تفریحات

مدل مو برای صورت گرد و تپل خانم ها (موهای کوتاه، بلند، فر)

0

مدل مو تاثیر فوق العاده بر جذابیتتان می گذارد. اگر صورتی گرد و تپل دارید، شما باید مدل مویی متناسب با فرم صورت خود انتخاب کنید تا استایلی عالی داشته باشید. انتخاب مدل موی مناسب، استفاده از اکسسوری هایی مثل عینک آفتابی مردانه جدید، پوشیدن لباس هایی کاملا متناسب با اندام و … کاریزما و پرستیژ شخصیتی تان را تا چندین برابر افزایش می دهد.

اما قبل از انتخاب اکسسوری، لباس، مدل آرایش و …، انتخاب مدل مو برای صورت گرد و تپل اهمیت دارد. آیا می دانید که چه مدل موهایی برایتان مناسب است؟

مدل مو برای صورت گرد

بررسی ویژگی های صورت گرد و تپل

خوشبختانه نه تنها هزینه پیاده سازی مدل مو، بلکه قیمت عینک آفتابی زنانه یا مردانه و سایر اکسسوری ها و لباس ها در مراکز معتبر خیلی زیاد نیست؛ بنابراین شما می توانید با کمترین هزینه ای بدون انجام عمل های جراحی زیبایی بسیار سنگین یا کارهای خاص مشابه زیبایی را به چهره و استایلتان هدیه دهید.

شما باید قبل از انتخاب مدل مو ویژگی های صورت گرد را بشناسید؛ این موضوع برای انتخاب اکسسوری های مناسب مثل عینک، سبک آرایش، مدل ریش و سیبیل و … نیز اهمیت دارد.

نشانه های شاخص یک صورت گرد

 طول و عرض در صورت های گرد برابر بوده و گونه ها و فک نیز هیچگونه زاویه و تیزی ندارند؛ در این مدل چهره گونه ها نیز گرد بوده و به شکل دایره ای هستند. توجه داشته باشید که علاوه بر انتخاب مدل مو برای صورت گرد و تپل حتما از اکسسوری های اصل مثل عینک آفتابی اصل، طلا و جواهرات با عیار بالا و … استفاده کنید.

انجام این کار تاثیر زیادی روی اعتماد به نفستان می گذارد و درونتان احساس بهتری نسبت به خودتان به وجود می آورد. در ادامه باید بگوییم که فاصله بین استخوان های گونه در این فرم چهره برابر با طول صورت می باشد.

در این حالت شما باید به دنبال مدل های مو و اکسسوری هایی باشید که باعث کشیده تر نشان دادن صورتتان می شوند. در صورتی که مدل موی نامناسبی انتخاب کنید، صورتتان از قبل بیشتر گرد و بدون زاویه دیده می شود که قطعاً این اتفاق باب میلتان نخواهد بود.

مدل مو برای صورت گرد

راهنمای انتخاب مدل مو برای صورت گرد و تپل

انواع مدل موی مناسب برای صورت های گرد و تپل عبارت هستند از:

مدل موی لیر، مدلی جذاب برای بانوان تپل

در این روش آرایشگر به نحوی موها را کوتاه می کند، بدون اینکه کاری برای زیادتر نشان داده شدن حجم آنها انجام دهد؛ همین راهکار ساده گردی و تپلی صورت را می پوشاند. این مدل برای کسانی که قصد دارند موی خود را به صورت زیاد و تکه تکه کم کنند مناسب بوده و آنها را به خواسته شان می رساند. علاوه بر چهره های گرد، افرادی با صورت حالت دار هم می توانند از مدل لیر استفاده کنند.

مدل موی باب، محبوب بین خانم های جوان

یکی دیگر از بهترین مدل موها برای صورت گرد و تپل باب است که حتی باعث لاغرتر نشان دادنتان می شود. امکان پیاده سازی باب به سبک ها و روش های مختلف وجود دارد، بنابراین می توانید آن را کاملا سلیقه ای برروی موهایتان پیاده سازی کرده و جذابیت چهره تان را افزایش دهید. خوشبختانه هم اکنون این مدل در شبکه های اجتماعی بسیار ترند شده و بسیاری از خانم ها از این سبک استفاده می کنند.

اگر دارای موهایی کم پشت هستید، توصیه می کنیم که این مدل را به صورت لایه های تکه ای انتخاب نمایید چون باعث زیادتر دیده شدن حجم آنها می شود. برای پیاده سازی باب حتما به سراغ آرایشگرهای حرفه ای و با مهارت بروید تا نتیجه را مطابق با سلیقه تان رقم بزنند.

مدل مو برای صورت گرد

مدل پیکسی، پرطرفدار بین خانم هایی با صورت تپل

به سراغ محبوبترین مدل مو برای صورت گرد و تپل می روید که اگر طرفدار مدل های کوتاه هستید، قطعا از آن راضی خواهید بود. مدل پیکسی هر چند کوتاه است، اما به خوبی می تواند گردی و تپلی چهره تان را بپوشاند. این سبک برای کسانی که حوصله نگهداری موی بلند ندارند و به هر دلیلی ترجیح می دهند که آنها را کوتاه کنند، بسیار مناسب است.

مدل پیکسی بلند

نوعی دیگر از پیکسی وجود دارد که برای علاقه مندان به موهای نسبتا بلند است. این سبک، باعث می شود صورتتان لاغرتر بنظر برسد و قطعا لبخند رضایت را به لب هایتان هدیه می دهد. در این مدل آرایشگر در قسمت جلوی صورت چتری هایی بلند و پریشان ایجاد می کند. برای کنار گوش نیز موها را به صورت بلند و نامنظم کوتاه خواهد کرد. شاید فکر کنید که انجام این کار موهایی نامرتب برایتان به همراه دارد، اما سخت در اشتباه هستید چون جذابیتتان را افزایش خواهد داد.

علاوه بر افراد با چهره های تپل و گرد، اگر صورتتان خیلی کوچک است، انتخاب پیکسی بلند هوشمندانه بوده و می تواند نقص های احتمالی چهره تان را از بین ببرد.

مدل پیکسی والیوم

مدل پیکسی والیوم، نسبت به والیوم کلاسیک کمی بلندتر بوده و برای خانم های جوان بسیار مناسب است. البته که در بسیاری از موارد نمی توان سن و سال تعیین کرد و شما حتی در سنین میان سالی هم می توانید از پیکسی والیوم استفاده کرده و علاوه بر پوشاندن گردی صورت، جوانی را به چهره تان هدیه دهید.

مدل مو برای صورت گرد

مدل کرلی، مناسب برای صورت چاق

کرلی از جمله مدل موهای جذاب دیگر است که تقریبا همه به خصوص افرادی با چهره های گرد امکان استفاده از آن را دارند. زیبایی که این مدل فر ملایم مو برایتان به وجود می آورد، بسیار جذاب است. شما امکان استفاده از این مدل مو را به صورت های مختلف دارید یعنی به صورت باز، نیمه باز یا بسته.

توصیه می کنیم که اگر موهایتان مستعد فر شدن هستند، حتما این مدل مو را انتخاب کرده و توجه ها را از روی گردی صورتتان بردارید.

مدل مو برای صورت گرد

مدل مصری

یکی از مدل های پرطرفداری که بسیاری از خانم ها علاقه مند به پیاده سازی آن برروی موهایشان هستند، مدل مصری است. این سبک قطعا جذابیتتان را افزایش داده و استایلی مد روز و زیبا برایتان به همراه خواهد آورد.

کدام مدل مو را برای خود انتخاب کنم؟

قطعا از بین چندین گزینه مختلف انتخاب کمی برایتان سخت شده است؛ بنابراین توصیه می کنیم که در این زمینه حتما از مهارت آرایشگرتان کمک بگیرید. او می تواند بر اساس تجربه و مهارت خود ابتدا با بررسی حجم و سبک موها و همچنین بررسی کامل فرم صورتتان بهترین مدل را به شما پیشنهاد دهد.

همچنین می توانید چندین سبک مختلف از یک مدل را در اینترنت جستجو کرده و نمونه هایی از آن را ببینید تا در صورت تمایل آن را برروی موهایتان پیاده سازی کنید. اغلب مدل های مو برای افراد صورت گرد و تپل کوتاه هستند، اما شما می توانید با مشورت با آرایشگر خود موهای بلند خود را کمی حالت داده و با این کار تپلی صورتتان را بپوشانید.

مدل مو برای صورت گرد

مدل مو برای صورت گرد و تپل که جذابترتان می کند

انتخاب مدل موی مناسب برای صورت گرد و تپل نیمی از جذابیت چهره تان را تکمیل می کند. متاسفانه بسیاری از خانم ها و آقایان برای رفع نواقص صورتشان هزینه های زیادی می پردازند، اما اصلاً به موهای خود توجه نمی کنند.

با توجه به همین فاکتور ساده شما می توانید با صرف کمترین هزینه جذابترین سبک چهره را به خود هدیه دهید و در هر جمع و مهمانی توجه همه را به سوی خود جلب کنید. در این بین استفاده از اکسسوری هایی مثل عینک برای صورت های گرد و تپل در مدل های مختلف نیز باعث تکمیل استایلتان شده و شما را تبدیل به ستاره مهمانی ها خواهد کرد./۲۸۱۱۸۶

نظرات