز مرکزی رگبار پراکنده، گاهی رعد و برق و وزش باد شدید موقت پیش‌بینی می‌شود.

رئیس مرکز ملی پیش‌بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا ادامه داد: جمعه سامانه بارشی وارد کشور می‌شود و در شمال غرب و غرب سبب بارش خواهد شد.

آب و هوای شهرها فردا

🔹️ سه‌شنبه (۲۸ فروردین) در ارتفاعات البرز مرکزی رگبار پراکنده، گاهی رعد و برق و وزش باد شدید موقت پیش‌بینی می‌شود.

🔹️ چهارشنبه و پنجشنبه (۳۰ و۳۱ فروردین) در جنوب کرمان، شمال هرمزگان، شمال و شرق فارس و جمعه (اول اردیبهشت) در ارتفاعات کرمان در ساعات بعد از ظهر و اوایل شب رگبار و رعدوبرق و وزش باد شدید موقت و گاهی خیرش گردوخاک پیش‌بینی می‌شود.

نظرات