تفریحات

علت مسدود و بسته شدن اینستاگرام بلایند دیت وینی چیست؟ + عکس

0

علت مسدود و بسته شدن اینستاگرام بلایند دیت وینی چیست؟ + عکس

بسته شدن پیج بلایند دیت وینی بلاگر ایرانی به خبری داغ در شبکه های اجتماعی تبدیل شده و با واکنش هایی همراه بوده است. در خبرها آمده: پیج وینی و تمام شرکت کننده‌های بلایند دیت توسط مقام قضایی بسته شد.

بلایند دیت وینی

ماجرای مسدود شدن پیج وینی مجری برنامه بلایند دیت

روز گذشته صفحه اینستاگرام وینی، مجری برنامه بلایند دیت با دستور قضائی از دسترس خارج شد. همچنین مهمانان و شرکت کننده های معروف این برنامه نیز اتفاق مشابهی افتاده و پیج آنها نیز از دسترس خارج شده است.

درباره بلایند دیت وینی

بلایند دیت وینی

بلایند‌دیت یک برنامه یوتیوبی است که درباره ارتباط دختران و پسران منتشر میشد و گاهی نیز ویدئوها و کلیپ های غیر متعارف و زننده و خلاف قوانین و عرف جامعه ایران منتشر می کرد. سرنوشت بلایند‌دیت وینی و صفحاتی که شئونات اسلامی و قوانین جمهوری اسلامی را رعایت نکنند در نهایت همین است.

این شخص یک برنامه یوتیوبی درباره ارتباط دختران و پسران منتشر می‌کرد و بارها در صفحه اینستاگرام او مطالب و تصاویری خارج از عرف منتشر شده بود.وینی ویدز اخیراً ویدئو‌هایی تحت عنوان بلایند‌دیت منتشر کرده است که با جنجال همراه بود. او در این ویدئو یک قرار بین دو میهمان برنامه ترتیب می‌دهد، بدون اینکه دو نفر همدیگر را ببینند. هر دو درباره علایق خود حرف می‌زنند و برای همدیگر بدون اینکه شناختی داشته باشند، غذا سفارش می‌دهند.

ماجرای کامل

در این سری برنامه، دختر و پسر‌هایی که از قبل یکدیگر را نمی‌شناسند، بدون دیدن یکدیگر کنار هم قرار می‌گیرند و با پاسخ دادن به تعدادی سوال تلاش می‌کنند بفهمند که آیا برای معاشرت بیشتر با هم مناسب هستند یا نه.
مجری این برنامه وینی است که سعی داشت مطابق مد روز نسل z در جهان، سبک زندگی جدیدی را به بینندگانش تحمیل کند.وینی ویدز نخستین بار در سال ۱۳۹۸ بود که فعالیت بلاگری را آغاز کرد. او این روز‌ها نامش بر سر زبان‌ها افتاده است.

این برنامه درباره ارتباط دختران و پسران منتشر میشد و گاهی نیز ویدئوها و کلیپ های غیر متعارف و زننده و خلاف قوانین و عرف جامعه ایران منتشر می کرد. سرنوشت بلایند دیت وینی و صفحاتی که شئونات اسلامی و قوانین جمهوری اسلامی را رعایت نکنند در نهایت همین است. این برنامه یوتیوبی بارها در صفحه اینستاگرام او مطالب و تصاویری خارج از عرف منتشر شده بود. ولاگر‌های ایران به جای تک نفره روبروی دوربین نشستن با دوربین و میکروفن به خیابان می‌روند و نظر هم‌نسلانشان را می‌پرسند. ولاگر‌ها در حقیقت همان بلاگر‌هایی هستند که محتوایشان را تصویری تولید می‌کنند و بیشتر در یوتیوب به کاربران عرضه می‌کنند.

نظرات