تفریحات

برنامه و ساعت کشتی فرنگی قهرمانی آسیا ۲۰۲۴ +‌نتایج و جدول مدال ها

0

جدول مسابقات کشتی فرنگی قهرمانی آسیا ۲۰۲۴ قرقیزستان

مسابقات کشتی فرنگی قهرمانی آسیا ۲۰۲۴ به میزبان قرقیزستان امروز دوشنبه ۲۷ فروردین ۱۴۰۳ از ساعت ۹ صبح با حضور بزرگان کشتی ایران و جهان در ۱۰ وزن آغاز میشود. در ادامه برنامه کشتی فرنگی قهرمانی آسیا ۲۰۲۴ | نتایج مسابقات کشتی فرنگی قهرمانی آسیا ۲۰۲۴ با جدول رده بندی و مدال طلا و نقره و برنز نفر اول تا سوم | جدول مدال مسابقات کشتی فرنگی قهرمانی آسیا ۲۰۲۴ را مشاهده نمایو

برنامه و ساعت کشتی فرنگی قهرمانی آسیا ۲۰۲۴ +‌نتایج و جدول مدال ها

برنامه کامل کشتی فرنگی قهرمانی آسیا ۲۰۲۴

طبق گزارش ها قرعه کشی اوزان ده گانه رقابت های کشتی فرنگی قهرمانی آسیا ۲۰۲۴ روز گذشته در شهر بیشکک قرقیزستان برگزار شد و ۱۰ کشتی گیر ماه قرار است به مصادف حریفان خود بروند. نتایج قرعه کشی فرنگی کاران کشورمان به شرح زیر است:

۵۵ کیلوگرم ۱۲ پویا دادمرز
۶۰ کیلوگرم ۱۷ امیررضا ده‌بزرگی
۶۳ کیلوگرم ۱۲ ایمان محمدی
۶۷ کیلوگرم ۱۵ سعید اسماعیلی
۷۲ کیلوگرم ۱۱ محمدرضا رستمی
۷۷ کیلوگرم ۱۳ امیر عبدی
۸۲ کیلوگرم ۹ رسول گرمسیری
۸۷ کیلوگرم ۱۱ ناصر علیزاده
۹۷ کیلوگرم ۱۰ محمدهادی ساروی
۱۳۰ کیلوگرم ۱۲ امین میرزازاده

برنامه کامل مسابقات کشتی فرنگی قهرمانی آسیا ۲۰۲۴

*در وزن ۵۵ کیلوگرم که ۱۲ نفر حضور دارند، پویا دادمرز پس از استراحت در دور اول، در دور دوم به مصاف برنده کشتی میان سجاد البیدهان از عراق و آرجون حالاکورکی از هند می رود.
*در وزن ۶۰ کیلوگرم که ۱۷ شرکت کننده دارد، امیررضا ده بزرگی پس از استراحت در دور نخست، در دور دوم با جوی هوانگ از چین تایپه کشتی می گیرد.
*در وزن ۶۳ کیلوگرم که ۱۲ کشتی گیر حضور دارند، ایمان محمدی پس از استراحت در دور اول، در دور دوم به مصاف برنده کشتی میان کرار البیدهان از عراق و اومش از هند می رود.
*در وزن ۶۷ کیلوگرم که مسابقات آن با حضور ۱۵ نفر برگزار می شود، سعید اسماعیلی در دور نخست به مصاف لی لی از چین می رود و در صورت گذر از این حریف، در دور بعد با برنده کشتی میان جاسون از فیلیپین و فیروز میرزارجب اف از تاجیکستان مصاف می دهد.
*در وزن ۷۲ کیلوگرم که ۱۱ نفر شرکت کرده اند، محمدرضا رستمی پس از استراحت در دور اول، در دور دوم با برنده مبارزه میان جی لنگ از چین و العبید از سوریه پیکار می کند.
*در وزن ۷۷ کیلوگرم که ۱۳ نفر حضور دارند، امیر عبدی در دور اول با علی محمد ال عبوداح از عراق کشتی می گیرد و در صورت گذر از این حریف، در دور دوم به مصاف برنده کشتی میان میسو از سنگاپور و ساجان از هند می رود.
*در وزن ۸۲ کیلوگرم که ۹ نفر حضور دارند، رسول گرمسیری پس از استراحت در دور نخست، در دور دوم به مصاف سیجین یانگ از کره جنوبی می رود.
*در وزن ۸۷ کیلوگرم که ۱۱ شرکت کننده دارد، ناصر علیزاده پس از استراحت در دور اول، در دور دوم با برنده دیدار میان گانبولد از مغولستان و آتابک عزیزبیکوف از قرقیزستان کشتی می گیرد.
در وزن ۹۷ کیلوگرم که ۱۰ کشتی گیر حضور دارند، محمدهادی ساروی پس از استراحت در دور نخست، در دور دوم به مصاف برنده مبارزه میان عبدی کودیر جلیل اف از ازبکستان و بالتمونخ از مغولستان می رود.
*در وزن ۱۳۰ کیلوگرم که ۱۲ نفر شرکت کرده اند، امین میرزازاده پس از استراحت در دور اول، در دور دوم با برنده کشتی میان اسلام جان رحمت اف از ازبکستان و سینگ میهار از هند مصاف می دهد.

ساعت شروع کشتی فرنگی مسابقات آسیا ۲۰۲۴ امروز دوشنبه ۲۷ فروردین

ساعت ۹تا ۱۲: مسابقات مقدماتی اوزان ۵۵، ۶۳، ۷۷، ۸۷ و ۱۳۰ کیلوگرم کشتی فرنگی
ساعت ۱۵۳۰ تا ۱۸:۳۰: مسابقات رده بندی و فینال اوزان ۵۵، ۶۳، ۷۷، ۸۷ و ۱۳۰ کیلوگرم کشتی فرنگی

ساعت کشتی فرنگی مسابقات آسیا ۲۰۲۴ امروز سه شنبه ۲۸ فروردین

سه شنبه ۲۸ فروردین ماه: ساعت ۹تا ۱۲: مسابقات مقدماتی اوزان ۶۰، ۶۷، ۷۲، ۸۲ و ۹۷ کیلوگرم کشتی فرنگی
ساعت ۱۵۳۰ تا ۱۸:۳۰: مسابقات رده بندی و فینال اوزان ۶۰، ۶۷، ۷۲، ۸۲ و ۹۷ کیلوگرم کشتی فرنگی

نتایج کشتی فرنگی مسابقات آسیا ۲۰۲۴ امرور

نتایج کشتی فرنگی مسابقات آسیا ۲۰۲۴ امرور

رقابت‌های کشتی فرنگی قهرمانی آسیا به میزبانی قرقیزستان و در شهر بیشکک، روزهای ۲۷ و ۲۸ فروردین برگزار می‌شود. تیم ملی کشتی فرنگی کشورمان با هدایت حسن رنگرز و ترکیب پویا دادمرز در ۵۵ کیلوگرم، علیرضا ده‌بزرگی در ۶۰ کیلوگرم، ایمان محمدی در ۶۳ کیلوگرم، سعید اسماعیلی در ۶۷ کیلوگرم، محمدرضا رستمی در ۷۲ کیلوگرم، امیر عبدی در ۷۷ کیلوگرم، رسول گرمسیری در ۸۲ کیلوگرم، ناصر علیزاده در ۸۷ کیلوگرم، محمدهادی ساروی در ۹۷ کیلوگرم و امین میرزازاده در ۱۳۰ کیلوگرم را هی این رقابت‌ها شده است.

پویا دادمرز

پویا دادمرز در ۵۵ کیلوگرم، ایمان محمدی در ۶۳ کیلوگرم، امیر عبدی در ۷۷ کیلوگرم، ناصر علیزاده در ۸۷ کیلوگرم و امین میرزازاده در ۱۳۰ کیلوگرم نمایندگان کشورمان در روز نخست مسابقات کشتی فرنگی قهرمانی آسیا در قرقیزستان هستند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی، نتایج نمایندگان کشورمان تاکنون به شرح زیر است:
در وزن ۵۵ کیلوگرم پویا دادمرز پس از استراحت در دور اول، در دور دوم با نتیجه ۷ بر ۲ سجاد البیدهان از عراق را از پیش رو برداشت و به مرحله نیمه نهایی راه یافت.

ایمان محمدی

در وزن ۶۳ کیلوگرم ایمان محمدی پس از استراحت در دور اول، در دور دوم با نتیجه ۹ بر صفر کرار البیدهان از عراق را شکست داد. وی در دور بعد به مصاف برنده کشتی میان حریفان چین و ژاپن می رود.

در وزن ۷۷ کیلوگرم امیر عبدی در دور اول با نتیجه ۹ بر صفر مقابل علی محمد ال عبوداح از عراق به پیروزی رسید. وی در دور دوم با نتیجه ۸ بر صفر ساجان از هند را مغلوب کرد و به مرحله نیمه نهایی راه یافت. وی در این مرحله به مصاف برنده کشتی میان نماینده قزاقستان و آکژول محموداف دارنده مدال نقره المپیک و مدال های طلای جهان از قرقیزستان می رود.

ناصر علیزاده

در وزن ۸۷ کیلوگرم ناصر علیزاده با نتیجه ۸بر ۱ عزیزبکوف از قرقیزستان را شکست داد و به نیمه نهایی رسید. ناصر علیزاده در مرحله نیمه نهایی به مصاف ماساتو سومی از ژاپن می رود.

امین میرزازاده

در وزن ۱۳۰ کیلوگرم امین میرزازاده پس از استراحت در دور اول، در دور دوم با نتیجه ۸ بر صفر اسلام جان رحمت اف از ازبکستان را مغلوب کرد و به مرحله نیمه نهایی رفت. ارلان ماناتبکوف از قرقیزستان حریف میرزازاده در نیمه نهایی خواهد بود.

نظرات