تفریحات

مدل های جدید پیراهن عروس مدل ماهی ۱۴۰۳ + راهنمای خرید لباس عروس مدل ماهی

0

پیراهن عروس مدل ماهی : عروس خانم ها دوست دارند در شب عروسی خود مدل پیراهن متفاوتی بگیرند از جمله مدل ماهی که شیک است و بسیار طرفدار دارد. در ادامه همراه حرف تازه باشید.

پیراهن عروس مدل ماهی

مدل های جدید پیراهن عروس مدل ماهی ۱۴۰۳ + راهنمای خرید لباس عروس مدل ماهی

میزان پهنای قسمت پایین دامن لباس عروس دم ماهی ، بنا به سلایق گوناگون می‌تواند متفاوت باشد، ولی معمولاً در انتخاب این گونه لباس تمایل بر این است که عرض دامن بیشتر باشد، چراکه جلوه بهتری به اندام شما می‌دهد و دامن‌های باریک اندام شما را مانند یک خط صاف و کشیده نمایش می‌دهد. همچنین این سبک لباس عروس برای عروس خانم‌های قد بلند مناسب است. اگر قد شما کوتاه است این لباس عروس می تواند به چالشی برای حرکت و آزادی شما در روز عروسی تبدیل شود.

مدل های پیراهن عروس مدل ماهی

اندام متعادل و مستطیلی در این مدل لباس عروس عالی به نظر خواهد رسید. همچنین لباس عروس دم ماهی مناسب فرم اندام ساعت شنی هم هست. این مدل لباس عروس پایین تنه را بزرگتر از چیزی که هست نمایش می‌دهد و به همین دلیل اگر در قسمت باسن و ران دارای اضافه وزن هستید این مدل برای شما مناسب نخواهد بود. اگر فرم اندام شما سیبی شکل یا گلابی شکل است این مدل لباس عروس برای شما مناسب نخواهد بود و نقص‌های اندام شما را بیشتر نمایان خواهد کرد.

لباس عروس مدل ماهی

لباس عروس مدل پری دریایی دامنه حرکتی شما را محدود خواهد کرد. در هنگام انتخاب لباس عروس حتما با لباس راه بروید و حرکت داشته باشید تا ببینید که می‌توانید با این مدل لباس در روز عروسی کنار بیایید یا نه.

لباس عروس ماهی

از پارچه‌های سفت برای دوخت لباس استفاده نکنید، پارچه این لباس باید سبک باشد تا بخوبی روی بدن قرار بگیرد. سعی کنید مدل کلاسیک لباس عروس دم ماهی را با اضافه کردن جزئیات زیاد برهم نزنید.

پیراهن عروس پری دریایی

راهنمای خرید پیراهن عروس مدل ماهی

نکات خرید پیراهن عروس ماهی

لباس عروس

پیراهن عروس مدل ماهی شیک

نکات خرید لباس عروس

همراه ما باشید

نظرات