تفریحات

زمان پخش و تکرار سریال زوج یا فرد از شبکه آی فیلم ۱۴۰۳ + ساعت پخش و بازپخش

0

سریال زوج یا فرد از شبکه آی فیلم : در این سایت ساعت و زمان پخش و تکرار سریال زوج یا فرد برای علاقه مندان به این سریال را برای شما عزیزانی که قصد دارید تا دوباره به تماشای این سریال جذاب بنشینید آماده کرده ایم. با ما همراه باشید.

سریال زوج یا فرد از شبکه آی فیلم

این سریال به کارگردانی علیرضا نجف‌زاده و تهیه‌کنندگیمهران مهام و نویسندگی امیرعباس پیام و مهدی روشن‌روان در ژانر طنز،اجتماعی و درام است و محصول سال ۱۳۹۷ است که برای بار اول در نوروز ۱۳۹۸ از شبکه سه سیما پخش و تهیه شد. این مجموعه طرفداران زیادی را برای داستان متفاوتش داشت که همین باعث شد اکنون درخواست پخش ان به آی فیلم داده شود و قرار است از ۲۴ فروردین ۱۴۰۳ از این شبکه پخش شود. نا گفته نماند این مجموعه جایگزین سریال خانه به دوش می شود که در ماه رمضان پخش می شد.

از جمله هنرمندان سریال می توان به مرجانه گلچین ،هدایت هاشمی،مهران غفوریان،یوسف تیموری،ناهید مسلمی،اشکان اشتیاق،شیدا خلیق،مهران رجبی،سپند امیرسلیمانی و… اشاره کرد.

در خلاصه سریال آمده قصه یک شخص به نام کمال شهری را نشان می‌دهد که قرار است وزیر شود اما با خطاهای پسرش و آقای نیکبخت (معاون آقای شهری) از صمت خود برکنار می‌شود و چشمش به دنبال خانمی به نام آفاق دستان که پرستار مادرش است می‌افتد و از آنجایی که پسرش به شدت غیرتی است مشکلاتی برای آنها پیش می‌افتد…

این مجموعه در نوزدهمین جشنواره حافظ نامزد بهترین زن کمدی شده که خانم مرجانه گلچین و ناهید مسلمی در ان نامزد شدند.

سریال زوج یا فرد

ساعت تکرار و زمان پخش سریال زوج یا فرد از شبکه آی فیلم

این سریال از جمعه  هرشب از ۲۴ فروردین ۱۴۰۳ هرشب ساعت ۱۹ و تکرار آن روز بعد ساعت ۳ بامداد و ۱۱ صبح از شبکه آی فیلم پخش می شود.

امیدواریم از دیدن دوباره این سریال جذاب و به یاد ماندنی و مهیج لذت ببرید.

همراه ما باشید

نظرات