تفریحات

آخرین وضعیت تعطیلی مدارس فردا یکشنبه ۲۶ فروردین ۱۴۰۳ (بارندگی)

0

مدارس فردا یکشنبه ۲۶ فروردین ۱۴۰۳ تعطیل است؟

مدارس فردا یکشنبه ۲۶ فروردین ۱۴۰۳ تعطیل است؟ : آخرین وضعیت تعطیلی مدارس فروردین یکشنبه ۲۶ فروردین ۱۴۰۳ آلودگی هوا و بارندگی و سیل و در این صفحه لحظه به لحظه می خوانید با توجه به شرایط جوی و بارندگی و باد و طوفان در برخی شهرها و استان ها تا این لحظه هیچ خبری از تعطیلی مدارس فردا یکشنبه ۲۶ فروردین ۱۴۰۳ نیست.

آخرین وضعیت تعطیلی مدارس فروردین یکشنبه ۲۶ فروردین ۱۴۰۳ آلودگی هوا و بارندگی و سیل و در این صفحه لحظه به لحظه می خوانید با توجه به شرایط جوی و بارندگی و باد و طوفان در برخی شهرها و استان ها تا این لحظه هیچ خبری از تعطیلی مدارس فردا یکشنبه ۲۶ فروردین ۱۴۰۳ نیست. به محض انتشار خبر جدید تعطیلی مدارس فردا یکشنبه ۲۶ فروردین ۱۴۰۳ آلودگی هوا و یا بارندگی و باد و طوفان در این رابطه این خبر بروزرسانی خواهد شد.

آخرین وضعیت تعطیلی مدارس فردا یکشنبه ۲۶ فروردین ۱۴۰۳ (بارندگی)

تعطیلی مدارس یکشنبه ۲۶ فروردین ۱۴۰۳ و اخبار وضعیت تعطیلی مدارس فردا یکشنبه ۲۶ فروردین ۱۴۰۳ مشخص شد در اصفهان، مشهد، کرمان، یزد، تهران و البرز، تبریز ، ایلام ، شهرهای جنوبی ، زاهدان، زابل ، خوزستان ، اهواز ، بوشهر ، زنجان ، رشت ، سقز ، سنندج ، کردستان و شیراز ، اراک سیستان و بلوچستان و زاهدان به علت آلودگی هوا و زلزله از حرف تازه پیگیری کنید.

آخرین وضعیت تعطیلی مدارس فردا یکشنبه 26 فروردین 1403 (بارندگی)

مدارس اصفهان فردا یکشنبه ۲۶ فروردین ۱۴۰۳ تعطیل است؟

تعطیلی مدارس اصفهان فردا یکشنبه ۲۶ فروردین ۱۴۰۳ کذب است.
مدارس اصفهان فردا یکشنبه ۲۶ فروردین ۱۴۰۳ تعطیل است؟
آیا مدارس اصفهان فردا یکشنبه ۲۶ فروردین ۱۴۰۳ تعطیل است؟ سوالی است که در ساعات گذشته برخی کاربران می پرسند اما هیچ خبری از تعطیلی مدارس در اصفهان برای فردا نیست.

کارشناس اداره کل هواشناسی اصفهان گفت: پیش‌بینی می‌شود ناپایداری‌های جوی تا اواسط هفته جاری در بیشتر مناطق استان تداوم داشته باشد.

محمد رضا رفیعی افزود: بررسی و تحلیل آخرین نقشه ها و خروجی مدل‌های پیش‌یابی هواشناسی نشان می‌دهد که شدت فعالیت و بارش این سامانه ناپایدار برای امروز و دوشنبه بویژه در مناطق غربی و جنوبی استان خواهد بود.

ایا یکشنبه ۲۶ فروردین مدارس تعطیل است

در مورد تعطیلی مدارس در روز یکشنبه (۲۶ فروردین ۱۴۰۳) تصمیمی اتخاذ نمی شود و تمامی مدارس دایر می یاشد. در صورت تصمیم گیری و اعلام خبر جدید به زودی از طریق رسانه حرف تازه اطلاع رسانی خواهد شد. در حال حاضر منابع خبری از عدم تعطیلی مدارس در روز یکشنبه ۲۶ فروردین ۱۴۰۳ خبر دادند و نوشتند: روز یکشنبه ۲۶ فروردین ماه مدارس تعطیل نیست و تمامی مدارس دایر می باشد.

بارش باران و ورود سامانه بارشی به کشور باعث شده خبر تعطیلی مدارس در شبکه های اجتماعی والدین و دانش آموزان پیگیر اخبار تعطیلی مدارس باشند. تا این ساعت و لحظه فردا هیچ مدرسه ای تعطیل نیست. لطفا آخرین اخبار تعطیلی را در ادامه پیگیری کنید.

آیا مدارس تهران در روز یکشنبه ۲۶ فروردین ۱۴۰۳ تعطیل است

مدارس تهران فردا یکشنبه ۲۶ فروردین ۱۴۰۳ تعطیل نیست. اگر تا ساعاتی دیگر خبر تعطیلی مدارس تهران برای روز شنبه صادر شد به اطلاع دانش اموزان و والدین خواهد رسید.

همچنین اداره کل هواشناسی استان تهران از وقوع رگبار، رعد و برق و وزش باد شدید در تهران همچنین افزایش دما از فردا (۲۶ فروردین‌ماه) خبر داد.

تعطیلی مدارس لرستان و قم و اصفهان و قزوین ۲۶ فروردین ۱۴۰۳

تعطیلی مدارس در روز یکشنبه ۲۶ فروردین ۱۴۰۳ صحت ندارد و فردا مدارس قم و لرستان و سمنان و قزوین تعطیل نیست. به خبرهای کذب رسانه های زرد توجهی نکنید و از منابع موثق خبرهای تعطیلی مدارس را پیگیری کنید.

آیا مدارس مشهد فردا یکشنبه ۲۶ فروردین ۱۴۰۳ تعطیل است؟

تعطیلی مدارس مشهد فردا یکشنبه ۲۶ فروردین ۱۴۰۳ با توجه به شرایط جوی احتمال ندارد و مدارس مشهد و استان خراسان رضوی فردا تعطیل نیست. اگر تا ساعاتی دیگر خبر جدیدی از تعطیلی مدارس مشهد و استان خراسان رضوی اعلام شود در همین خبر به اطلاع شما خواهیم رساند

کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی خراسان رضوی گفت: با توجه به کاهش دما، بارش ها در مناطق کوهستانی و سردسیر به شکل برف و باران خواهد بود و هوای سرد نیز تا روزهای میانی هفته در استان ماندگار است. وی ادامه داد: در ۲ روز گذشته بیشترین بارش‌های رخ داده در قوچان خراسان رضوی با حدود ۳۶ میلیمتر، ترتیب حیدریه با ۲۶ میلیمتر و فریمان با ۲۷ میلیمتر رخ داده است.

کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی خراسان رضوی تصریح کرد: با توجه به کاهش دما، بارش‌ها در مناطق کوهستانی و سردسیر به شکل برف و باران خواهد بود و هوای سرد نیز تا روز‌های میانی هفته در استان ماندگار است.

اطلاعیه سازمان هواشناسی

سازمان هواشناسی در روز یکشنبه (۲۶ فروردین) برای استان‌های خراسان رضوی، خراسان جنوبی، سیستان و بلوچستان، نیمه شمالی کرمان، یزد، شمال فارس، جنوب اصفهان، چهارمحال و بختیاری، ارتفاعات کهگیلویه و بویراحمد و نیمه شمالی استانهای آذربایجان غربی و آذربایجان شرقی پیش‌بینی شده است.

همچنین با توجه به کاهش دما، بارش‌ها در مناطق کوهستانی و سردسیر به شکل برف و باران خواهد بود و هوای سرد نیز تا روز‌های میانی هفته در استان ماندگار است.

🔹️ یکشنبه (۲۶ فروردین) بارش‌ها طی امروز و فردا در مناطق مستعد با احتمال وقوع سیلاب خواهد بود که در این خصوص هشدار سطح نارنجی نیز صادر شده است.

🔹️ دوشنبه (۲۷ فروردین) احتمال آبگرفتگی معابر، احتمال جاری شدن روان آب، احتمال تگرگ، وزش باد نسبتا شدید، لغزندگی و کاهش دید بویژه در جاده‌های کوهستانی و گردنه‌ها، احتمال سقوط سنگ از ارتفاعات خبر داد.

وضعیت آب و هوای شهرها فردا

در بخش‌های شمالی و ارتفاعات استان در بعضی ساعات رگبار باران، وزش باد شدید، با احتمال رعد و برق، در ارتفاعات بالا دست گاهی رگبار برف و کولاک و در نیمه جنوبی و مناطق غربی استان گاهی وزش باد شدید مورد انتظار است. همچنین برای امروز کاهش نسبی دما و از فردا تا چهارشنبه (۲۹ فروردین) روند افزایش دما در سطح استان پیش‌بینی می‌شود.

نظرات