تفریحات

عکس پروفایل وعده صادق (حمله ایران به اسرائیل) + عکس نوشته و استوری وعده صادق

0

عکس پروفایل وعده صادق (حمله ایران به اسرائیل) + عکس نوشته و استوری وعده صادق

پروفایل وعده صادق (vaedeye sadegh) : حمله ایران به اسرائیل از روز گذشته مورد توجه جوامع بین المللی و مردم ایران و فضای مجازی قرار گرفته است. به همین مناسبت عکس پروفایل حمله ایران به اسرائیل و وعده صادق برای استوری حمایت از سپاه همراه با عکس نوشته وعده صادق و حمایت از حمله ایران به اسراییل و متن و جملات در این مورد در اختیار شما کاربران شبکه های اجتماعی قرار داده ایم. شما می توانید از این عکس نوشته ها برای پروفایل خود استفاده کنید.

پروفایل وعده صادق

حملات پهپادی و موشکی ایران علیه رژیم صهیونیستی با نام عملیات «وعده صادق» و با رمز «یا رسول الله (ص)» با واکنش گسترده همراه شد. رزمندگان ما همواره در همه جبهه‌ها مقاوم ایستاده اند و با توکل به خدا اجازه تعدی به دشمنان نداده اند.

عکس پروفایل حمله ایران به اسرائیل (وعده صادق) + عکس نوشته و استوری

عکس پروفایل وعده صادق

به مناسب عملیات غرورآمیز رزمندگان شجاع ایرانی علیه رژیم جنایت کار و غاصب اسراییل پروفایل خود را با نام عملیات وعده صادق مزین کنید. حمله گسترده موشکی و پهپادی نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران در پاسخ به جنایت‌های رژیم صهیونیستی انجام و مواضع نظامی این رژیم در سرزمین‌های فلسطین اشغالی با موفقیت هدف قرار گرفت.

استوری حمایت از حمله ایران به اسراییل برای عکس نوشته و پروفایل

این رژیم جنایتکار و کودک‌کُش در ادامه شرارت‌هایش در روزهای گذشته با حمله به ساختمان کنسولی سفارت جمهوری اسلامی ایران در شهر دمشق، جمعی از فرماندهان نظامی ایران را به شهادت رساند و می‌بایست پاسخی محکم و بازدارنده دریافت می‌کرد.

عکس استوری وعده صادق و انتقام سخت

عکس نوشته حمله ایران به اسرائیل باری پروفایل و استوری

عملیات «وعده صادق» حمله به اسرائیل با رمز «یا رسول الله (ص)» انجام شد، نمایش اقتدار نظام جمهوری اسلامی ایران برای دشمنان به خصوص صهیونیست‌ها و آمریکایی‌ها بود و نشان داد که ایران به هر تجاوزی پاسخی محکم و پشیمان‌کننده خواهد داد.

عکس پروفایل وعده صادق

حیدر حیدر یا صهیون

عکس نوشته حمله ایران به اسرائیل باری پروفایل و استوری

عکس نوشته پروفایل و استوری وعده صادق

عملیات باشکوه نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران که با همراهی جبهه مقاومت همراه بود، قلوب ملت‌های مسلمان و آزاده جهان و به خصوص مردم مظلوم غزه و فلسطین که در ماه‌های گذشته تحت شدیدترین حملات و تجاوزات رژیم اشغالگر قدس قرار دارند، خوشحال کرد و آن‌ها را به آزادی قدس در آینده نزدیک امیدوارتر ساخت.

عکس استوری وعده صادق و انتقام سخت

امیدوار است که جشن بزرگ آزادی قدس شریف و نابودی رژیم صهیونیستی هرچه زودتر با حضور باشکوه ملت‌های مسلمان و آزاده جهان برگزار شود.
درود بر سپاهیان اسلام

*********

دنیا وعده صادق ایران را دید…

عکس نوشته حمله ایران به اسرائیل باری پروفایل و استوری

گاهى بعضى از جوانهاى ما که مراجعه میکنند و جوابى نمى‌شنوند، به من نامه مینویسند و التماس میکنند که اجازه بدهید ما برویم در صفوف مقدّم با رژیم صهیونیستى بجنگیم. ملّت، عاشق مبارزه‌ى با صهیونیست‌ها است و جمهورى اسلامى‌ [هم این را] نشان داده است./ مقام رهبری

 عکس استوری برای حمله ایران به اسراییل با نام عملیات وعده صادق

واکنش ها

شبکه خبری ان بی سی نیوز آمریکا پوشش خبری خود از حملات ایران علیه رژیم صهیونیستی را با عنوان «تلافی ایران» دنبال کرد و نوشت: «ایران به اسراییل حمله کرد و این حمله احتمال ایجاد جنگ منطقه ای را به دنبال دارد.»

*********

خبرگزاری رویترز نیز درباره حملات ضد اسراییلی ایران نوشته است: حمله پهپادی ایران به اسراییل که انتظار می‌رود «در طی چند ساعت» صورت گیرد، از آخرین ساعات روز شنبه به وقت تهران آغاز شد.

عکس نوشته حمله ایران به اسرائیل باری پروفایل و استوری

شبکه تلویزیونی الجزیره نیز در گزارشی درباره حمله ایران به اسراییل نوشت: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اعلام کرد که طی عملیات «وعده صادق» با ده‌ها پهپاد و موشک اسرااییل را هدف قرار داده و این اقدام بخشی از مجازات «جنایت‌های اسراییل» است. به گفته الجزیره، این عملیات با ده‌ها موشک و پهپاد برای حمله به اهدافی خاص در سرزمین‌های اشغالی انجام شده است.

*******

روزنامه انگلیسی گاردین چاپ لندن: اسراییل زیر آتش حملات گسترده پهپادی ایران قرار گرفته است و این اولین حمله مستقیم جمهوری اسلامی ایران به اسراییل است، هرچند سال‌هاست جنگ در سایه ایران و اسراییل علنی شده است.

عکس نوشته حمله ایران به اسرائیل باری پروفایل و استوری
خبرگزاری صهیونیستی تایمز اسراییل: آژیرهای خطر و بوق‌های بلند در سراسر شمال و جنوب و همچنین در بیت المقدس و بسیاری از شهرهای شمال کرانه باختری به دنبال حمله موشکی و پهپادی گسترده ایران به اسراییل به صدا در آمدند. همچنین ارتش اسراییل به ساکنان بلندی های جولان شمالی، منطقه نواتیم در جنوب اسراییل، دیمونا و ایلات دستور داده است تا اطلاع ثانوی در نزدیکی پناهگاه ها باقی بمانند.

نظرات