تفریحات

بیوگرافی و اسامی بازیگران فیلم شبح (هندی) +‌عکس و داستان

0

فیلم شبح به کارگردانی ام.جی. سرینیواس و با موضوع اکشن و ترسناک تولید شده و قرار بر این است از شبکه نمایش پخش شود. در این فیلم بازیگرانی چون شیوا راجکومار، پراشانت نارایانان، جایارم یا جیارام، آرچانا جویس، انوپم کهیر، اچ جی داتاتریا، ساتیا پراکاش در آن ایفای نقش کردند. در ادامه به معرفی بیوگرافی بازیگران فیلم شبح (هندی) همراه با بیوگرافی و عکس های تمامی بازیگران فیلم هندی شبح و بیوگرافی نقش هایشان در فیلم شبح با عکس های واقعی و همسرانشان در این سریال و زمان پخش در فروردین ۱۴۰۳ می پردازیم.

بیوگرافی و اسامی بازیگران فیلم شبح (هندی) +‌عکس و داستان

بیوگرافی همه بازیگران فیلم شبح (هندی) با عکس جدید

فیلم شبح فیلم هندی به کارگردانی و نویسندگی ام.جی. سرینیواس محصول کشور هند بوده و در سال ۲۰۲۳ ساخته شده است. این فیلم برای اولین بار در در همان سال از سینماها پخش شد. فیلم شبح یا روح داستان اکشن و ترسناک دارد. در خلاصه داستان فیلم، توضیحی آمده است: گروهی از افراد زندان شهر را ربودند و خواستار آزادی روح شدند و یا در جای دیگر همه جنایتکاران آزاد خواهند شد.

بیوگرافی همه بازیگران فیلم شبح (هندی) با عکس جدید

اسامی بازیگران فیلم شبح

بازیگران فیلم هندی شبح به کارگردانی ام.جی. سرینیواس عبارتند از:

شیوا راجکومار، پراشانت نارایانان، جایارم، آرچانا جویس، انوپم کهیر، اچ جی داتاتریا، ساتیا پراکاش که از بازیگران فیلم شبح می باشند.

اسامی بازیگران فیلم شبح

معرفی کلی فیلم هندی شبح

فیلم شبح (Ghost 2023) یکی از جدیدترین فیلم های هندی در ژانر اکشن و هیجان انگیز و ترسناک بوده که تاکنون چند بار پخش شده است و حالا در فروردین امسال نیز قرار است بر روی آنتن شبکه نمایش برود. شبح Ghost 2023 فیلمی اکشن و هیجانی از سینمای کانادا جنوب هند با بازی شیواراجکومار و انوپام خیر و جایارام با کارگردانی سرینی می باشد.

فیلمنامه این فیلم را نیز ام.جی. سرینیواس و پراسانا وی ام به صورت مشترک، به نگارش درآورده است. تهیه‌کنندگی فیلم روح یا شبح را سندش نگاراج، سورش میسور و کانی استودیو به صورت مشترک برعهده داشته اند.

موسیقی پس زمینه فیلم توسط آرجون جانیا ساخته شده است. آهنگ‌های فیلم که به عنوان OGM (موسیقی اصلی گانگستر) شناخته می‌شوند، به دلیل رویکرد نوآورانه‌شان با توجه ویژه به اولین OGM، تحسین زیادی را به خود اختصاص دادند.

خلاصه داستان فیلم شبح (هندی)

داستان فیلم شبح داستان اکشن و ترسناک دارد و مناسب سن ۱۸ سال به بالا می باشد. در خلاصه داستان این فیلم آمده است:
گروهی از افراد زندان شهر را ربودند و خواستار آزادی روح شدند و یا در جای دیگر همه جنایتکاران آزاد خواهند شد.
در فیلم روح Ghost 2023 یک گانگستر مخوف معروف به روح، وارد یک زندان شده و افراد داخل زندان را گروگان می‌گیرد تا شمش‌های طلای پنهان شده در زندان را به سرقت ببرد. اما در این میان یک افسر پلیس حرفه‌ای برای حل این موضوع مامور شده و بدین ترتیب تعقیب و گریز میان یک جنایتکار باهوش و یک افسر پلیس بی‌رحم آغاز می‌شود و…

همچنین ببینید: بیوگرافی و اسامی بازیگران فیلم چمدان (هندی) +‌عکس و داستان

زمان پخش و تکرار از شبکه نمایش

فیلم سینمایی «شبح » جمعه ۲۴ فروردین ماه ساعت ۲۳ از شبکه نمایش پخش می‌شود.

بیوگرافی شیوا راجکومار

شیوا راجکومار متولد ۱۲ ژوئیه ۱۹۶۲ بازیگر، تهیه کننده فیلم و مجری تلویزیونی هندی است که عمدتاً در سینمای کانادا کار می کند.او در بیش از سه دهه فعالیت حرفه ای، در بیش از ۱۲۵ فیلم در کانادا کار کرده و جوایز متعددی از جمله چهار جایزه فیلم ایالتی کارناتاکا، چهار جایزه فیلم فیر جنوب و شش جایزه فیلم بین المللی جنوب هند دریافت کرده است.

بیوگرافی جیارام

بازیگران و داستان فیلم شبح

جیارام متولد ۱۰ دسامبر ۱۹۶۵ که به طور متناوب به عنوان جایرام شناخته می شود ، بازیگر هندی است که علاوه بر فیلم های زبان تامیل و تلوگو ، عمدتاً در سینمای مالاییایی فعالیت می کند. او همچنین یک کوبه ای چندا ، هنرمند تقلید و خواننده پخش گاه به گاه است. جیارام در بیش از ۲۰۰ فیلم بازی کرده است و چندین جایزه از جمله The Padma Shri ، دو جایزه فیلم ایالتی کرالا ، یک جوایز فیلم ایالتی تامیل نادو و چهار جایزه فیلم در جنوب دریافت کرده است.

معرفی کلی فیلم شبح

آرچانا جویس

Archana Jois یک بازیگر هندی است که در فیلم های کانادا ظاهر می شود. جویس به دلیل نقش خود به عنوان Shanthamma ، مادر Rocky’s در سریال K.G.F شناخته شده است.

به غیر از بازیگری ، او همچنین یک رقصنده آموزش دیده Bharatanatyam است.

او یکی از معدود بازیگران هندی است که در سنین جوانی نقش های مادر را به عهده می گیرد. جویس در فیلم هایی مانند Vijayaratha و فیلم Marathi Rajkumar دومین نقش زن را بازی کرد.

لیست عوامل

محصول کشور : هندوستان

به کارگردانی M. G. Srinivas
دیالوگ های توسط
پراسانا وی. ام.
ماستی
داستان از M. G. Srinivas
تهیه کننده سندش نگاراج
شیوا راجکومار
جایارم
آنوپام خر
پراشانت نارایانان
آرچانا جویس
M. G. Srinivas
ساتیا پراکاش

فیلمبرداری ماهندرا سیمها
موسیقی از آرجون جانیا

نظرات