تفریحات

آخرین وضعیت تعطیلی مدارس فردا شنبه ۲۵ فروردین ۱۴۰۳ (بارندگی)

0

آخرین وضعیت تعطیلی مدارس فروردین شنبه ۲۵ فروردین ۱۴۰۳ آلودگی هوا و بارندگی و سیل و در این صفحه لحظه به لحظه می خوانید با توجه به شرایط جوی و بارندگی و باد و طوفان در برخی شهرها و استان ها تا این لحظه هیچ خبری از تعطیلی مدارس فردا شنبه ۲۵ فروردین ۱۴۰۳ نیست. به محض انتشار خبر جدید تعطیلی مدارس فردا شنبه ۲۵ فروردین ۱۴۰۳ آلودگی هوا و یا بارندگی و باد و طوفان در این رابطه این خبر بروزرسانی خواهد شد.

آخرین وضعیت تعطیلی مدارس فردا شنبه ۲۵ فروردین ۱۴۰۳ (بارندگی)

تعطیلی مدارس شنبه ۲۵ فروردین ۱۴۰۳ و اخبار وضعیت تعطیلی مدارس فردا شنبه ۲۵ فروردین ۱۴۰۳ مشخص شد در اصفهان، مشهد، کرمان، یزد، تهران و البرز، تبریز ، ایلام ، شهرهای جنوبی ، زاهدان، زابل ، خوزستان ، اهواز ، بوشهر ، زنجان ، رشت ، سقز ، سنندج ، کردستان و شیراز ، اراک سیستان و بلوچستان و زاهدان به علت آلودگی هوا و زلزله از حرف تازه پیگیری کنید.

آخرین وضعیت تعطیلی مدارس فردا شنبه 25 فروردین 1403 (بارندگی)

ایا شنبه ۲۵ فروردین مدارس تعطیل است

در مورد تعطیلی مدارس در روز شنبه (۲۵ فروردین ۱۴۰۳) هنوز تصمیمی گرفته نشده و در صورت تصمیم گیری و اعلام از سوی استانداری به زودی از طریق رسانه حرف تازه اطلاع رسانی خواهد شد. منابع خبری کمافی السابق تعطیلی مدارس در روز شنبه ۲۵ فروردین ۱۴۰۳ را تکذیب کردند و نوشتند: روز شنبه ۲۵ فروردین ماه مدارس تعطیل نیست و تمامی اموزشگاه ها و مدارس دایر می باشد. اگر تصمیمی در این رابطه اتخاذ شد به اطلاع مردم خواهیم رساند.

بارش باران و برف و ورود سامانه بارشی به کشور و بارش و وزش باد و طوفان های شدید باعث شده خبر تعطیلی مدارس در شبکه های اجتماعی والدین و دانش آموزان پیگیر اخبار تعطیلی مدارس باشند. تا این ساعت و لحظه فردا هیچ مدرسه ای تعطیل نیست. لطفا آخرین اخبار تعطیلی را در ادامه پیگیری کنید.

آیا مدارس تهران در روز شنبه ۲۵ فروردین ۱۴۰۳ تعطیل است

مدارس تهران فردا شنبه ۲۵ فروردین ۱۴۰۳ تعطیل نیست. اگر تا ساعاتی دیگر خبر تعطیلی مدارس تهران برای روز شنبه صادر شد به اطلاع دانش اموزان و والدین خواهد رسید.

همچنین بر اساس اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران میانگین کیفیت هوای پایتخت هم‌اکنون در شرایط پاک است.

تعطیلی مدارس لرستان و قم و اصفهان و قزوین ۲۵ فروردین ۱۴۰۳

تعطیلی مدارس قم و لرستان و سمنان و قزوین در روز شنبه ۲۵ فروردین ۱۴۰۳ صحت ندارد و فردا هیچ مدرسه ای تعطیل نیست. به خبرها و شایعات کذب رسانه های زرد توجهی نکنید و از منابع موثق خبرهای تعطیلی مدارس را پیگیری کنید.

آیا مدارس مشهد فردا شنبه ۲۵ فروردین ۱۴۰۳ تعطیل است؟

تعطیلی مدارس مشهد فردا شنبه ۲۵ فروردین ۱۴۰۳ با توجه جو آرام امکان پذبر نیست و مدارس مشهد و استان خراسان رضوی فردا اول هفته تعطیل نیست . اگر تا ساعاتی دیگر خبر جدیدی از تعطیلی مدارس مشهد و استان خراسان رضوی اعلام شود در همین خبر به اطلاع شما خواهیم رساند

کارشناس مرکز پیش‌بینی هواشناسی خراسان رضوی گفت: فعالیت سامانه بارشی از امروز در مناطق مختلف این استان همراه با بارش برف در نواحی کوهستانی و کاهش محسوس دما آغاز می‌شود. براساس تحلیل نقشه ها و مدل های هواشناسی از امروز تا اوایل وقت روز دوشنبه در غالب نقاط استان سامانه بارشی فعال خواهد بود.

بارش‌ها به صورت رگبار، توام با رعد و برق و در نواحی مستعد به صورت تگرگ خواهد بود و به دلیل کاهش دما در نواحی سردسیر و مستعد بارش برف و باران پیش‌بینی شده است. همچنین طی این مدت به دلیل رگباری بودن و حجم بارش ها به ویژه برای فردا و روز یکشنبه ۲۶ فروردین ایجاد روان آب و احتمال سیلابی شدن مسیل ها وجود دارد.

اطلاعیه سازمان هواشناسی

سازمان هواشناسی در روز شنبه (۲۵ فروردین) با صدور هشدار زرد با اشاره به فعالیت سامانه بارشی از امروز تا روز یکشنبه در کشور از بارش باران، رعد و برق، وزش باد شدید، برخی نقاط گردوخاک، در مناطق مستعد تگرگ، بارش برف در ارتفاعات شمال‌ غرب و ارتفاعات رشته کوه البرز خبر داد.

بر این اساس، در استان‌های لرستان، اصفهان، چهارمحال و بختیاری، شمال کهگیلویه و بویراحمد، شمال شرق خوزستان، شمال فارس، یزد، سیستان و بلوچستان، خراسان جنوبی، خراسان رضوی، خراسان شمالی، گلستان و شرق مازندران و ارتفاعات کرمان و شرق هرمزگان و بارش باران و تگرگ و وزش باد پیش بینی می شود.

🔹️ شنبه (۲۵ فروردین) بارش باران و تگرگ و وزش باد در استان‌های لرستان، اصفهان، چهارمحال و بختیاری، شمال کهگیلویه و بویراحمد، شمال شرق خوزستان، شمال فارس، یزد، سیستان و بلوچستان، خراسان جنوبی، خراسان رضوی، خراسان شمالی، گلستان و شرق مازندران و ارتفاعات کرمان و شرق هرمزگان رخ می دهد.

🔹️ یکشنبه (۲۶ فروردین) برای استان‌های خراسان رضوی، خراسان جنوبی، سیستان و بلوچستان، نیمه شمالی کرمان، یزد، شمال فارس، جنوب اصفهان، چهارمحال و بختیاری، ارتفاعات کهگیلویه و بویراحمد و نیمه شمالی استانهای آذربایجان غربی و آذربایجان شرقی پیش‌بینی شده است.

وضعیت آب و هوای فردا

سازمان هواشناسی نسبت به احتمال آبگرفتگی معابر، احتمال جاری شدن روان آب، احتمال تگرگ، وزش باد نسبتا شدید، لغزندگی و کاهش دید بویژه در جاده‌های کوهستانی و گردنه‌ها، احتمال سقوط سنگ از ارتفاعات، احتمال خسارت به سازه‌های موقت، احتمال خسارت به نهال و درختان آسیب پذیر هشدار می‌دهد و بر لزوم احتیاط در سفرهای برون شهری، عدم توقف در بستر و حاشیه رودخانه‌ها، احتیاط در عبور از حاشیه رودخانه‌ها و مسیل‌ها، احتیاط در فعالیت‌های کوه‌نوردی و جابجایی عشایر، آمادگی دستگاه‌های اجرایی و امدادی و پاک‌سازی دهانه پل‌ها، لایروبی کانال‌ها و آب‌روها، تمهیدات لازم جهت حفاظت از تولیدات کشاورزی و احتیاط در انجام هر گونه عملیات کشاورزی تاکید می‌کند.

نظرات