تفریحات

فیلم کامل ماجرای هنجارشکنی دختر جیمی جامپ در بازی استقلال و واکنش ها را ببینید

0

فیلم کامل ماجرای هنجارشکنی دختر جیمی جامپ در بازی استقلال و واکنش ها را ببینید

بتازگی انتشار فیلم ورود دختر جیمی جامپ در بازی استقلال بدون حجاب و بغل کردن سید حسین حسینی گلر استقلال جنجالی و خبرساز شده و در شبکه های اجتماعی با واکنش های زیادی همراه بوده و به یکی از بحث و جدل های تند و سوژه داغ روز شبکه اجتماعی تبدیل شده است.

هنوز مشخص نیست این زن از چه راهی به داخل محوطه زمین بازی پریده و خود را به داخل چمن رسانده است و عواقب ابن حرکت جیمی جانپ دختر در بازی اسیقتبلال برای زنان و سید حسین حسینی چه خواهد بود و دختر جیمی جامپ استقلال کیست

فیلم دختر جیمی جامپ در بازی استقلال

دختر جیمی جامپ استقلال کیست

اینروزها انتشار ویدیویی از هنجارشکنی دختر جیمی جامپ در بازی استقلال و بغل کردن سید حسین حسینی دروازه بان این تیم، حواشی زیادی را به دنبال داشته و در اینستاگرام وایرال شد

فیلم بغل کردن سید حسین حسینی توسط دختر جیمی جامپ در بازی استقلال ظاهرا با گوشی موبایل گرفته شده طی چند روز گذشته در بسیاری از صفحات مجازی از جمله در اینستاگرام بازتاب وسیعی داشته است.

فیلم هنجارشکنانه بغل کردن دختر جیمی جامپ توسط سید حسین حسینی

فیلم جیمی جامپ دختر در استقلال و آلومینیوم باعث شد تا خبرهای داغ اولین جیمی جامپ زن در لیگ فوتبال ایران هم پیدا شد سر تیتر رسانه ها شود.

در پایان بازی روز گذشته آلومینیوم و استقلال در اراک، اولین جیمی جامپ زن در لیگ فوتبال ایران وارد زمین شد. پس از این که سیدحسین حسینی کاپیتان استقلال، یک جیمی‌جامپ زن را برای لحظاتی در آغوش گرفت، یکی از پلیس‌های حاضر در ورزشگاه اراک به او حمله کرد.

حواشی

بازی استقلال و آلومینیوم که روز گذشته برگزار شد که با برتری یک بر صفر آبی‌پوشان خاتمه پیدا کرد با حاشیه‌های عجیبی همراه شد.

زنان در بازی امروز جواز حضور در ورزشگاه را پیدا کرده بودند و یکی از هواداران خانم به وسط زمین رفت تا لیگ برتر ایران شاهد اولین جیمی‌جامپ زن در این مسابقات باشد.

فیلم ورود جیمی جامپ دختر به بازی استقلال و آلومینیوم

فیلم کامل ماجرای هنجارشکنی دختر جیمی جامپ در بازی استقلال و واکنش ها را ببینید

ورود یک دختر به زمین در بازی استقلال و آلومینیوم به عنوان جیمی جامپ باعث شد تا نامش به عنوان اولین جیمی جامپ زن در ایران ثبت شود.

در دیدار شب گذشته تیم‌های فوتبال استقلال و آلومینیوم اراک، دو تماشاگر دختر هوادار استقلال در پایان مسابقه به داخل زمین پریدند تا اولین دختران جیمی جامپ لیگ برتر ایران لقب بگیرند.

یکی از این تماشاگران زن، خود را به حسین حسینی، کاپیتان استقلال رساند. پس از این اتفاق تعدادی از نیروهای انتظامی نیز وارد معرکه شده و حتی با کاپیتان استقلال درگیر شدند که با واکنش هم‌تیمی‌های حسینی و تماشاگران همراه شد و پلیس و بازیکنان، حسینی را به زحمت جدا کردند
هنوز مشخص نیست این زن از چه راهی به داخل محوطه زمین بازی پریده و خود را به داخل چمن رسانده؟ دروازه‌بان استقلال چرا از فاصله دور خود را به این تماشاگر زن نزدیک کرده و در میان دیدگان همه …

برخی رسانه ها نوشتند: این حرکت هوادار زن و پاسخ عجیب دروازه‌بان استقلال می‌تواند ضربه بزرگی به حق ورود بانوان به ورزشگاه های کشور که به تازگی داده شده، وارد کند و بسیاری از زنان و دختران نجیب را از رفتن به استادیوم و تماشای بازی تیم محبوب خود، محروم سازد.

حرکت عضو تیم انتظامی بازی با حمایت سایر نیروهای پلیس و تلاش اعضای تیم استقلال برای جدا کردن این زن از دروازه‌بان تیم‌شان همراه شد.

درگیری در بازی استقلال و آلومینیوم

مهرداد محمدی، خالدآبادی گلر ذخیره استقلال و چند عضو دیگر باشگاه تهرانی با نیروهای انتظامی استان مرکزی درگیر شدند که صحنه های نامطلوبی برجای گذاشت.

اصلا بعید نیست که همین حرکت خارج از عرف دختر جیمی‌جامپ و واکنش عجیب و غافلگیرکننده دروازه‌‌بان استقلال که بی‌تجربه هم نیست، موجب فشار بخشی از حاکمیت و عقبگرد احتمالی در حق ورود زنان ایرانی به ورزشگاه‌ها در مسابقات داخلی و لیگ شود.

واکنش ها

قانون حجاب یه طرف حضور بانوان در ورزشگاه یه طرف
موندن چیکار کنن

***********

بعد میگن چرا زنهارو به ورزشگاه راه نمیدید

********
یاد دختر آبی به خیر…هرگز فراموش نمیشی…روحت شاد

**********

در شأن دختر عفیف و محجوب ایرانی نیست که به هر صورتی خودش رو خوار و خفیف کنه و وارد جمعیت مردانه بشه و در آغوش مرد نامحرم قرار بگیره

********

کجای این حرکات تحسین برانگیزه

*********
طبق قوانین دنیا با جیمی جامپ برخورد میشه و اصلا به عنوان یک پدیده ی سالم ورزشی محسوب نمیشه

***********

سید حسین نباید این کار رو می کرد

*********

امیواریم برخورو بشه وگرنه از فردا دخترای دیگه هم وارد بازی می شند و مظلوم نمایی های بعدی رسانه ای و …
******

عواقب ورود دختر جیمی جامپ به بازی استقلال و آلومینیوم چه خواهد شد

******

نظرات