تفریحات

آخرین وضعیت تعطیلی مدارس فردا دوشنبه ۲۷ فروردین ۱۴۰۳ (بارندگی)

0

آخرین وضعیت تعطیلی مدارس دوشنبه ۲۷ فروردین ۱۴۰۳ آلودگی هوا و بارندگی و سیل و جنگ ایران و اسرائیل در این صفحه لحظه به لحظه می خوانید با توجه به شرایط جوی و بارندگی و باد و طوفان در برخی شهرها و استان ها تا این لحظه هیچ خبری از تعطیلی مدارس فردا دوشنبه ۲۷ فروردین ۱۴۰۳ نیست. به محض انتشار خبر جدید تعطیلی مدارس فردا دوشنبه ۲۷ فروردین ۱۴۰۳ آلودگی هوا و یا بارندگی و باد و طوفان در این رابطه این خبر بروزرسانی خواهد شد.

آخرین وضعیت تعطیلی مدارس فردا دوشنبه ۲۷ فروردین ۱۴۰۳ (بارندگی)

تعطیلی مدارس دوشنبه ۲۷ فروردین ۱۴۰۳ و اخبار وضعیت تعطیلی مدارس فردا دوشنبه ۲۷ فروردین ۱۴۰۳ مشخص شد در اصفهان، مشهد، کرمان، یزد، تهران و البرز، تبریز ، ایلام ، شهرهای جنوبی ، زاهدان، زابل ، خوزستان ، اهواز ، بوشهر ، زنجان ، رشت ، سقز ، سنندج ، کردستان و شیراز ، اراک سیستان و بلوچستان و زاهدان به علت آلودگی هوا و جنگ ایران و اسرائیل از حرف تازه پیگیری کنید.

آخرین وضعیت تعطیلی مدارس فردا دوشنبه 27 فروردین 1403 (بارندگی)

ایا دوشنبه ۲۷ فروردین مدارس تعطیل است

در مورد تعطیلی مدارس در روز دوشنبه (۲۷ فروردین ۱۴۰۳) هنوز تصمیمی گرفته نشده و در صورت تصمیم گیری و اعلام از سوی استانداری به زودی از طریق رسانه حرف تازه اطلاع رسانی خواهد شد. منابع خبری کمافی السابق تعطیلی مدارس در روز دوشنبه ۲۷ فروردین ۱۴۰۳ را تکذیب کردند و نوشتند: دوشنبه ۲۷ فروردین ماه مدارس تعطیل نیست و تمامی اموزشگاه ها و مدارس دایر می باشد. اگر تصمیمی در این رابطه اتخاذ شد به اطلاع مردم خواهیم رساند.

ورود سامانه بارشی به کشور و جنگ ایران و اسرائیل باعث شده خبر تعطیلی مدارس در شبکه های اجتماعی والدین و دانش آموزان پیگیر اخبار تعطیلی مدارس باشند. تا این ساعت و لحظه فردا هیچ مدرسه ای تعطیل نیست. لطفا آخرین اخبار تعطیلی را در ادامه پیگیری کنید.

آیا مدارس تهران در روز دوشنبه ۲۷ فروردین ۱۴۰۳ تعطیل است

مدارس تهران و البرز فردا شنبه ۲۷ فروردین ۱۴۰۳ تعطیل نیست. اگر تا ساعاتی دیگر خبر تعطیلی مدارس تهران برای روز دوشنبه صادر شد به اطلاع دانش اموزان و والدین خواهد رسید.

آسمان تهران فردا دوشنبه ۲۷ فروردین صاف تا قسمتی ابری با حداقل دمای ۱۲ و حداکثر دمای ۲۳ درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود.

تعطیلی مدارس لرستان و قم و اصفهان و قزوین ۲۷ فروردین ۱۴۰۳

مدارس قم و لرستان و سمنان و قزوین در روز دوشنبه ۲۷ فروردین ۱۴۰۳ تعطیل نیست به خبرها و شایعات توجهی نکنید و از منابع موثق خبرهای تعطیلی مدارس را پیگیری کنید.

مدارس مشهد فردا دوشنبه ۲۷ فروردین ۱۴۰۳ تعطیل است؟

تعطیلی مدارس مشهد فردا دوشنبه ۲۷ فروردین ۱۴۰۳ با توجه جو آرام امکان پذبر نیست و مدارس مشهد و استان خراسان رضوی فردا اول هفته تعطیل نیست . اگر تا ساعاتی دیگر خبر جدیدی از تعطیلی مدارس مشهد و استان خراسان رضوی اعلام شود در همین خبر به اطلاع شما خواهیم رساند

کارشناس مرکز پیش‌بینی هواشناسی خراسان رضوی گفت: از امروز تا اوایل وقت روز دوشنبه در غالب نقاط استان سامانه بارشی فعال خواهد بود.

اطلاعیه سازمان هواشناسی

سازمان هواشناسی پیش‌بینی رگبار و وزش باد شدید در بیشتر استان‌ها و ورود سامانه بارشی به کشور طی دوشنبه (۲۷ فروردین ۱۴۰۳) خبر داد.

پش‌بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا از ورود ورود سامانه بارشی به کشور طی دوشنبه خبر داد و گفت: رگبار و وزش باد شدید در بیشتر استان‌ها پیش‌بینی می‌شود.

🔹️ دوشنبه (۲۷ فروردین) وضعیت در استان‌های فارس، کرمان، هرمزگان، سیستان و بلوچستان، جنوب یزد و جنوب خراسان جنوبی رخ خواهد داد همچنین در ارتفاعات البرز مرکزی رگبار پراکنده پیش‌بینی می‌شود.

🔹️ سه شنبه (۲۸ فروردین) با تقویت این سامانه بارشی در استان‌های بوشهر، فارس، چهارمحال و بختیاری، کهگیلویه و بویراحمد، جنوب اصفهان، هرمزگان، کرمان، سیستان و بلوچستان و جزایر خلیج فارس رگبار و رعدو برق، گاهی همراه با وزش باد شدید و در مناطق مستعد بارش تگرگ پیش‌بینی می‌شود.

نظرات